• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk w środku w 9 dniu cyklu

Status
Zamknięty.

Szarka

Erotoman
Re: pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

palusinka88 napisał:
mam takie zasadnicze czesto powtarzajace sie na roznych postach ..czy jestem w ciazy??lub czy moge byc??otoz ja i moj facet kochalismy sie bez zabezpieczenia.to byl moj 9 dzien cyklu..on zrobil to we mnie!!!!!!czy jest takie prawdopodobienstwo?kiedy moge zrobic tescik??prosze o szybciutka odp!!nie wiem czemu ale dzis bardzo bola mnie piersi!:(czy to cos oznacza..........??[/b]

ręce i cycki opadają, jak czytam takie posty to wymiękkam....

ludzie powiedzcie mi - dlaczego w XXI w nadal mamy tak głupie młode spoleczeństwo, które na dodatek nie stosuje antykoncepcji ?

tyłaś ? chudłaś ? to trzeba było szukać przyczyny, zrobić badania poziomu hormonów i dobrze dobrac pigułki. NIKT nie jest w stanie mnie przekonać, że nie może stosować jakiejkolwiek antykoncepcji.

Mam 31 lat, poważnie choruję i ZAWSZE jestem w stanie się zabezpieczyć w zależności od stanu zdrowia. Jest cała gama pigułek, zastrzyków, plastrów... są jeszcze wkładki i prezerwatywy, od nich się nie tyje - ręczę :wink:
 

Sylwek87

Cichy Podglądacz
Glupia to Ty jestes moderatorko ! wedlug ceibei wszystkie kobiety powinny rodzic nawet niechcian przez nie dzieci. Debilne to jest i starszne co mowisz bo pozniej takie dzieci trafiaja do domow dziecka albo wychowuja sie z takimi nieodpowiedzialnymi i nieprzygotowanymi rodzicami! jak mi chcesz napisac to napisz co myslisz juz nie udawaj takiej kulturalnej bo i tak jestes glupia !
 

palusinka88

Nowicjusz
moze i masz 31 lat..ale pewnie pracujesz..a ja mam 20 i na szkole daja mi rodzice..sex to naturalna spr...a antykoncepcje kazal przerwac mi moj lekarz...na pol roku!!!


"Jest cała gama pigułek, zastrzyków, plastrów"ktorych ja niestety nie moge jeszcze brac,a na "wkladki i prezerwatywy"bylo za pozno zeby sie udac do apteki z roli tego ze my kochamy sie teraz bardzo rzadko!prosze kobieto nie doluj mnie/!ja wiem ze zle zrobilam choc nie wiem co??!nie wiem jaka w tym moja wina?ze mialam orgazm?czy nie poszlam w nocy do apteki po prezerwatywy po ktorych teraz czesto sie slyszy ze ludzie wpadaja:)




a to do moderatorki:)


nie interesuje mnie to ze jakies inne kobiety nie moga zajsc w ciaze!nie ma ich co teraz bronic bo to i tak im plodnosci nie wroci!!niestety!!w moim srodowisku zyje wiele dziewczyn ktore rodzily dzieci w wieku 16 lat i jakos zadna z nich nie oddala swojego dziecka do domu dziecka!!droga moderatorko!!w tej chwili to juz jest tylko kwestia wychowania!!jak rodzice nas wychowaja tak potem my sie bedziemy zachowywac!i tak przewaznie jest!!a od czego sa rodzice??skoro rodzi niepelnoletnia dziewczyna to rodzice powinni pomoc nie prawdaaz??ja mam 20 lat moj facet ma 23 i my sobie poradzimy jak sie okaze ze bede w ciazy!! napisalam zeby sie spytac w jakiej sytuacji!nie klamalam jak wiekszosc dziewczyn ze PEKLA IM GUMKA poprostu napisalam jak jest!!a od ludzi ktorzy sie najwiecej tu wypowiadaja otrzymalam jak najmniej info!!i nie widze powodu do zlosci..napisalam to co uwazam za sluszne!
 

gonia

Erotoman
Sylwek87 napisał:
Glupia to Ty jestes moderatorko ! wedlug ceibei wszystkie kobiety powinny rodzic nawet niechcian przez nie dzieci. Debilne to jest i starszne co mowisz bo pozniej takie dzieci trafiaja do domow dziecka albo wychowuja sie z takimi nieodpowiedzialnymi i nieprzygotowanymi rodzicami! jak mi chcesz napisac to napisz co myslisz juz nie udawaj takiej kulturalnej bo i tak jestes glupia !

wiesz może i jestem głupia na pewno Ci troche ulzyło ale wiesz co nawet nie potrafisz uzasadnic swojej wypowiedzi tylko naskakujesz na kogos jaki to mONdry Ty jestes. Zeby kogos ocenic naucz sie najpierw siebie ocenic. Nie udaje kulturalnej bo jestem i tego udowaniac nie musze i na epwno nie Tobie.
A Ciebie to moge jedynie nazwac morderca a jesli uwazasz ze kazdy powinien rodzic dzieci to prosze przeczytaj historie mojej siostry i innych kobiet ktore tylko czekaja na taki cud jak ciaza i moze im napisz zeby usuwaly niechciane ciaze albo chore dzieci!!!!!!!!!! wiesz moze nie ma to nic wspolnego z dziewczyna ktora prawdopodobnie jest w ciazy ale moze ci troszke w głowie przejasnieje na temat Aborcji jak zobaczysz ile kobiet czeka na taka szanse!!!!!!!!!!!

http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 84&v=2&s=0
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html? ... 15&v=2&s=0
palusinka88 napisał:
a to do moderatorki:)


nie interesuje mnie to ze jakies inne kobiety nie moga zajsc w ciaze!nie ma ich co teraz bronic bo to i tak im plodnosci nie wroci!!niestety!!w moim srodowisku zyje wiele dziewczyn ktore rodzily dzieci w wieku 16 lat i jakos zadna z nich nie oddala swojego dziecka do domu dziecka!!droga moderatorko!!w tej chwili to juz jest tylko kwestia wychowania!!jak rodzice nas wychowaja tak potem my sie bedziemy zachowywac!i tak przewaznie jest!!a od czego sa rodzice??skoro rodzi niepelnoletnia dziewczyna to rodzice powinni pomoc nie prawdaaz??ja mam 20 lat moj facet ma 23 i my sobie poradzimy jak sie okaze ze bede w ciazy!! napisalam zeby sie spytac w jakiej sytuacji!nie klamalam jak wiekszosc dziewczyn ze PEKLA IM GUMKA poprostu napisalam jak jest!!a od ludzi ktorzy sie najwiecej tu wypowiadaja otrzymalam jak najmniej info!!i nie widze powodu do zlosci..napisalam to co uwazam za sluszne!

Jeśli byc uwaznie czytałą to napsiałam własnie to ze powinnas sobie własnie powiadzic nigdzie nie napsialam ze sobie nie poradzisz bo musisz!
 

palusinka88

Nowicjusz
ok niech tak bedzie...tylko ze wiesz moderatorko....ja chcialam sie spytac co mnie czka czy moge byc w ciazy jesli mialam wtedy di nieplodne a mi wszyscy nadskakuja ze jestm taka czy owaka!to nie moja wina!!zabespieczalam sie wczesniej juz przez rok zeby nie wpasc!!a nie poradze na to nic ze teraz akurat nie moglam a gumek nie mielismy!on nie czul nic!!zawsze odkad sie nie zabezpieczamy on wychodzil ze mnie przed wytryskiem a teraz kurat..no nie wiem ..,.moze ta dluga przerwa miedzy nami sprawila ze nie wiedzial kiedy bede miec...on by mi tego nie zrobil specjalnie bo sie uczy i nie chcialby tego zawalic...poprostu sie zdarzylo i nie wiem co mam zrobic bo na test to chyba jeszcze za wczesnie..
 

gonia

Erotoman
wczesniej napisalas kochaliscie sie bez zabezpieczenia i on w tobie skonczył wiec chyba powinnas sie z tym liczyc ze mozesz byc w ciazy a chodzilo o to ze nie obraz sie ale takie zachowanie było troszke niedojrzałe a teraz piszesz ze on nic nie czuł ale wydaje mi sie ze facet wie czy jest blisko czy nie. W kazdym badz razie ze jesli bedziesz w ciazy bedziesz musiała sobie poradzic poczekaj jeszcze kilka dni i zrob test i rozwiejesz swoje watpliwosci a jesli jeszcze ebdziesz je mialą to idz do ginekologa bo my raczej nie mozemy powiedziec czy jestes w ciazy czy nie mozemy napsiac zebys zrobiła test albo poszla do lekarza
pozdrawiam
 

ruth

Seks Praktykant
Zrób test i sie dowiesz. Prawdopodobnieństwo zajścia w ciąże jest duze. Ale ciąża i dziecko to naprawde cos cudnego. Ja tez mam 20 lat i ciezko byłoby mi wychowac teraz dziecko ale podjełabym sie tego zadania. Na razie nie moge stosowac antykoncepcji dlatego nie współżyje i tyle. Czasem chwila uniesienia a potem juz nie jest wesoło...
Reasumując jeśli test wyjdzie pozytywny to życze powodzonka i polecam stronke http://www.rodzicpoludzku.pl :)
 

Manveru

Podrywacz
ruth napisał:
Na razie nie moge stosowac antykoncepcji dlatego nie współżyje i tyle.
To najmądrzejsze zdanie w całej tej dyskusji.

Kod:
Syn: Jaka jest najlepsza metoda antykoncepcji?
Ojciec: Szklanka wody.
Syn. Ale przed, czy po?
Ojciec: Zamiast.

Sylwek87 napisał:
Glupia to Ty jestes moderatorko! (...) nie udawaj takiej kulturalnej bo i tak jestes glupia !
Ban, ban, ban :rotfl:
(btw - co ma kultura do głupoty?)

Sylwek87 napisał:
dobra to powiedzcie jej zeby popelniła samobojstwo tak bedzie najlepiej dla niej i dla dziecka. Jest jeszcze cos takiego jak aborcja i powinna z niej skorzystac skoro ma sobie nie poradzic i zniszczyc zycie.
Twoje wypowiedzi pachną żelem i jaskrawymi koszulkami. Nie będę Ci robił wywodu o cudzie przekazywania życia, bo nie o to tutaj chodzi. Nie będę Ci tłumaczył, że aborcja to morderstwo jak każde inne. Nie będę Ci też podawał linków do stron z wypowiedziami kobiet, które zdecydowały się na zabicie własnego dziecka. Jedno Ci tylko powiem - dojrzej.

@Palusinka88:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
........................^^^^^............... - (gdzieś tutaj sobie plemniki żyły)

Jeśli udało Ci się odczytać mój prosty wykresik, to zrozumiałaś zapewne, że chcę w Tobie obudzić cień nadzieji - a nóż widelec, wężyki nie dożyły 11. dnia.

Pozdrawiam.
 

palusinka88

Nowicjusz
czesc:)

Manveru:
dzieki za cien nadziei:)naprawde!wlasnie o to mi chodzilo!!czy jest mozliwe czy onme wogole dozyly!bo slyszlalam ze jak kobieta ma dni nieplodne to plemniki nie maja szans przedostania sie przez sluz!fakt faktem wczoraj zrobilam tescik i wyszedl negatywny ale mysle ze to jeszce za wczesnie zeby stwierdzic ciaze...wczoraj wymiotowalam i bolal mnie brzuch le wydaje mi sie ze to moja owu:)wiec nie stresuje sie takim czyms narazie:)

wogole to wszystkiego naj naj zakochanym z okazji dnia WALENTYNEK!!!!!!
buziolki!!!
 

Szarka

Erotoman
palusinka88 napisał:
moze i masz 31 lat..ale pewnie pracujesz..a ja mam 20 i na szkole daja mi rodzice..sex to naturalna spr...a antykoncepcje kazal przerwac mi moj lekarz...na pol roku!!!!

No ale ja się nie urodziłam mając 31 lat i od razu pracując :wink: też się kształciłam i też się miało owe 20 lat, kiedy mój wtedy jeszcze nie mąż nie miał przy sobie prezerwatywy albo ja jej nie miałam, nie było mowy o sexie. Człowiek różni się od zwierzęcia tym, że ma rozum i powinien go używać. Proszę nie zrozum mnie źle, wiem szukałaś pomocy ale dla mnie Twoje i Twego partnera zachowanie jest bardzo nieodpowiedzialne dlatego reaguję tak a nie inaczej.

palusinka88 napisał:
"Jest cała gama pigułek, zastrzyków, plastrów"ktorych ja niestety nie moge jeszcze brac,a na "wkladki i prezerwatywy"bylo za pozno zeby sie udac do apteki z roli tego ze my kochamy sie teraz bardzo rzadko!!!!!

No wię powiem Ci tak: Mnie i męża dzieliło przez długi czas 500km, był okres, że nie widywaliśmy się nawet 3-4 miesiące, pewnego dnia przyjechał nocą niespdziewanie i zapukał do drzwi mojego pokoju w akademiku, nie mogliśmy się sobą nacieszyć, było coś ok. 1 w nocy i wyobraź sobie, że posłuznie się ubraliśmy i poszliśmy szukać apteki z nocnym dyżurem by kupić prezerwatywy...
:oops:

palusinka88 napisał:
prosze kobieto nie doluj mnie/!ja wiem ze zle zrobilam choc nie wiem co??!nie wiem jaka w tym moja wina?ze mialam orgazm?czy nie poszlam w nocy do apteki po prezerwatywy po ktorych teraz czesto sie slyszy ze ludzie wpadaja:)

dokładnie, Wasz błąd był w tym, że nie poszliście kupić prezerwatywy, na przyszłośc sobie kup kilka sztuk i noś w torebce, ja też tak robiłam.

palusinka88 napisał:
"a od czego sa rodzice??skoro rodzi niepelnoletnia dziewczyna to rodzice powinni pomoc nie prawdaaz??:)

pewnie , że nie prawda, skoro jest się na tyle "odpowiedzialnym i dorosłym" aby współżyć, to trzeba ponosić tego konsekwencje, a nie zwalać tego na barki rodziców. Rodzice NIE MAJĄ obowiązku pomagać oni mogą mieć wyłącznie dobrą wolę....
 

palusinka88

Nowicjusz
czesc wszystkim
mam maly problem i nie wiem co mam z tym zrobic!!
otoz dzisiaj na lekcji wfu bylo mi bardzo niedobrze..gdybym nie usiadla na laweczke to pewnie bym zwymiotowala na posadzke!!wogole krecilo mi sie w glowie jak wykonywalam jakikolwiek ruch a gralismy w siatke..byc moze na tescik jest i bylo za wczesnie jak zrobilam go wczoraj wieczorem..nadal sie ciesze ze byl negatywny..ale skad te zawroty??


droga szarko:
u mnie w miescie sa tylko 3 apteki i zadna nie ma dyzurow w nocy..kiedys pamietam byl taki przypadek ze pani musiala cos kupic o polnocy i trzeba bylo zrywac z lozka wlascicielke..
na drugi raz zachowam twoja dobra rade i bede nosic przy sobie gumki..ale juz za miesiac bede mogla brac tab..wiec bede pewniejsza..
 

Szarka

Erotoman
Zawroty głowy mogą mieć różną przyczynę, nagły wzrost ciśnienia, albo jego spadek, może też stres, spowodowany ciągłymi myślami wokół Twego stanu zdrowia.

No to czekamy tu niecierpliwie na wieści od Ciebie.
 

paputek

Cichy Podglądacz
Jeżeli sie okaze ze jest pozytywny,

to widocznie tak mialo byc, taki wlasnie mial byc twoj czas na dziecko. Nie widze powodu dla ktorego dziecko mialobyc zrodlem smutkow i zmartwien. Dziecko moze dac tylko same pozytywne skutki, duzo szczescia i radosci. Spojrz na to z normalnej naturalnej strony, "tworzysz" kolejne zycie na tej ziemi. Dajesz kolejnej istocie "szanse".

Jeszcze pomyslisz potem; dobrze ze urodzilam tak wczesnie malucha, dobrze go odchowasz :) pozniej bys sie i tak zdecydowala na dziecko, kto to wie, a na przyszlosc bedziesz miec mala lekcje.

pozdrawiam.
 

ruth

Seks Praktykant
Dziecko bedzie Cie kochac bezwarunkową miłością!!! to jest piękne :) juz nigdy nie bedziesz sama :)
 

palusinka88

Nowicjusz
czesc wszystkim

czekam jeszcze 6 dni i powtorze test..
wiecie..ja kocham dzieciaczki!poprostu uwielbiam!jesli bede w ciazy to bedzie moj najszczesliwszy okres w zyciu!!jesli nie bede to trudno!na drugi raz bede myslec logicznie..i zawsze bede przy sobie nosic prezerwatywy..do czasu kiedy nie zdecyduje sie na dziecko,ale narazie nie moge nic przesadzac..czekam na rezultat..w sumie to sama nie wiem czy istnieja jakies pierwsze objawy..i tez nie wiem czy moge sie dowiedziec o nich w swoim poscie..pozdrawiam wszystkich goraco!
 

paputek

Cichy Podglądacz
nic nie jest pewne, zawsze wmawiamy sobie ze rozne objawy swiadcza o tym i o tym. a prawda zazwyczaj jest inna. najgorzej to porpostu sobie wmawiac.

kazdy ma rozne dolegliwosci, zycie to nie swiat komercyjnych reklam ze wszystko jest tak wspaniale. niech nikt nie daje sie wysterowac. to blad.
 

Lewiatan

Nowicjusz
Nic nie wniose tym postem, ale sorry, nie moglem sie powstrzymac.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Jeszcze te tlumaczenia....buahahaha. Zal mi tylko dzieciaczka.
 

palusinka88

Nowicjusz
ej Lewiatan co ty masz do mnie jesli moge wiedziec...o jakie tlumaczenia ci chodzi??nie rozumiem..ja wspolczuje twoim dzieciom...tego cynizmu plynacego z twoich ust!!nie wiem jak sie tak mozna zachowac!!nie wiem czy jestes kobieta czy facetem..i moze lepiej dla mnie ze nie wiem !!
te swoje uwagi na moj temat to mogles/-as zachowac dla siebie..i ten post...rzeczywiscie jest niepotrzebny i calkowicie bez sensu...buhahaha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Status
Zamknięty.
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry