• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wywyższanie mężczyzn z wiekszymi penisami

Mężczyzna

StaryByk

Cichy Podglądacz
Odnalazłbym się w tym. Byłbym gotów błagać na kolanach takiego rasowego samca by ruchał moją ewentualną żonę a potem na klęczkach oddawałbym mu hołd i pokornie dziękował że dal jej to czego ja bym nie potrafił
O to byka nie trzeba błagać, to rola żony. Przynajmniej zobaczyłbyś jak na nią działa duży
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Twoja chęć oddawania hojnie obdarzonym mężczyznom czci nie uchyla prawa natury. Kobiety pragną klęczeć przed takimi mężczyznami i nawet się chwalą tym, że mogły znaleźć się przed takimi mężczyznami na klęczkach, tam gdzie jest ich miejsce.
Kurcze, imponujesz mi swoją przenikliwością. Zanim poznałem treści SF byłem innego zdania. Myliłem sie i muszę przyznać Ci rację, rzeczywiście kult pały jest wszechmocny.
 
Mężczyzna

Mały pen

Cichy Podglądacz
Kurcze, imponujesz mi swoją przenikliwością. Zanim poznałem treści SF byłem innego zdania. Myliłem sie i muszę przyznać Ci rację, rzeczywiście kult pały jest wszechmocny.
Pewnie dla większości mężczyzn ten kult jest bardziej zrozumiały a przynajmniej chętniej go akceptują czy nawet pragną go jak są obdarzeni. Raczej nie jest to takie oczywiste gdy inny facet deklaruje chęć unizania się i wywyższania mężczyzn z wiekszym przyrodzeniem
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Czytam to co mis pasuje, bez rozróniania płci, czy ras
Kobiety piszą powieści dla kobiet. Mężczyźni piszą powieści dla czytelników obu płci.

Prawda o kobietach może być dla niektórych wstrząsająca, albowiem bezwzględne jest prawo naturalne. Nie zachęcam nikogo do redpill rage'u, ale ten etap bywa nieunikniony.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Wielu ma kompleksy na tym punkcie, ja za to lubię czasami podczas spotkania z małżeństwem upokorzyć go z tego powodu to daje mu dodatkowych doznań emocjonalnych
Ileż to przystojniaki mogą mieć kompleksów!
Niewykorzystany potencjał może stanowić w takim przypadku przyczynek do upokorzenia.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Pocieszam Cię, że wysoki to dobry cel dla strzelca, ponadto trudno mu jest się schować w tłumie. Często musi sie kulić i wygląda to komicznie.;)
Jako tradycjonalista jestem zwolennikiem złotego środka. 220 cm może się wiązać z problemami zdrowotnymi, niemniej wzrost 185-195 cm daje już olbrzymi potencjał. Niewykorzystany potencjał to jednak źródło cierpienia i, jak czytam, może prowadzić do upokorzeń.
Mnie to wszystko, tj.rozmiary członka, cuckokd i atrakcyjne hotki nie dotyczy.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry