• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Zakompleksiona

Mężczyzna

tpo

Podrywacz
To może przytrzymasz mnie przez chwile, a przez ten czas znikną te debile 😋
Oj, ja to chyba nie dam rady Cię zatrzymać. Wchodzę tu bardzo nieregularnie i choć lubię poczytać i pisać o seksie, to zbyt dużo nie dyskutuję.

Btw. Chciałem Cię spytać czy czytałaś autobiografię takiej jednej Francuzki, która opisywała jak lubiła seks i robienie fellatio, ale nie mogę sobie tytułu przypomnieć teraz 😥

Może ktoś tutaj popowie, albo przeszukam komputer później...

W każdym razie, jeśli nie czytałaś, to polecam, bo to nich autentyczne i pisała też o swoich związkach i swoich uczuciach itd.
 
Mężczyzna

Szar

Podrywacz
Wiesz, twardych danych nie ma, ale jeśli w latach poprzednich https://www.hiv-aids.edu.pl/uploads/61092c2364fa2_Dane-epidemiologiczne-w-Polsce-2020.pdf tutaj tylko 2016-2020 (przy czym 2020 to outlier z powodu kowida) - to liczba zakażeń jest dość stabilna i wynosi około 1600. Teraz na rok mamy około 2500.
Więc należy zadać sobie pytanie czy w ciągu roku tak bardzo zmieniło się podejście Polaków do przygodnych kontaktów, czy może był czynnik zewnętrzny? Kiedyś widziałem dane GUS-u, z dłuższego okresu, może potem je jakoś obrobię, ale zasadniczo pokazywały to samo.

A czynnikiem może być napływ Ukraińców, a przynajmniej jest wysoce prawdopodobny
Wszystko może, prawdopodobne...

Po prostu wolę swoje zdanie opierać na twardych dowodach, najlepiej naukowych. Pandemia pokazała mi dobitnie jak łatwo takie teorie i półprawdy mogą być wykorzystane do manipulowania ludźmi. Dlatego dopóki nie będzie bezsprzecznych dowodów na takie tezy, to będę się trzymał od nich jak najdalej.

Ale przeprosić, to zaden z mentorów..
Rozumiem, że to również do mnie. Niestety jak do tej pory nic nie zostało sprostowane przez @Martafacefuck , więc może niech sama wytłumaczy o co chodzi z:
Akurat w jego przypadku mam jakąś blokadę.
Dla mnie to świadczy, że wcześniej takie przypadki się zdarzały, ale tylko z tym facetem ma problem 💁‍♂️ .
Nawet jeżeli w rzeczywistości tak nie było, to niby czemu mam przepraszać kogoś za to, że nie potrafi jasno wyrażać swoich myśli? To dopiero byłoby kuriozum :ROFLMAO: .
Już wcześniej to cytowałem mając nadzieję na jakieś wyjaśnienia, bo jak widać moje zdanie bardzo poruszyło autorkę tematu. Niestety niczego takiego się nie doczekałem.

Trzymasz poziom 👌 . Netykieta się kłania.

I nie wiem czemu się tak oburzać o wątki poboczne? Toż to tutaj standard 😉
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

wronskjan

Podrywacz
Dlatego dopóki nie będzie bezsprzecznych dowodów na takie tezy, to będę się trzymał od nich jak najdalej.
Trochę więcej odwagi;) Żeby zdobyć dowód jakiejś tezy, trzeba ją najpierw postawić. Ja postawiłem tezę, podałem pewne przesłanki za nią przemawiającą, jak najbardziej może być błędna.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry