• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wywyższanie mężczyzn z wiekszymi penisami

Mężczyzna

Grzesio13

Cichy Podglądacz
W tym temacie gorzej niż na elektrodzie, ktoś coś napiszę o zgarnia zjebki, proszę o kulturę bo to trochę zaburza klimat tego forum.
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Myślę, że to już jakiś wyższy poziom przegrywu bez urazy, ale żeby pokłony robić przed samcami alfa z budzyganami 21 cm wzwyż? ja też czuję respekt do gości co wygrali na loterii genetycznej ale tylko dlatego, że wiem że mają większy potencjał i go maksymalnie wykorzystują looksmaxx statusmaxx moneymaxx i można na panienki jak się dobrze urodzisz. Nam śmieciom genetycznym zostają divy, ale kurwa chłopie szanuj się.
 
Mężczyzna

Grzesio13

Cichy Podglądacz
Myślę, że to już jakiś wyższy poziom przegrywu bez urazy, ale żeby pokłony robić przed samcami alfa z budzyganami 21 cm wzwyż? ja też czuję respekt do gości co wygrali na loterii genetycznej ale tylko dlatego, że wiem że mają większy potencjał i go maksymalnie wykorzystują looksmaxx statusmaxx moneymaxx i można na panienki jak się dobrze urodzisz. Nam śmieciom genetycznym zostają divy, ale kurwa chłopie szanuj się.
Ale on to lubi, nie zabieraj mu tego xd on tak lubi i niech się cieszy, każdy ma jakieś upodobania
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Mam małego. Czuję respekt wobec innych mężczyzn i kolesi. Często fantazjuje że przyznaję się innemu ile mam cm, że on ma większego. Że uznaję go lepszym. Klekam przed nim, oddaje mu hołd. Wiem, dziwne, ale mega mnie to jara. Chciałbym wywyższać takiego faceta, okazywać mu szacunek itp.
Powiem tak, mam raczej kutasa dużego, byłem w układzie cuckold, gdzie facet miał małego i Pani to wyraźnie zaznaczała - co było kręcące, ale dziwnie bym się czuł gdyby tamten facet klękał z tegopowodu;)
 
Mężczyzna

Grzesio13

Cichy Podglądacz
Powiem tak, mam raczej kutasa dużego, byłem w układzie cuckold, gdzie facet miał małego i Pani to wyraźnie zaznaczała - co było kręcące, ale dziwnie bym się czuł gdyby tamten facet klękał z tegopowodu;)
Ale wiesz, to pewnie występuje w trójkątach biseksualnych, gdzie facet sam chce ta palę przyjąć 😁
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry