• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

Forum przeznaczone jest wy艂膮cznie dla doros艂ych. Je偶eli nie jeste艣 pe艂noletni, lub nie chcesz ogl膮da膰 tre艣ci erotycznych koniecznie opu艣膰 t膮 stron臋.

Zakompleksiona

M臋偶czyzna

cd.Eve

Erotoman
No, autorka tematu nie wspomina艂a,偶e obiekt jej westchnie艅 ma dziewczyn臋.
Wi臋c czy dobrze rozumiem, 偶e nie zdradzanie jest zbytni膮 porzadnosci膮?

Ale og贸lnie plus dla @Martafacefuck za odwag臋!
Troch臋 zaczynam ju偶 si臋 gubi膰 w tym wszystkim, ale wydaje mi si臋, 偶e co艣 Ci umkn臋艂o. Go艣ciu sam jej powiedzia艂, 偶e ma dziewczyn臋...

M臋偶czyzna

distrteeed

Cichy Podgl膮dacz
No ale co, mo偶na powiedzie膰 nic si臋 nie sta艂o. Ch艂op zachowa艂 si臋 jak trzeba, a bezpo艣rednie postawienie sprawy nawet bez odpowiedniej wiedzy to nic z艂ego. Moze by膰 niezr臋cznie, ale przez moment. A jak ch艂op si臋 nie obrazi na amen, to nic tylko na kumpla bo materia艂 pierwsza pierwsza klasa :D

M臋偶czyzna

cd.Eve

Erotoman
No ale co, mo偶na powiedzie膰 nic si臋 nie sta艂o. Ch艂op zachowa艂 si臋 jak trzeba, a bezpo艣rednie postawienie sprawy nawet bez odpowiedniej wiedzy to nic z艂ego. Moze by膰 niezr臋cznie, ale przez moment. A jak ch艂op si臋 nie obrazi na amen, to nic tylko na kumpla bo materia艂 pierwsza pierwsza klasa :D
Te偶 my艣l臋, 偶e je偶eli go艣ciu ma dziewczyn臋 to zachowa艂 si臋 jak trzeba. Ale chyba nie ma si臋 te偶 o co obra偶a膰. Je偶eli laska zaproponowa艂aby mi loda to nawet czu艂bym si臋 w jaki艣 spos贸b wyr贸偶niony 馃檪

M臋偶czyzna

Szar

Podrywacz
@Martafacefuck , sczepi艂a艣 si臋 na HPV, 偶e tak ch臋tnie robisz lody kolegom?

Za innych si臋 nie mog臋 wypowiedzie膰, ale jakby mi jaka艣 znajoma zaproponowa艂a loda, a nie zna艂bym jej historii i nie by艂bym pewny, 偶e jest zdrowa, to za 偶adne skarby nie da艂bym si臋 takiej tkn膮膰 (zak艂adaj膮c, 偶e w og贸le by艂bym wolny).
Przyjemno艣膰 przyjemno艣ci膮, jednak zdrowie przede wszystkim.
Nie wspominaj膮c, 偶e takie przelotne znajomo艣ci s膮 ca艂kowicie poza moim zainteresowaniem.

Kobieta

Martafacefuck

Cichy Podgl膮dacz
@Martafacefuck , sczepi艂a艣 si臋 na HPV, 偶e tak ch臋tnie robisz lody kolegom?

Za innych si臋 nie mog臋 wypowiedzie膰, ale jakby mi jaka艣 znajoma zaproponowa艂a loda, a nie zna艂bym jej historii i nie by艂bym pewny, 偶e jest zdrowa, to za 偶adne skarby nie da艂bym si臋 takiej tkn膮膰 (zak艂adaj膮c, 偶e w og贸le by艂bym wolny).
Przyjemno艣膰 przyjemno艣ci膮, jednak zdrowie przede wszystkim.
Nie wspominaj膮c, 偶e takie przelotne znajomo艣ci s膮 ca艂kowicie poza moim zainteresowaniem.
Chyba wiesz gdzie si臋 znajdujesz, takie komentarze to mo偶e powiniene艣 dalej by膰 ksi臋dzem-dok膮d z przyjemno艣ci膮 Ci臋 odpulam 馃槄

Prywatne rozmowy
Pomoc U偶ytkownicy
    Nie do艂膮czy艂e艣 do 偶adnego pokoju.
    Do g贸ry