• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk na zdjęcia

Halred

Erotoman
O co chodzi z tym zalewaniem? Przecież to zajęcie dla simpów.... Panowie, dajcie spokój.
A spędzanie większości czasu na podrzędnym portalu randkowym przez kobietę, to zajęcie dla...?
Mam nadzieję, że panom nie będzie przeszkadzało, kiedy będę sikać na ich zdjęcia.
Jeśli wyślą ci zdjęcia w tym celu, będzie ich to podniecało i sprawi im przyjemność, to nikomu to nie będzie przeszkadzać, no chyba że zazdrośnikom, którzy by chcieli żeby to były ich zdjęcia.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Mam pomysł.
Założyłem galerię, dzięki temu każdy może wrzucić zdjęcie swojej żony (albo siebie), bez podawania loginu z seksforum.
Dzięki temu nie da się powiązać zdjęcia z loginem, może niektórzy się wstydzą?

Strona:
Login:
seksforum@wp.pl
Hasło:
Seksforum12!!
 
Mężczyzna

Edgelover

Nowicjusz
Jestem tutaj nowy, więc witam wszystkich serdecznie.
Chciałem podzielić się swoim fetyszem. Może znajdzie się ktoś o podobnych zainteresowaniach. Otóż bardzo podnieca mnie drukowanie zdjęć, a następnie masturbacja i wytrysk na te zdjęcia. Najlepiej jak na zdjęciu jest osoba, którą przynajmniej raz spotkałem na żywo albo dziewczyna która o taki cum tribute prosi. Ewentualnie fajnie bywa też, gdy chłopak / narzeczony / maż prosi o zalanie swojej partnerki, a później sam masturbuje się do zalanego zdjęcia. Załączam małą zajawkę, może jak będą chętni to powymieniamy tutaj lub na priv więcej zdjęć.

Nie jestem homoseksualistą ale jara mnie widok twardego kutasa.
 

Tomasz f10

Cichy Podglądacz
Jestem tutaj nowy, więc witam wszystkich serdecznie.
Chciałem podzielić się swoim fetyszem. Może znajdzie się ktoś o podobnych zainteresowaniach. Otóż bardzo podnieca mnie drukowanie zdjęć, a następnie masturbacja i wytrysk na te zdjęcia. Najlepiej jak na zdjęciu jest osoba, którą przynajmniej raz spotkałem na żywo albo dziewczyna która o taki cum tribute prosi. Ewentualnie fajnie bywa też, gdy chłopak / narzeczony / maż prosi o zalanie swojej partnerki, a później sam masturbuje się do zalanego zdjęcia. Załączam małą zajawkę, może jak będą chętni to powymieniamy tutaj lub na priv więcej zdjęć.

Niezły kutas
 
Mężczyzna

pawełP

Cichy Podglądacz
Mam pomysł.
Założyłem galerię, dzięki temu każdy może wrzucić zdjęcie swojej żony (albo siebie), bez podawania loginu z seksforum.
Dzięki temu nie da się powiązać zdjęcia z loginem, może niektórzy się wstydzą?

Strona:
Login:
seksforum@wp.pl
Hasło:
Seksforum12!!
Fajny pomysł, zachęcam do używania bo na razie pustka tam :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry