• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbiornik.com Macie tam konto? Co sądzicie o tym portalu?

Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Jaki błąd? Dokładna treść. Zbiornik działa bez żadnego problemu - loguję się prawidłowo.
Zwróć uwagę czy podajesz właściwe hasło - czy nie wdusiłeś np. Caps Locka.
Ewentualnie może zbanowano Ci konto :p

Pozdrawiam,
Kyro
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja od czasu do czasu się na zbiorniku pokazuję ,ale poszukuję jakiejś pni albo parki k/m oktora pozna facetabi lubiącego ubierać się w damskie ciuszki ,i nic z tego nie wychodzi
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Miałam konto kilka lat. Najpierw jako singielka, tam poznałam obecnego partnera. Później stworzyliśmy wspólny profil bo kręcił nas seks na kam
 
Kobieta

SwingWorld

Cichy Podglądacz
Jeśli chodzi o Polskie portale dla swingersów to jest przepaść. Mamy w planie stworzenie nowego portalu. Jak na razie pozostaje jedynie zbiornik (inne strony tym bardziej są puste).
Polecam również blog o Swingu - www.swingworld.pl - jest tu dużo treści szczególnie dla osób początkujących.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ostatnimi dniami zauważyłem coś dziwnego.
Mam tam konto od chyba dwóch lat, zdjęcia niczego nie zdradzające (brak twarzy itd).
W sumie tylko do oglądania.
I przez dwa lata było cicho a od dwóch tygodni ciągle kolejne panny "polubiają" mój profil, po 1-2 dziennie.
Nie reaguję bo mi to zbędne, ale o co kaman...
 
Mężczyzna

DruhBoruch

Nowicjusz
Ostatnimi dniami zauważyłem coś dziwnego.
Mam tam konto od chyba dwóch lat, zdjęcia niczego nie zdradzające (brak twarzy itd).
W sumie tylko do oglądania.
I przez dwa lata było cicho a od dwóch tygodni ciągle kolejne panny "polubiają" mój profil, po 1-2 dziennie.
Nie reaguję bo mi to zbędne, ale o co kaman...
Zdarzało ci się czasem wpłacać napiwki pod jakimiś zbiornikowymi filmami? To są fejkowe profile, które szukają chętnych do naciągnięcia właśnie na napiwki.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry