• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk na zdjęcia

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Kurczę, zaciekawiliście mnie tym tematem. Skoro i tak robię sobie dobrze, to dlaczego nie zrobić tego na zdjęcie?
Podeślijcie fotkę (oczywiście damską).
Ale uwaga, tylko z jakąś autoryzacją (coś charakterystycznego na zdjęciu). Wolę uniknąć sytuacji, że ktoś wysyła zdjęcia żony swojego wroga zamiast swojej :)
 

Hajks3

Seks Praktykant
Ja również proszę Panów o zalanie mojej buźki ;)


aaa.jpg
aas.jpg
Z chęcią bym cię najpierw wyruchał w buźkę, a potem spuścił się zalewając cała twarz ciepła sperma 🥰
 

Halred

Erotoman
NI wiem skąd wziąłeś tą wypowiedź i o co w niej chodzi, ale obok takiego samozaorania nie mogę po prostu przejść obojętnie :ROFLMAO:
spieprzaj na forum dla dewiantow.My tutaj jestesmy HETERO
Dziwnie to wygląda od kogoś kto pisze też:

Sam tez lubie gdy kobieta przebiera mnie w swoje sukienki, majtki,rajstopy, nastepnie makijaz itd...a pozniej ...pegging.Cos cudownago.

:ROFLMAO:
 
Mężczyzna

Lubiereczny

Cichy Podglądacz
spieprzaj na forum dla dewiantow.My tutaj jestesmy HETERO.Nie mam zadnej, nawet najmniejszej przyjemnosci z takimi jak ty.
Chyba nie umiesz czytać albo nie jesteś zbyt bystry. Inaczej bys nie wyskakiwał z takim bezsensownym tekstem. Nic złego nie ma w spełnianiu kobiecych fantazji btw.Ty na bank jesteś 100% hetero ubierając damskie ciuchy :)
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
NI wiem skąd wziąłeś tą wypowiedź i o co w niej chodzi, ale obok takiego samozaorania nie mogę po prostu przejść obojętnie :ROFLMAO:

Dziwnie to wygląda od kogoś kto pisze też:



:ROFLMAO:
Zdaje sobie sprawe z tego, ze na swiecie sa rozni ludzie.Madrzy,mniej madrzy i ci z niedowladem umyslowym.Jezeli nie wiesz o co mi chodzilo, to moze zgadniesz ze swoje jintieligencyja, do ktorej grupy sam sie zaliczasz???
 

Halred

Erotoman
Zdaje sobie sprawe z tego, ze na swiecie sa rozni ludzie.Madrzy,mniej madrzy i ci z niedowladem umyslowym.Jezeli nie wiesz o co mi chodzilo, to moze zgadniesz ze swoje jintieligencyja, do ktorej grupy sam sie zaliczasz???
Na pewno nie do tej, co koles ktory wyzywa od dewiantow i nieheteronormatywnych, a sam przebiera sie w damskie ciuszki i daje otwor do rozpychania xd
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Na pewno nie do tej, co koles ktory wyzywa od dewiantow i nieheteronormatywnych, a sam przebiera sie w damskie ciuszki i daje otwor do rozpychania xd
Nadal nie rozumiesz o co mi chodzilo.Nie wiem jak to nazwac uzywajac twojej nomenklatury?Moze samozaoranie samozaorania.W celu unikniecia dalszego osmieszania sie , moze jednak wroc do meritum i sprawdz na co, na jaki post byla moja odpowiedz.Ponadto, wszystko co dzieje sie miedzy dwoma plciami za obopolna zgoda, jest NORMALNE i dopuszczallne !!! Nie wiem jak jeszcze jasniej to wytlumaczyc.Chyba sie nie da, wiec koncze na tym.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry