• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyzywająco krótka sukienka

Mężczyzna

Ppkracony

Podrywacz
Mam 55lat i czesto ubieram mini po domu i na miasto.
Czy syn moze dostać wzwodu gdy jestem tak krótkiej ubranaej mini?
Ja powiem szczerze kilka razy miałem przyjemność zobaczenia ciotki czy koleżanek mamy w takim wypadku. Kilka razy tak mi stanol że maskara. Kocham takie mamuśki i tak się dzieje ciągle
 
Mężczyzna

mastus

Seks Praktykant
Nie! nie stanie mu na pewno. Młodym mężczyznom podobają się młode dziewczyny. Przy nich dostają erekcji. Przy starej zrzędliwej matce, babie po 50 z celulitem na dupie i cyckami po kolana nie stanie mu. Syn nie patrzy na matke jak na kobiete do wyruchania.
 
Kobieta

Doroty

Cichy Podglądacz
Nie! nie stanie mu na pewno. Młodym mężczyznom podobają się młode dziewczyny. Przy nich dostają erekcji. Przy starej zrzędliwej matce, babie po 50 z celulitem na dupie i cyckami po kolana nie stanie mu. Syn nie patrzy na matke jak na kobiete do wyruchania.
Po takiej wypowiedzi poczułam się babcią
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Jest i ewolucyjne uzasadnienie - ciało kobiety podnieca nas w celu przeniesienia naszych genów. Kazirodztwo nie prowadziłoby do przeniesienia genów syna.
 
Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Mam 55lat i czesto ubieram mini po domu i na miasto.
Czy syn moze dostać wzwodu gdy jestem tak krótkiej ubranaej mini?
Witaj.
Owszem może. Też często chodzę nie tylko w domku w mini spódniczkach i sukienkach. Mam 53 lata. Często słyszę od syna i córki,cze mam zgrabne nogi. Kilka razy odniosłam wrażenie, że syn jakby się lekko zawstydził i czym prędzej poszedł do swojego pokoju.

Nie przejmuj się tym co inni piszą na forum. Jeśli dobrze się czujesz w tym co musisz, mąż to lubi, znajomi prawią komplementy to wszystko jest jako najbardziej OK.Brawo Ty👏
 
Kobieta

TylkoMy

Nowicjusz
Mam 55lat i czesto ubieram mini po domu i na miasto.
Czy syn moze dostać wzwodu gdy jestem tak krótkiej ubranaej mini?
Witaj.
Owszem może. Też często chodzę nie tylko w domku w mini spódniczkach i sukienkach. Mam 53 lata. Często słyszę od syna i córki,cze mam zgrabne nogi. Kilka razy odniosłam wrażenie, że syn jakby się lekko zawstydził i czym prędzej poszedł do swojego pokoju.

Nie przejmuj się tym co inni piszą na forum. Jeśli dobrze się czujesz w tym co musisz, mąż to lubi, znajomi prawią komplementy to wszystko jest jako najbardziej OK.Brawo Ty
Dokładnie 👍
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Nawet jeśli zdarzy mu się erekcja, może i podglądanie, co chyba niejest zbyt rzadkie, to co z tego, młode chormony robią swoje.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry