• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyzywająco krótka sukienka

Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Tytułem wyzywająco krótkiej sukienki (pomijam tu synów, których na spotkaniu nie będzie).
Dzisiaj z gronem znajomych wybieramy się na kolację do pewnej restauracji sieciówki. Panie mają przyjść w króciutkich mini, szpilki, a panowie w białych koszulach. Będzie dużo tematów erotyki. Wymiana opinii o nowo nabytych zabawkach, opowiadań o urlopowych wyjazdach.
Potem wszyscy jedziemy w pewne miejsce.
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Tytułem wyzywająco krótkiej sukienki (pomijam tu synów, których na spotkaniu nie będzie).
Dzisiaj z gronem znajomych wybieramy się na kolację do pewnej restauracji sieciówki. Panie mają przyjść w króciutkich mini, szpilki, a panowie w białych koszulach. Będzie dużo tematów erotyki. Wymiana opinii o nowo nabytych zabawkach, opowiadań o urlopowych wyjazdach.
Potem wszyscy jedziemy w pewne miejsce.
Wszystkie panie bez majteczek.🙉🙉
 
Mężczyzna

Szczep

Podrywacz
Mam taką kieckę, że nie wypada za bardzo się pochylać 😉Dodam tylko, że każda po przyjściu z łazienki będzie miała w sobie zabawkę, a zdalny dostęp udostępni wybranemu panu przy stoliku. Nie swojemu mężowi czy partnerowi.
Zabawa rozpocznie się przy stoliku 😄. Panie pewnie będą czekać na pochylanie.
 
Mężczyzna

Ppkracony

Podrywacz
Z koleżankami gdy wybieramy się na babski wieczór przy drinkach ubieramy się bardzo seksownie, ale nie wulgarnie. Mini sukienka / spódniczka i szpilka musi być.
Takie rzeczy są najbardziej seksowne :) uwielbiam gdy mini sukienki są takie że nie widać pośladków ale na tyle krótkie że dosłowne brakuje milimetra żeby zerwać
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry