• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wyuzdana partnerka

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Zadbaj o siebie, sama przyjdzie z propozycją!
Jak często zdarza się, żeby nieznajoma kobieta sama zaczepiła przystojnego faceta na ulicy czy w innym miejscu publicznym, bo ów facet wydał jej się atrakcyjny fizycznie? Jak często zdarza się, żeby to kobieta aktywnie podrywała obcego faceta?
Może masz ochotę Katrine
Nie pośpieszyłeś się czasem za bardzo z tą propozycją dla Katrine?
A Ty co święta
Ostrożność i nie-lecenie na tego typu internetowe zaloty obcego kolesia to zupełnie co innego niż świętość. I jeśli masz choć odrobinę taktu i obeznania w temacie, to powinieneś zdawać sobie z tego sprawę. No chyba że zdajesz, a mimo to celowo zachowujesz się obcesowo. Jedno i drugie źle świadczy o twojej osobie.
 
Mężczyzna

Uselink

Podrywacz
@Banisteriopsis2 , podobno robiła tak w latach 80 Madonna, na bulwarze w LA. Kiwała palcem na przystojnych kolesi, jadąc wolno kabrioletem. No ale ona należy do wyjątków :) Poza tym, święte słowa!
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
No ale ona należy do wyjątków
To oczywiste - sławna piosenkarka, znana m.in. z tego że jest świadoma swojej seksualności, ze skandalizowania i sprawiania wrażenia dominującej i wyuzdanej czy wręcz nimfomanki (choć to przynajmniej w części może być element image'u, jaki wokół siebie roztacza), ma zupełnie inną pozycję startową niż anonimowa szara myszka.
A odnośnie obcesowych zalotów. Ja rozumiem, że ktoś może być typem samotnika, nieprowadzącym żadnego życia towarzyskiego i w związku z tym pozbawionym obycia i wyrobienia oraz wiedzy o kobietach i ich psychice. I że ktoś może całą swoją wiedzę o kobietach czerpać z filmów takich jak "Testosteron" z 2007. I że komuś może się wydawać, że składanie nieznajomej kobiecie propozycji dokładnie takich, o jakich marzy się, żeby nieznajoma kobieta składała nam, podziała zgodnie z przewidywaniami i przyniesie sukces.
Jednak gdy już wchodzi się w jakieś interakcje z innymi ludźmi, także internetowe, to warto weryfikować własne wyobrażenia o relacjach międzyludzkich i psychice odmiennej płci. A jakoś nie widzę, żeby Nowystary tak robił lub przynajmniej próbował to robić.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
Jak często zdarza się, żeby to kobieta aktywnie podrywała obcego faceta?
Z moich skromnych obserwacji, byłam naocznym świadkiem sprawnego podrywu faceta przez niewiastę, której do Madonny brakowało tyle ile mi do miss. Kobieta „podrywa” poprzez umożliwienie facetowi nawiązanie kontaktu, odzywa się, stwarzając rozmowę otwartą, na wiele wątków, co daje mężczyźnie pole na popisanie się elokwencją tudzież inteligencją. Zdając „egzamin” na starcie, nawiązują relację... a później kto to wie?
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Kobieta „podrywa” poprzez umożliwienie facetowi nawiązanie kontaktu
Czyli że ona nie była aktywną podrywaczką, tylko raczej stroną bierną ułatwiającą podrywaczowi jego zaloty. A pytałem o sytuacje, gdy kobieta zaczepia i aktywnie podrywa obcego faceta, który wpadł jej w oko, w podobny sposób, w jaki aktywni męscy podrywacze zalecają się do kobiet. Albo gdy robi coś w stylu tego, co opisałem w tym poście: https://sexforum.pl/threads/podniec...atnych-wiadomosciach.13048/page-2#post-222425
Jak atrakcyjna kobieta w czerwonej sukni z głębokim dekoltem, czerwonymi ustami i ostrym makijażem stanie przed facetem, pochyli się nad nim, spojrzy na niego pożądliwie, zmysłowo przejedzie językiem po zębach i powie do niego "Cześć, przystojniaku. Mogę się przysiąść?", to raczej kwestią czasu jest pójście przez tego faceta z tą kobietą do łóżka. :) Oczywiście nie licząc przypadków, gdy facet jest zajęty/aseksualny/homoseksualny. Mowa o uwodzeniu singli/samotnych.
Tak, wiem, że tego typu sytuacje kojarzą się raczej ze scenami z filmów, które niekoniecznie są inspirowane przykładami z życia. Mimo to, chciałbym wiedzieć, czy i jak często się zdarzają naprawdę. Choć z tego co wiem, to ogólnie rzecz biorąc kobiety są ostrożniejsze i bardziej wybredne w doborze partnerów i że dla nich wygląd nie ma aż takiego znaczenia jak dla facetów.

A IMHO jeśli ktoś próbuje uwieść kobietę stosując dokładnie te same sposoby, jakie napalone wampy z filmów dla dorosłych stosują wobec facetów lecących na wyuzdane nimfomanki, to należy go łagodnie, acz stanowczo wyprowadzić z błędnego przekonania, że kobiety lecą na te same techniki podrywu ze strony mężczyzn, na jakie mężczyźni lecą ze strony napalonych nimfomanek. I objaśnić mu różnicę w postrzeganiu tych kwestii przez kobiety i przez mężczyzn. Choć rozumiem Twoje zirytowanie na Nowegostarego i tekst o daniu w pysk, to jednak sugerowałbym bardziej pojednawcze i rozjemcze metody mające na celu lepsze wzajemne zrozumienie. :) Tym bardziej że nie znamy tła całej tej sytuacji ani genezy takiego a nie innego podejścia Nowegostarego do relacji damsko-męskich.
Jest oczywiście możliwość, że mamy tu do czynienia z chamem, jednak to trzeba dopiero ustalić, a nie zakładać z góry. :)
Może ja widzę to inaczej dlatego, że sam zaliczam się do odludków i nerdów niemających obycia i wyrobienia, i swego czasu swoje wyobrażenia o kobietach również czerpałem głównie z filmów - bo nie miałem okazji nawiązać bliższych kontaktów ani relacji ani dowiedzieć się istotnych rzeczy o kobietach i ich psychice.
Swoją drogą, ciekaw jestem, czy są też kobiety-nerdki, które swoją wiedzę o mężczyznach czerpią głównie z filmów, bo nigdy nie miały okazji nawiązać z płcią przeciwną bliższych kontaktów ani relacji. Pomijając oczywiście przypadki kobiet wychowywanych, kontrolowanych i trzymanych pod kloszem przez np. mocno religijnych rodziców chcących chronić "cnoty niewieście" swoich córek. Choć domyślam się, że takich kobiet jest mniej dlatego, że na ogół nastoletnie dziewczyny są podrywane przez rówieśników np. w szkołach (pomijając uczennice żeńskich szkół), więc one po prostu raczej mają więcej okazji dowiedzieć się czegoś o płci przeciwnej niż chłopcy unikający towarzystwa i siedzący z nosem w książkach, filmach, grach komputerowych itd.
Tak trochę BTW, co uważasz o publikacjach Johna Graya o Marsjanach i Wenusjankach? Te publikacje też sporo mówią o różnicach w psychice mężczyzn i kobiet i powodowaniu nieraz przez to niezrozumienia między płciami.
 
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
czy są też kobiety-nerdki, które swoją wiedzę o mężczyznach czerpią głównie z filmów
Twoja partnerka nie skarży się, że za dużo gadasz, a za mało robisz.... ha ha ha a tak poważniej!

Filmowe ujęcia są zapewne dla niektórych niewiast motorem napędowym do... no właśnie! Zderzenie z rzeczywistością wywraca ich psychikę o 180'. Jak to miało być tak pięknie, a jest osmolony śpiący — chrapiący facet!

TAK byłam przy najnormalniejszym fajnym zmysłowym podrywie niewiasty, która w umiejętny jakże uroczy sposób zawładnęła duszą i ciałem przystojniaka niemalże książkowego Byłam zauroczona zaskoczona osłabiona omdlewająca, co prawda przyznam, nie była Madonną, ale miała coś więcej... była i była. Żałuje, że w skrytości nie usłyszałam pierwszego tekstu ani następnych — szeptali...
TAK szanowny PANIE, panie podrywają ówczesnych rycerzy bez okrągłego stołu... ha ha ha
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel
dziwny sposób wraca
Skoro powracają złe niedobre wspomnienia? Czas je zetrzeć na proch nowymi wspaniałymi to jak zapewniam najlepsze lekarstwo! "Czym się strułeś, tym się, lecz” Fajny jesteś poznasz fajną babeczkę zrobicie malutkie babiontka, tylko pamiętaj, masz się ogolić! ha ha ha
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Poznań - seks-partnerka poszukiwana Ogłoszenia 0
S Cyber partnerka Ogłoszenia 1
K Cyber/sexting - partnerka poszukiwana Ogłoszenia 1
W Cyber-partnerka Fantazje erotyczne 34
K Partnerka biznesowa Ogłoszenia 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry