• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zbiornik.com Macie tam konto? Co sądzicie o tym portalu?

Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Portal jak portal, zależy czego szukasz, na kogo trafisz i co sobą reprezentujesz.
Niestety większość kobiet tam to prostytutki, przynajmniej z mojego miasta.
No i jako facet trochę szczęścia się przyda, kobiety są tam zasypywane wiadomościami. Do tego ponoć sporo oszustów.
Zauważyłem też, że interesujące kobiety bardzo często w ogóle nie mają zdjęć i uzupełnionych profili.
Czy ciekawie? Pod koniec listopada, na tego typu stronach, zacząłem szukać kobiety do dłuższej, przyjazno-intymnej relacji. Spotykamy się od dwóch tygodni 😁
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
kobiety są tam zasypywane wiadomościami. Do tego ponoć sporo oszustów.
masz absolutnie rację
Zauważyłem też, że interesujące kobiety bardzo często w ogóle nie mają zdjęć i uzupełnionych profili.
czyli muszę uzupełnić
Czy ciekawie? Pod koniec listopada, na tego typu stronach, zacząłem szukać kobiety do dłuższej, przyjazno-intymnej relacji. Spotykamy się od dwóch tygodni 😁
gratuluje :)
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Miałem kilka miesięcy, założyłem w lipcu zeszłego roku. Na początku mnie to jarało, wszystko było takie nowe. Ale potem jak już się opatrzyłem, stwierdziłem że to tylko wyciąganie kasy. Nie jara mnie swing ani nic co z tym związane, seks na plażach naturystów, walenie konia w aucie itp. Fajnie było popatrzeć na zdjęcia, ale i te po pewnym czasie się przejadły. Kamerki to głównie faceci jeżdżący dłonią po przyrodzeniu albo laski naciągające na kasę. Usunąłem konto i nie wracałem tam już.
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Nie, nie, nie 😝 . Ja tylko wspomniałem, że interesujące kobiety mają często nieuzupełnione profile 🙄
no ale logicznie: nieuzupełnione = interesująca kobieta, uzupełnione = nieinteresująca kobieta, więc jak będę mieć uzupełnione to mniej osób zapuka :) no przecież to jest logiczne :)
 
Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
Już raz mnie brutalnie ściągnąłeś na ziemię, plus tylko taki że ja tam nie wchodzę, więc problem z głowy, może jak będę się nudzić i będę szukać to być może tam zajrzę.
 
Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
no ale logicznie: nieuzupełnione = interesująca kobieta, uzupełnione = nieinteresująca kobieta, więc jak będę mieć uzupełnione to mniej osób zapuka :) no przecież to jest logiczne :)

Skasuj konto. Nikt nie zapuka.
Zrób płatne wiadomości.
Zablokuj jakoś inaczej :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry