• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Żona 48+ chłodna i bez chęci na sex.

Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Moja żona 48+ nie ma żadnych potrzeb seksualnych. Od dłuższego czasu usiłuję ją sprowokować , podsuwam pomysły ale bez reakcji. Zastanawiam się , co mogło by sprawić aby wyszła z tego letargu.
Zaczynam już myśleć , że może jakaś osoba trzecia sprawiła by , że się obudzi. Może potrzebuje potwierdzenia swojej atrakcyjności od innego faceta.
Jak wyjeżdża na jakieś firmowe imprezy to tak szczerze po cichu liczę , że może się przydarzy.
Może jakiś romans z facetem który by ją zdrowo przeleciał obudził by w niej kobiecość i pożądanie.
Taki spontaniczny sex w pokoju hotelowym z nowopoznanym facetem myślę , że by ją podniecił i odblokował.
Ja na to idę.
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Jest takie ryzyko , przyznaję , ale jest też szansa , że uwierzy w swoją atrakcyjność i się odblokuje w domu.
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Jest takie ryzyko , przyznaję , ale jest też szansa , że uwierzy w swoją atrakcyjność i się odblokuje w w domu.
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Milion razy , spokojnie , ogólnie , później z pewnymi sugestiami , przykładami. Organizowałem wieczory przy kolacji , innym razem wyjazdy w naprawdę fajne i romantyczne miejsca.
Niestety , zawsze przegrywam z telewizorem , internetem , porą dnia lub nocy , nastrojem , oświetleniem ...... mogę tak długo wyliczać.
A ja przecież też mam swoje potrzeby i w tym stanie rzeczy mogę .... "iść w długą ". Ile można czekać.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
no to najprostsze pomysły odpadają
Jednak jeśli ona nie chce zmienić stanu rzeczy (a najwyraźniej nie chce) to obawiam się samo się nie zmieni.
 
Mężczyzna

Scorper

Nowicjusz
Może jej nie kręcę a ktoś inny może ją zakręci. Czasami potrzebna jest terapia szokowa. Ryzykowna ale jak inne sposoby zawodzą trzeba spróbować.
Życie bez sexu jest jak jedzenie bez przypraw , mdłe. Może być poprawne ale tylko poprawne . Można przeżyć ale to wszystko.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Żeby sięgać po szokową terapię trzeba by znać przyczyny stanu rzeczy. Może to być wszystko od blokady psychicznej, po kwestie zdrowotne.

Wynajmij gościa i podstaw jej go :)
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Moja żona 48+ nie ma żadnych potrzeb seksualnych. Od dłuższego czasu usiłuję ją sprowokować , podsuwam pomysły ale bez reakcji. Zastanawiam się , co mogło by sprawić aby wyszła z tego letargu.
Zaczynam już myśleć , że może jakaś osoba trzecia sprawiła by , że się obudzi. Może potrzebuje potwierdzenia swojej atrakcyjności od innego faceta.
Jak wyjeżdża na jakieś firmowe imprezy to tak szczerze po cichu liczę , że może się przydarzy.
Może jakiś romans z facetem który by ją zdrowo przeleciał obudził by w niej kobiecość i pożądanie.
Taki spontaniczny sex w pokoju hotelowym z nowopoznanym facetem myślę , że by ją podniecił i odblokował.
Ja na to idę.
Potrzymaj mi piwo, Robirex :D
 
Mężczyzna

martb

Podrywacz
czy była na coś chora ostatnio??
czy jej bielizna jest taka sama czy zmieniłą bielizna
czy zmieniła perfumy
pracuje fizycznie czy jest w korpo

wbrew wszystkiemu bardzo dużo jest rzeczy które gaszą libido u kobiety
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry