• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbiornik.com Macie tam konto? Co sądzicie o tym portalu?

Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Miałem konto jakiś czas temu idzie tam znaleźć realnych ale jak wszyscy piszą trzeba trochę posiedzieć i mieć fajny wygląd i zadbane ciałko
Eee tam.
Z tego co widziałem na zbiorniku, faceci z brzuszkiem są dla Polek bardzo atrakcyjni. Wystarczy być czarnoskórym albo mieć długiego fiuta. Okrągły brzuch ani trochę Polkom ze zbiornika nie przeszkadzał.
 
L

lucyfer69

Guest
Bywa różnie na ZB ostatnio sami materialiści i laski za kasę , robi się taki burdel online . Ale to nie zmienia faktu ,że super jest popatrzeć i pogadać z cudzymi żonkami😀
 
Mężczyzna

J23

Seks Praktykant
Jeśli coś fajnego się publikuje, pokazuje i jest dużo "lubiących" to są punkty, za punkty konto Vip (można też zakupić) widzisz kto cię ogląda, piszesz ile chcesz, oglądasz to co chcesz itd. Fakt, że ostatnio zrobiła się spora komercja, wiele profili na sztukę i naciągacze na kredyty
 
Mężczyzna

Roman411

Cichy Podglądacz
Ja mam od lat, i jeszcze w innych miejscach. Czy warto? spotkałem się z kimś ,da się. tylko wiele sit trzeba. Jak ktoś lubi pooglądać prywatne materiały innych osób to też się da.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry