• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zalewanie fotek

Kobieta

aga_46

Cichy Podglądacz
Nie ja preferuje zdj naturalne z FB lub insta tak w ubraniach lub jakoś delikatnie dekoltem czy wypięty tyłeczek. Jeśli fajnie się temat rozwinie to odważniej też miło widzieć
bo mnie osobiście to ciekawi moze troche ekscytuje, intryguje :) i jesli juz to wolałabym takie cos na fotkach normalnych ... wstepnie jakas rozmowa, moze na czacie, poznanie sie troche a nie od razu "...dawaj fotki cyckow ..."
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
Chętnie mogę zalać zdjęcia jakiej ładnej Pani. Realizacja każdego wieczoru oprócz weekendów
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
bo mnie osobiście to ciekawi moze troche ekscytuje, intryguje :) i jesli juz to wolałabym takie cos na fotkach normalnych ... wstepnie jakas rozmowa, moze na czacie, poznanie sie troche a nie od razu "...dawaj fotki cyckow ..."
Mam to samo, mężczyźni są standardowo bardziej "hop do przodu" :D
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
bo mnie osobiście to ciekawi moze troche ekscytuje, intryguje :) i jesli juz to wolałabym takie cos na fotkach normalnych ... wstepnie jakas rozmowa, moze na czacie, poznanie sie troche a nie od razu "...dawaj fotki cyckow ..."
Mam to samo, mężczyźni są standardowo bardziej "hop do przodu" :D
Nie wszyscy są hop do przodu. Niektórych intryguje kobieta jako całość. Lub jej nastawienie. Nastawienie „zaintrygowana” jest jak najbardziej pociągające :)
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Nie wszyscy są hop do przodu. Niektórych intryguje kobieta jako całość. Lub jej nastawienie. Nastawienie „zaintrygowana” jest jak najbardziej pociągające :)
Najwyraźniej nigdy nie byłeś kobietą wchodzącą na forum erotyczne czy takie jakieś erodate ;) :p To co opisujesz to idealny rozmówca na takim forum, a takich trochę ze świecą szukać, ale zdarzają się ;)
 
Mężczyzna

pedro193

Podrywacz
Najwyraźniej nigdy nie byłeś kobietą wchodzącą na forum erotyczne czy takie jakieś erodate ;) :p To co opisujesz to idealny rozmówca na takim forum, a takich trochę ze świecą szukać, ale zdarzają się ;)
Zdarzają się, gwarantuje. Tylko może są mniej ofensywni niż ta „reszta”:)
 
Mężczyzna

atex

Cichy Podglądacz
mam internetowego kolegę z którym regularnie zalewamy zdjęcia żonek - najpierw jeden, potem drugi prezentuje.
w dobrym tonie jest komentowanie fot :devilish:
pokazujemy sobie foty z wakacji, z sypialni czy jakiś basenów - odpowiadając na pytanie z poprzednich postów - zawsze staramy się pokazać max, tak żeby nie miała tajemnic przed kolegą który robi sobie dobrze do zdjęcia.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Zalewanie fotek i nie tylko Fetysze i perwersje 13
K Zalewanie fotek filmów Ogłoszenia 0
Michal29 Zalewanie Fetysze i perwersje 15
Michał uty Zalewanie Fetysze i perwersje 19
O Ktos chetny ma wymiane fotek? Seks fotki i filmy 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry