• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zakompleksiona

Status
Zamknięty.
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
To może przytrzymasz mnie przez chwile, a przez ten czas znikną te debile 😋
Oj, ja to chyba nie dam rady Cię zatrzymać. Wchodzę tu bardzo nieregularnie i choć lubię poczytać i pisać o seksie, to zbyt dużo nie dyskutuję.

Btw. Chciałem Cię spytać czy czytałaś autobiografię takiej jednej Francuzki, która opisywała jak lubiła seks i robienie fellatio, ale nie mogę sobie tytułu przypomnieć teraz 😥

Może ktoś tutaj popowie, albo przeszukam komputer później...

W każdym razie, jeśli nie czytałaś, to polecam, bo to nich autentyczne i pisała też o swoich związkach i swoich uczuciach itd.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Wiesz, twardych danych nie ma, ale jeśli w latach poprzednich https://www.hiv-aids.edu.pl/uploads/61092c2364fa2_Dane-epidemiologiczne-w-Polsce-2020.pdf tutaj tylko 2016-2020 (przy czym 2020 to outlier z powodu kowida) - to liczba zakażeń jest dość stabilna i wynosi około 1600. Teraz na rok mamy około 2500.
Więc należy zadać sobie pytanie czy w ciągu roku tak bardzo zmieniło się podejście Polaków do przygodnych kontaktów, czy może był czynnik zewnętrzny? Kiedyś widziałem dane GUS-u, z dłuższego okresu, może potem je jakoś obrobię, ale zasadniczo pokazywały to samo.

A czynnikiem może być napływ Ukraińców, a przynajmniej jest wysoce prawdopodobny
Wszystko może, prawdopodobne...

Po prostu wolę swoje zdanie opierać na twardych dowodach, najlepiej naukowych. Pandemia pokazała mi dobitnie jak łatwo takie teorie i półprawdy mogą być wykorzystane do manipulowania ludźmi. Dlatego dopóki nie będzie bezsprzecznych dowodów na takie tezy, to będę się trzymał od nich jak najdalej.

Ale przeprosić, to zaden z mentorów..
Rozumiem, że to również do mnie. Niestety jak do tej pory nic nie zostało sprostowane przez @Martafacefuck , więc może niech sama wytłumaczy o co chodzi z:
Akurat w jego przypadku mam jakąś blokadę.
Dla mnie to świadczy, że wcześniej takie przypadki się zdarzały, ale tylko z tym facetem ma problem 💁‍♂️ .
Nawet jeżeli w rzeczywistości tak nie było, to niby czemu mam przepraszać kogoś za to, że nie potrafi jasno wyrażać swoich myśli? To dopiero byłoby kuriozum :ROFLMAO: .
Już wcześniej to cytowałem mając nadzieję na jakieś wyjaśnienia, bo jak widać moje zdanie bardzo poruszyło autorkę tematu. Niestety niczego takiego się nie doczekałem.

Trzymasz poziom 👌 . Netykieta się kłania.

I nie wiem czemu się tak oburzać o wątki poboczne? Toż to tutaj standard 😉
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Dlatego dopóki nie będzie bezsprzecznych dowodów na takie tezy, to będę się trzymał od nich jak najdalej.
Trochę więcej odwagi;) Żeby zdobyć dowód jakiejś tezy, trzeba ją najpierw postawić. Ja postawiłem tezę, podałem pewne przesłanki za nią przemawiającą, jak najbardziej może być błędna.
 
Mężczyzna

kam_xxx28

Cichy Podglądacz
Ale piękny temat, kwintesencja tego forum. Wchodzi dziewczyna, zadaje normalne pytanie, chyba po to jest to forum, żeby móc dyskutować, bez oceniania i głupich komentarzy. Pierwsze, panowie pomijają najistotniejszą rzecz, jeśli dziewczyna pisze, że lubi głębokie gardło i o kimś fantazjuje, nie znaczy, że ma ochotę na każdego! Kolejna rzecz, jakaś szydera, czepianie się - norma, nie wiem z czego to wynika z zazdrości.. ale to nie pierwszy raz, jak ktoś zostaje oceniany na forum o SEKSIE. No, ale jak galeria forumowych penisów, najaktywniej oceniający FACECI. BO? Przecież to na logikę, kobiety lubią penisy, no jak mają nie lubić. No, ale jak się dowiedziałem jak naprawdę wyglądają wiadomości przez które kobiety blokują wręcz priv.. wogole, propozycje do faceta, do faceta takie, że sam się brzydze.. ja wychodzę na przeciw, panowie niewyżyci, których żona nie tknie ręką i patrzycie z zazdrością, panowie którzy tak uwielbiają razem walić. Zapraszam serdecznie, tylko data do ustalenia, weźcie te kobiety ze sobą, spotkamy się gdzieś, usiądziecie sobie na jakiejś widowni, a ja wam pokażę, jak zająć się kobietą i czy wasza żona rzeczywiście nie ma potrzeb. Może walić do woli 😅 zapraszam zapisy otwarte 😘
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Spotkałam się z nim, przemoglam się . Zwyczajnie kleknelam i powiedziałam że chce posmakować Twojego kutasa. A on mi na to że co ja sobie wogole ubzduralam że on ma dziewczynę, i żebym wstała . Przeczuwalam że tak będzie 😔
Następnym razem warto jednak spróbować z dawaniem znaków i ich odczytywaniem. To też samo w sobie jest dobrą zabawą ;)
 
Mężczyzna

kam_xxx28

Cichy Podglądacz
Z tego co wywnioskowałem, to tylko fantazja i nie było takiej sytuacji? Swoją drogą, ciekawe naprawdę, ale skoro wiesz, że chłopak zajęty, to po co takie akcje? I później zdziwienie jak odmówi ? Niemęskie ? Niby fajna fantazja, spoko. Ale skąd ta pewność, że facet nie odmówi? Sory, ale nie każda laska mnie kręci, żebym jej pozwolił się dotknąć, bo ona ma taką ochotę. Zresztą, jedna obciąganie ok, nie ma tematu fajnie, a kolejna furiatka zacznie wypisywac na następny dzień, bo myśli że jak zrobiła loda to jestem jej. Z życia wzięte
 
Kobieta

Martazłośnica

Cichy Podglądacz
Ale piękny temat, kwintesencja tego forum. Wchodzi dziewczyna, zadaje normalne pytanie, chyba po to jest to forum, żeby móc dyskutować, bez oceniania i głupich komentarzy. Pierwsze, panowie pomijają najistotniejszą rzecz, jeśli dziewczyna pisze, że lubi głębokie gardło i o kimś fantazjuje, nie znaczy, że ma ochotę na każdego! Kolejna rzecz, jakaś szydera, czepianie się - norma, nie wiem z czego to wynika z zazdrości.. ale to nie pierwszy raz, jak ktoś zostaje oceniany na forum o SEKSIE. No, ale jak galeria forumowych penisów, najaktywniej oceniający FACECI. BO? Przecież to na logikę, kobiety lubią penisy, no jak mają nie lubić. No, ale jak się dowiedziałem jak naprawdę wyglądają wiadomości przez które kobiety blokują wręcz priv.. wogole, propozycje do faceta, do faceta takie, że sam się brzydze.. ja wychodzę na przeciw, panowie niewyżyci, których żona nie tknie ręką i patrzycie z zazdrością, panowie którzy tak uwielbiają razem walić. Zapraszam serdecznie, tylko data do ustalenia, weźcie te kobiety ze sobą, spotkamy się gdzieś, usiądziecie sobie na jakiejś widowni, a ja wam pokażę, jak zająć się kobietą i czy wasza żona rzeczywiście nie ma potrzeb. Może walić do woli 😅 zapraszam zapisy otwarte 😘
W dupie
A bo tu dziwne rzeczy się działy.
Każdy tutaj ma prawo do swoich postów, relacji, uczuć, sytuacji, po to jest to forum. Więc proszę uszanujcie to Wszyscy. Miłego wieczoru
 
Mężczyzna

kam_xxx28

Cichy Podglądacz
Zaatakowałem mężczyzn na początku, bo sam nim jestem i uważam, że każdy powinien coś wziąć do siebie, a nie staczać się ciągle na dno. Bo takie czasy. Ciężko być facetem i sam zdaję sobie z tego sprawę. Ale uważam, że to my to powinniśmy wszystko dźwignąć, kobiety potrzebują prawdziwego faceta i to widać na każdym kroku. Większość z tych facetów, na żywo by się do was nawet nie odezwało, bo są zakompleksieni. Ale warto czasami spróbować zrozumieć drugą osobę. "Brunetki, blondynki ja wszystkie was dziewczynki..." Co dalej ? Co jest dla was męskie hmmm ? Męskość to nie męstwo. Ale wracaj do temu, jakby nieznajoma dziewczyna podeszła do mnie i chciała mi obciągnąć, gdybym był akurat sam i gdyby ta kobieta była trzeźwa i świadoma tego co robi, mega sprawa 🤭
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Z tego co wywnioskowałem, to tylko fantazja i nie było takiej sytuacji?

Zaatakowałem mężczyzn na początku, bo sam nim jestem i uważam, że każdy powinien coś wziąć do siebie, a nie staczać się ciągle na dno. Bo takie czasy. Ciężko być facetem i sam zdaję sobie z tego sprawę. Ale uważam, że to my to powinniśmy wszystko dźwignąć, kobiety potrzebują prawdziwego faceta i to widać na każdym kroku.
Spuszczę zasłonę milczenia na potrzebę bronienia kobiet bo są słabsze i potrzebują rycerza. Jednak rzeczywiście rzuciłeś się mocno w temat gdzie do końca nawet chyba nie ustaliłeś o co chodzi. Nie jesteśmy w fantazjach erotycznych tylko w dziale porad i autorka sama pisze, że się wygłupiła tą próbą.
Podziwiam odwagę autorki, ja bym to rozegrała po prostu delikatniej sprawdzając najpierw czy grunt jest podatny ;)
 
Mężczyzna

kam_xxx28

Cichy Podglądacz
kamxxx28. Ponawiam moje pytanie zadane Ci w innym poście: o co ci właściwie chodzi:unsure::)
Oczywiście, spieszę z odpowiedzią. Co do mojego postu wczoraj tutaj, był to efekt prywatnych rozmów z kobietami, które prowadziłem dłuższy czas. Pierwszy raz rzeczywiście widziałem, jak wygląda perspektywa kobiety na tej stronie, jak kobiety reagują, jak przeżywają pewne rzeczy. Obiecywałem sobie dystans, ale nie umiem. Bardzo nie lubię bierności, nie zauważania problemów, wolałbym zapobiegać, niż zwalczać. Próbuje, zrozumieć każdego i chciałbym czasami w jakiś sposób zasugerować facetom, co robią źle, bo może poprostu nie wiedzą. Mam trochę szerszy punkt widzenia, wiem, że niestety na takich stronach rodzą się zboczenia. Zastanawiam się czasami, czy homoseksualizm u kobiet, bierze się nie z natury, a z tego jak są odpychane. A, że głęboko rzuciłem się w temat, cóż powiedzmy, że tematycznie 😅 jeszcze coś wyjaśnić? Czasami nie każda wypowiedź, jest w konkretnym celu, albo sprecyzowana na jednej rzeczy, także przepraszam, jeśli ciężko coś z tego wyczytać ☺️ pozdrawiam, życzę miłego dnia i mam nadzieję, że udzieliłem satysfakcjonującej odpowiedź 😅
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Dziekuję. Zwracam uwagę na fakt, że "kobiety na tej stronie" maja mozliwość blokowania swoich kont "aby nie przeżywać pewnych rzeczy" co w sposób zasadniczy ułatwia im funkcjonowanie na forum i nie wymaga wiele wysilku z ich strony. Ponadto znakomicie maja opanowany system selekcji męskich użytkowników. Tak wiec wydaje sie, że deprecjacja mężczyzn przez mężczyzn jest zbednym nadużyciem i sugeruje chęć "przypodobania" sie paniom. Z uwagi na ich deficyt na forum jest to w pewnym sensie zrozumiałe.
Nakreśliłem Ci mój punkt widzenia uzasadniony połtorarocznym uczestnictwem w SF. Jest to moje indywidualne spojrzenie i nie dziw sie, mojej reakcji na posty użytkownika, który po tak krótkim pobycie na SF wyciaga tak daleko idące wnioski.
Twoja odpowiedż wyjaśniła mi Twoja postawę. Zycze miłej zabawy na SF - powodzenia:)
 
Mężczyzna

wronskjan

Biegły Uwodziciel
Dziekuję. Zwracam uwagę na fakt, że "kobiety na tej stronie" maja mozliwość blokowania swoich kont "aby nie przeżywać pewnych rzeczy" co w sposób zasadniczy ułatwia im funkcjonowanie na forum i nie wymaga wiele wysilku z ich strony. Ponadto znakomicie maja opanowany system selekcji męskich użytkowników. Tak wiec wydaje sie, że deprecjacja mężczyzn przez mężczyzn jest zbednym nadużyciem i sugeruje chęć "przypodobania" sie paniom. Z uwagi na ich deficyt na forum jest to w pewnym sensie zrozumiałe.
Nakreśliłem Ci mój punkt widzenia uzasadniony połtorarocznym uczestnictwem w SF. Jest to moje indywidualne spojrzenie i nie dziw sie, mojej reakcji na posty użytkownika, który po tak krótkim pobycie na SF wyciaga tak daleko idące wnioski.
Twoja odpowiedż wyjaśniła mi Twoja postawę. Zycze miłej zabawy na SF - powodzenia:)
To był klasyczny bialorycerz;)
 
Status
Zamknięty.
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
M Zakompleksiona Fantazje erotyczne 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry