• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podnieca was otrzymywanie propozycji seksualnych w prywatnych wiadomościach?

Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Wprawdzie jeszcze nie otrzymałem takiej propozycji, jednak gdybym taką otrzymał od kobiety, to owszem, podnieciłoby mnie to. Moja próżność byłaby wtedy mile połechtana, bo poczułbym, że jestem uznawany za atrakcyjnego seksualnie, choćby i tylko na podstawie tego, co piszę na forum. Na forach erotycznych - na tym i na jeszcze jednym, na którym swego czasu się udzielałem - natrafiałem na takie posty kobiet, o których nawet nie wiedziałem, jak wyglądają, że doprowadzały mnie one do przekonania, że gdybym taką kobietę spotkał na żywo, to oddałbym się jej bez wahania. Bo z tych postów wnioskowałem, jakie te kobiety mają poglądy i podejście do wielu kwestii, a nieraz do tego również jaki mają rodzaj humoru - i wiele informacji dot. ich osobowości. I pomyślałem, że te kobiety musiałyby wyglądać naprawdę bardzo mocno nie w moim guście, żebym im odmówił, gdyby mi złożyły propozycję.
Tak że nieraz fantazjowałem o użytkowniczkach forum wyłącznie na podstawie tego, co piszą na forum.
 

Halred

Erotoman
Czy podnieca was otrzymywanie propozycji seksualnych w prywatnych wiadomościach?
Powiem Wam szczerze, że mnie trochę tak :devilish:
Tak, podnieca mnie otrzymywanie jakichkolwiek propozycji seksualnych, pod warunkiem że wychodzą od kobiety. Ale takie coś się nie zdarza w naszym matriarchalnym społeczeństwie.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Wprawdzie jeszcze nie otrzymałem takiej propozycji, jednak gdybym taką otrzymał od kobiety, to owszem, podnieciłoby mnie to. Moja próżność byłaby wtedy mile połechtana, bo poczułbym, że jestem uznawany za atrakcyjnego seksualnie, choćby i tylko na podstawie tego, co piszę na forum. Na forach erotycznych - na tym i na jeszcze jednym, na którym swego czasu się udzielałem - natrafiałem na takie posty kobiet, o których nawet nie wiedziałem, jak wyglądają, że doprowadzały mnie one do przekonania, że gdybym taką kobietę spotkał na żywo, to oddałbym się jej bez wahania. Bo z tych postów wnioskowałem, jakie te kobiety mają poglądy i podejście do wielu kwestii, a nieraz do tego również jaki mają rodzaj humoru - i wiele informacji dot. ich osobowości. I pomyślałem, że te kobiety musiałyby wyglądać naprawdę bardzo mocno nie w moim guście, żebym im odmówił, gdyby mi złożyły propozycję.
Tak że nieraz fantazjowałem o użytkowniczkach forum wyłącznie na podstawie tego, co piszą na forum.
Rzadko kobieta napisze do faceta tego typu priv. Sorry, że to napiszę, ale 3/4 panów na tego typu forach, to napaleńcy, którzy czują się anonimowi, bo są w sieci. 🤷🏼‍♀️
W życiu realnym boją się zagadać do "żywej" kobiety a w sieci są ogierami. 😉
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
Rzadko kobieta napisze do faceta tego typu priv. Sorry, że to napiszę, ale 3/4 panów na tego typu forach, to napaleńcy, którzy czują się anonimowi, bo są w sieci. 🤷🏼‍♀️
W życiu realnym boją się zagadać do "żywej" kobiety a w sieci są ogierami. 😉
Zastopowalas chyba kogos, moze on liczyl po napisaniu tego posta na jakas wiadomosc, a teraz? Teraz to wszyscy przeczytaja Twoja odpowiedz I nikt nie napisze.Wstydz sie
 
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Rzadko kobieta napisze do faceta tego typu priv.
W sumie, ciekawe, dlaczego tak jest. Że kobiety rzadziej proponują poznanemu w internecie facetowi seks, niż odwrotnie. Z czego to wynika.
I z czego wynika to, że kobiety są bardziej wybredne w doborze partnerów niż faceci w doborze partnerek. I dlaczego kobiety zwykle całkowicie inaczej reagują na propozycję seksu od nieznajomego faceta niż mężczyźni na propozycję seksu od nieznajomych kobiet.
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
W sumie, ciekawe, dlaczego tak jest. Że kobiety rzadziej proponują poznanemu w internecie facetowi seks, niż odwrotnie. Z czego to wynika.
I z czego wynika to, że kobiety są bardziej wybredne w doborze partnerów niż faceci w doborze partnerek. I dlaczego kobiety zwykle całkowicie inaczej reagują na propozycję seksu od nieznajomego faceta niż mężczyźni na propozycję seksu od nieznajomych kobiet.
Chyba trzeba by było się spytać psychologów
 

Halred

Erotoman
W sumie, ciekawe, dlaczego tak jest. Że kobiety rzadziej proponują poznanemu w internecie facetowi seks, niż odwrotnie. Z czego to wynika.
I z czego wynika to, że kobiety są bardziej wybredne w doborze partnerów niż faceci w doborze partnerek. I dlaczego kobiety zwykle całkowicie inaczej reagują na propozycję seksu od nieznajomego faceta niż mężczyźni na propozycję seksu od nieznajomych kobiet.
Myślę, że kobiety po prostu nie lubią seksu. A już na pewno nie z facetami poniżej 8/10 w skali gdzie statystyczny średniak to 5/10.
Gdyby było inaczej, to bzykałyby się bez przerwy, w końcu każda ma wielu chętnych na zawołanie, mają nielimitowane, dłuższe i silniejsze orgazmy, czemu miałyby nie korzystać?
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Moim skromnym zdaniem kobiety lubią seks, ale to pewnego czasu. Nie znam ani żadnej kobiety, ani żadnego faceta który miałby ochotę na seks non stop. Ale faktem jest, że kobieta ma w czym wybierać i dokonuje selekcji komu dać przyzwolenie na zbliżenie a któremu nie, kto ją interesuje a komu kopa w tyłek dać.
Przystojny facet (a mówię o takich z górnej półki) też ma taką możliwość wyboru tylko, że w takim przypadku będzie brał wszystko, każdą chętną i nie będzie w dużej mierze patrzył, czy któraś z dam jest 8/10 czy 5/10. Taki przystojniak nie będzie się dzielił z innymi, taka natura :)
Przykładów można podawać wiele, ale nie mówię że tak jest ogólnie. To w głównej mierze zależy od charakteru i od tego w jakim towarzystwie przebywa. Mówię tu głównie o przypadku faceta, bo miałem okazję obserwować wielu przystojniaków (czy tzw. Chadów, chociaż nie do końca rozumiem skąd takie określenie wzięło się... pewnie z Internetu).
Jeden był typowym ruchaczem, psem na baby, zbyt pewny siebie koleś idobrze wiedział o tym, że lepiej wygląda od innych... lepiej prezentuje się w grupie, a tym samym wiedział że jest samcem alfa. Drugi natomiast, był skromny, nawet można powiedzieć, że nieśmiały ale wzbudzał zachwyt kobiet. I tak zastanawiałem się, czemu tak się różnią bo wizualnie obaj byli 9/10 a może nawet 10/10. Oprócz charakteru narzucała mi się jedna rzecz - jak traktowała go ex. W pierwszym przypadku facet był zdradzany i może dlatego traktuje kobiety przedmiotowo, a drugi hmm może nawet nie był w związku (nie pytałem o takie rzeczy) i nie był gejem, ani bi.
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
W sumie, ciekawe, dlaczego tak jest. Że kobiety rzadziej proponują poznanemu w internecie facetowi seks, niż odwrotnie. Z czego to wynika.
I z czego wynika to, że kobiety są bardziej wybredne w doborze partnerów niż faceci w doborze partnerek. I dlaczego kobiety zwykle całkowicie inaczej reagują na propozycję seksu od nieznajomego faceta niż mężczyźni na propozycję seksu od nieznajomych kobiet.
Ja nie mówię, że nie ma kobiet, które nie lubią zaliczać partnerów. Ale, w głównej mierze, to faceci są drwalami. Rąbią wszystko, jak popadnie. 😉
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Wiadomo wszem i wobec, że kobiety różnią się od mężczyzn. Kobietom na dzień dobry nie staje. Kobietę trzeba odpowiednio podejść, zachęcić, zaciekawić. Sama gra wstępna podczas zbliżenia też wymaga nieco wysiłku ze strony faceta. Nawet zwierzęta najpierw odprawiają swoje tańce godowe. Dlatego w momencie gdy na dzień dobry zamiast miłego słowa, komplementu, sympatycznej zaczepki, no wiecie jakiegoś bajeru, otrzymują fiuta w stanie erekcji to… to po prostu są postawione w kłopotliwej sytuacji ( jak to celująco nazwał @Barteq1 )
Co dziewczyna/kobieta ma wtedy odpowiedzieć? ,,Och jaki piękny, chodźmy się bzykać” czy może rozprawkę o tym fiucie napisać?
Panowie! Zlitujcie się. Nawet dziewczyny z agencji za darmo/za nic nie będą prawić komplementów obcemu fiutowi. Też zblokowałam swój profil, a powodem tego były takie niespodzianki w skrzynce PW. Po prostu nie wiedziałam jak się zachować, a nie chciałam też robić przykrości właścicielom tych penisów.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Banisteriopsis2

Erotoman
Kobietę trzeba odpowiednio podejść, zachęcić, zaciekawić.
Faceta też.
Tyle że faceta jest łatwiej odpowiednio podejść, zachęcić i zaciekawić niż kobietę. Bo faceci z reguły szybko i łatwo się podniecają. Jak atrakcyjna kobieta w czerwonej sukni z głębokim dekoltem, czerwonymi ustami i ostrym makijażem stanie przed facetem, pochyli się nad nim, spojrzy na niego pożądliwie, zmysłowo przejedzie językiem po zębach i powie do niego "Cześć, przystojniaku. Mogę się przysiąść?", to raczej kwestią czasu jest pójście przez tego faceta z tą kobietą do łóżka. :) Oczywiście nie licząc przypadków, gdy facet jest zajęty/aseksualny/homoseksualny. Mowa o uwodzeniu singli/samotnych.
Facet musi się dużo bardziej postarać i natrudzić, żeby przekonać kobietę do seksu z nim. Trwa to o wiele dłużej i wymaga nieporównywalnie więcej wysiłku.
Dlatego w momencie gdy na dzień dobry zamiast miłego słowa, komplementu, sympatycznej zaczepki, no wiecie jakiegoś bajeru, otrzymują fiuta w stanie erekcji to… to po prostu są postawione w kłopotliwej sytuacji
Jasne jest, że ze strony facetów chamskie i obrzydliwe jest szczucie prąciem na nieznajome kobiety, o których w ogóle nie wiadomo, czy sobie tego życzą. Niepojęte, że niektórzy w ogóle robią coś takiego. Że coś takiego w ogóle przychodzi im do głowy.
Też zblokowałam swój profil, a powodem tego były takie niespodzianki w skrzynce PW.
Oprócz zablokowania PW jest też opcja "Ignoruj" wobec określonych, wybranych użytkowników. Jak zastosujesz tę opcję, to nie będziesz otrzymywać PW od zablokowanych osób, nawet jeśli ogólnie PW będziesz mieć odblokowane. Polecam. Zresztą, na wielu forach jest dostępna taka opcja.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Zastopowalas chyba kogos, moze on liczyl po napisaniu tego posta na jakas wiadomosc, a teraz? Teraz to wszyscy przeczytaja Twoja odpowiedz I nikt nie napisze.Wstydz sie
mru posiada olbrzymie doświadczenie w przebywaniu w sieci i jak przepuszczam, bez trudu jest w stanie oddzielić plewy od ziarna 😀
Takiej nie zbałamucisz ładnymi pisanymi słówkami. Nie mru !
Gwoli ścisłości, jeśli dziewczyna coś mówi, to potraktuj to jako wskazówkę na przyszłość, a byc moze wyjdzie Ci to na zdrowie.
 
Mężczyzna

Really1394

Seks Praktykant
mru posiada olbrzymie doświadczenie w przebywaniu w sieci i jak przepuszczam, bez trudu jest w stanie oddzielić plewy od ziarna 😀
Takiej nie zbałamucisz ładnymi pisanymi słówkami. Nie mru !
Gwoli ścisłości, jeśli dziewczyna coś mówi, to potraktuj to jako wskazówkę na przyszłość, a byc moze wyjdzie Ci to na zdrowie.
Widocznie nie rozumiesz, ze pisalem to nieco ironicznie.Najwazniejsze,ze odpowiedz do posta, zostala zrozumiana przez jego autorke 😉

Poza tym, ow autorka miala jeszcze nastepny post, ktory zostal usuniety.Jakby ten post byl, znalbys kontekst mojej wypowiedzi ale w sumie dla mnie, najwazniejsze, by ow autor wiedzial o co chodzi.Ty z kolei,na moje, nie musisz tak jej slodzic,watpie by Mru to tak lubila😉
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Widocznie nie rozumiesz, ze pisalem to nieco ironicznie.
Widocznie było tylko ironiczne w Twoich oczach, a ze piszesz na otwartym forum powinieneś zadbać o właściwy odbiór innych czytelników.
To nie jest trudne.
Poza tym, ow autorka miala jeszcze nastepny post, ktory zostal usuniety.Jakby ten post byl, znalbys kontekst mojej wypowiedzi ale w sumie dla mnie, najwazniejsze, by ow autor wiedzial o co chodzi.Ty z kolei,na moje, nie musisz tak jej slodzic,watpie by Mru to tak lubila😉
A zatem nie powinien, jako argument, tutaj się pojawić! Wykasowane jest wykasowane! Rozumiesz co to znaczy?
Nie słodzę mru, i nigdy nie słodziłem. Znam to dziewczynisko od cholernie wielu lat i tak samo od dawna dostaje na pukel za "dziewczynisko", bo mało, ze jest to ponad przeciętnie inteligentne atrakcyjne dziewczynisko, to i jeszcze dysponuje olbrzymia wiedza o internetowych adoratorach.
Wdrap się na szczyty intelektu...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry