• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wytrysk na zdjęcia

Halred

Erotoman
Nadal nie rozumiesz o co mi chodzilo.Nie wiem jak to nazwac uzywajac twojej nomenklatury?Moze samozaoranie samozaorania.W celu unikniecia dalszego osmieszania sie , moze jednak wroc do meritum i sprawdz na co, na jaki post byla moja odpowiedz.
Szukałem tego postu i jak napisałem nie znalazłem, po prostu w połowie tematu nagle wyskoczyłeś z jakimiś dziwnymi atakami. Sam chyba nie wiesz co miałeś na myśli to jak ja mam się domyślić? Zwłaszcza że komentarz już zniknął
Ponadto, wszystko co dzieje sie miedzy dwoma plciami za obopolna zgoda, jest NORMALNE i dopuszczallne !!!
To czemu atakujesz takich ludzi i wyganiasz na forum dla dewiantów?
 
Mężczyzna

strapiony

Podrywacz
Szukałem tego postu i jak napisałem nie znalazłem, po prostu w połowie tematu nagle wyskoczyłeś z jakimiś dziwnymi atakami. Sam chyba nie wiesz co miałeś na myśli to jak ja mam się domyślić? Zwłaszcza że komentarz już zniknął

To czemu atakujesz takich ludzi i wyganiasz na forum dla dewiantów?
Niech nastanie pokpoj.
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja również proszę Panów o zalanie mojej buźki ;)


aaa.jpg
aas.jpg
Ale Ty śliczna jesteś :)
 
Kobieta

Tynka

Podrywacz
Bzdura. Ludzie w wieku 16 i 17 lat są nieletni ale nie ma mowy o przestępstwie.
Masz rację. Powinnam napisać precyzyjnie , że z osobą poniżej 15 roku życia. Mój błąd.
Nie zmienia on jednak wyrażonej przeze mnie opinii, że nie "wszystko co się dzieje między dwoma płciami za obopólną zgodą jest normalne i dopuszczane".
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry