• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wpadki na weselach

Mężczyzna

Not wisdom at all

Cichy Podglądacz
Może jeśli chodzi o wesela to nie miałem jakiś dziwnych sytuacji ale miałem dziwną sytuacje podczas pobytu na plazy miejskiej w Gdyni. Moja ówczesna partnerka około 22 letnia założyła lekko niedopasowany strój i jej spora pierś postanowiła opuścić wygodna miseczkę… cycuszek wyskoczył na światło dzienne a my nie zorientowaliśmy się zbyt szybko, ze takie coś miało miejsce. Panowie przyglądali się jej dokładnie, Pan ratownik nie spuszczał wzroku z niej. Pamietam, ze byłem wówczas wściekły na nią z zazdrości. Co Panowie popatrzyli to ich 😊
 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Co prawda nie byłam osobiście na tym weselu jednak informacje mam od pewnego na 100%źródła . Miało to miejsce w moich rodzinnych stronach jakieś 25 lat temu , dziewczyny która wtedy stawała na ślubnym kobiercu nie znałam jednak jej wybrańca tak. Pochodził z konserwatywnej katolickiej rodziny. Przyjęcie weselne było zorganizowane w remizie strażackiej.
Z relacji tam obecnych wiem że "panna młoda" zniknęła najpierw na jakiś czas później okazało się że ktoś ją zabrał autem, następnie gdy pojawiła się na sali goście weselni byli świadkami kłótni między nowożeńcami.
Po tzw "oczepinach" ojciec Pana młodego nakrył ją z jakimś facetem.
Wesele zakończyło się.
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
W najbliższym czasie udaje się na ślub i wesele do dalszej rodziny męża.
Lubie prowokować strojem i zachowaniem więc mam zamiar to zrobić zwłaszcza zależy mi na prowokującej kreacji która to będzie wyzywająca i odważna jednak nie do tego stopnia aby wywołać lokalny skandal🙂 chciałabym głównie podkreślić mój duży biust.
Jakieś propozycje? Fotki itp?
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
@Aneta z mężem Masz bardzo ciekawe i podniecające historie, bardzo fajnie się je czyta.😊
Jeżeli chodzi o wpadki na weselach to miałem dwie takie sytuacje.
Pierwsza z nich to zaprosiła mnie taka znajoma jako partnera i w sumie przez pół imprezy na wzajem się nakręcaliśmy, a to jej coś szepnąłem sprośnego a to ona się ocierała o mnie, i poczuła ze coś zaczęło puchnąć w spodniach, wtedy już byłem mocno nakręcony i pod stołem ja gładziłem ja po cipce a ona ściskała mi Wacka, ciśnienie było z naszej strony na tyle duże ze nie wytrzymaliśmy i opuściliśmy sale do pobliskiego lasku, gdzie doszło do zbliżenia piepszylismy się jak króliki. Wszystko zakończone było niesamowitym lodem w jej wykonaniu. Powrót na sale był trudny część gości jak by czuła co się działo bo bardzo dziwnie się na nas patrzyli ale wróciliśmy na zabawę jak by gdyby nic 😊😀
Taka już jestem 🙂
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Ostatnio byłam wraz z mężem na ślubie i weselu , generalnie samo wesele minęło bez jakichkolwiek odstępstw od normy poznałam sympatycznego człowieka Maćka ma 29 lat fajnie się z nim rozmawiało i tańczyło na weselu był bez osoby towarzyszącej.
Przyjęcie weselne było w hotelu po zakończonej zabawie poszliśmy spać do zarezerwowanego wcześniej pokoju. Rano ktoś się dobija do naszych drzwi myślałam że to ktoś z obsługi jednak był to Maciek, po wymianie "zdziwionych spojrzeń `` zaprosiłam go do nas otwarłam mu w bieliźnie. Rozmowa się rozkręciła, mąż zamówił kawę nie było sensu już się ubierać skoro i tak mnie widział więc tak zostałam 🙂
Chłopak który przyniósł kawę był zdziwiony widząc mnie z dwoma ubranymi facetami w takim stroju 🙂widać było że Maćka ta sytuacja trochę krępowała miał rozbiegany wzrok, jednak widziałam że, zerkał na biustonosz i majtki, ja natomiast nadawałam jak katarynka przy czym dużo gestykulowałam a gdy sięgałam po coś celowo się wypinalam i starałam się jak najbardziej rozbujać piersi 🙂 w końcu mąż puścił mi oczko więc zabrałam się za etap drugi. Maciek jest kierowcą zawodowym my też działamy w tej branży więc tematy do rozmowy były wspólne. Opowiadał akurat o swojej pewnej przygodzie która miał za granicą wchodząc mu w słowo zapytałam z uśmiechem na twarzy czy nie będzie miał problemu gdy zacznę się malować i szykować? Powiedział że nie więc usiadłam tyłem do niego przed lustrem i zaczęłam się malować później rozpielam biustonosz w lustrze widziałam że zerka na mnie, mąż siedział obok niego 🙂 stracił wątek opowieści 🤣natomiast założylam buty wstałam i jak gdyby nigdy nic dopytywałam o go szczegóły tej historii udając bardzo zainteresowaną podeszłam do męża prosząc o zapięcie łańcuszka nachylając się tak aby piersi swobodnie zwisały a ja dokonując powolnych ruchów wprawiałam je w lekkie falowanie. Wtedy mąż mnie chwycił za cycka co mnie trochę wybiło z "rytmu" mina Maćka była bezcenna 🤣 wtedy mąż się go pyta" czy chcesz sobie ją wymacać "Chłopak patrzy na mnie ja do niego - rozmawiaj z mężem wtedy spojrzał na męża i powiedział do niego" jeśli naprawdę mógłbym to bardzo chętnie " mój małżonek dał mi klapsa w dupe i powiedział" idź" stanęłam na wprost Maćka ten jenak chyba w to nie do końca uwierzył po chwili mąż mówi do mnie" usiądź mu na kolanach niech się chłopak nimi pobawi" tak też zrobiłam 🤣 tematem rozmowy stały się moje piersi o których mąż mu opowiadał dla nas super sprawa 👍 dostał instrukcje aby nie wkładał ręki pod majtki z czego sumiennie się wywiązał. Po kilku minutach wstałam z jego kolan i kontynuowałam ubieranie. Jego zdziwienie i reakcje były bezcenne 🤣
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Himeros

Cichy Podglądacz
Byłem na weselu dawno temu na którym już dość późno po północy zrobiło się małe zamieszanie...
Jak się dowiedziałem później matka pani młodej została przyłapana robiąc loda jednemu z kelnerów obsługujących salę...
Ona - wdowa, on - kawaler, więc nikt nie "ucierpiał"... no może poza jej reputacją 😜
 
Mężczyzna

Adoka

Cichy Podglądacz
Na jednym z wesel moja narzeczona poplamiła sobie sukienkę, na szczęście miała na zapas, poszliśmy więc do auta, parking był trochę na uboczu to się tylko rozejrzeliśmy czy nikogo nie ma, stwierdziliśmy że jest pusto więc moja partnerka zdjęła sukienkę mając na sobie tylko stringi, ja w tym czasie sięgałem zapasową sukienkę, gdy nagle usłyszeliśmy gwizd, okazało się że jeden z gości również był na parkingu którego to wcześniej nie zauważyliśmy a który to z uśmiechem nas obserwował, na oko przed 30, moja partnerka nawet się nie zasłaniała tylko mu pomacała i odebrała ode mnie drugą sukienkę i z gracją założyła, następnie ruszyliśmy w stronę sali, jegomość się do nas dołączył mocno podchmielony wychwalając piersi mojej narzeczonej, pomyślałem że fajnym motywem będzie jak mu zaproponuje by je dotknął, moja partnerka się zgodziła a on ochoczo to zrobił, złapał je obiema rękami i pomiętosił chwile i puścił, powiedział że bardzo fajnie mu się czas spędzało ale musi wracać na sale bo koleżanka na niego czeka, my jeszcze chwile zostaliśmy na zewnątrz
 
Kobieta

Zuzkaa

Cichy Podglądacz
Miałam sukienkę z dekoltem i nie zauważyłam że mi się lekko zsunęła i mam sutka na wierzchu i tak radośnie sobie pląsałam aż uwagę zwrócił mi jeden z fotografów, co ciekawe jak się dobrze przyjrzeć to na jednym z filmów weselnych można zobaczyć jak idę sobie nieświadoma radośnie z sutkiem na wierzchu
 
Kobieta

Aneta cuckold

Biegły Uwodziciel
Znajomość z Maćkiem przetrwała próbę czasu, bywal u nas w domu, okazał się miłym i sympatycznym człowiekiem, zwrócił się do mnie i mojego męża z dziwnym (nawet jak na nas) pytaniem. Mianowicie chciał abym poszła z nim na wesele jako osoba towarzysząca, gdy minęło już nam to zdziwienie zgodziliśmy się. Argumentował to tym ze nie ma partnerki a że mną dobrze się bawił ostatnio. Był to ślub i przyjęcie weselne jego dobrego kolegi z którym zna się od dawna. Więc wśród gości weselnych nie było tam osób które go znają a tym bardziej mnie , a to dawało pewną swobodę. Wesele było w innym województwie więc mój mąż był kierowcą, samo to było dla nas podniecające - mąż wiezie swoją kochającą żonę która idzie na wesele z obcym facetem 😂
Dobrałam odpowiednią kreacje która podkreślała moje piersi i tylek 🙂
Byłam przygotowana chyba na wszystko, mnóstwo planów......
Niestety wszystko legło w gruzach ponieważ było nudno, specyficzne miejsce i towarzystwo. Po północy opuściliśmy sale. Mąż w roli szofera, zaproponowałam Maćkowi że zabierzemy go do nas, odmawiał jednak w końcu przystał na propozycje, usiedliśmy z tyłu Maciek był trochę zawstydzony pomimo że znamy się już kilka miesięcy, auto pokonywało kolejne kilometry rozmowa nawiązywała głównie do tego wesela, później była cisza którą przerwał mąż zwracając się do Maćka aby się nie wstydził, jednak nic to nie pomogło więc przejęłam inicjatywe a raczej wzięłam je we własne "ręce" wtedy nabrał odwagi i miałam już tylko na sobie majtki i buty 🙂
Podczas gdy mnie rozbierał moja suknia ulega "zniszczeniu" więc mój mąż gdy to usłyszał powiedział że trzeba się jej pozbyć , podjechał na pierwszą stacje paliw a tam Maciek wyszedł i wyrzucił ją do kosza, do domu pozostało wtedy jakieś 50 kilometrów, ciekawe ci by było podczas kontroli drogowej🤔🤔
Będąc juz u nas na placu z auta do domu wchodziłam w szpilkach i majtkach trzymając torebke w ręku 😂 a obok mnie dwóch facetów 🙂 dla mnie mega sytuacja.
Była noc więc mam nadzieję że nikt mnie nie widział 🤔🤔
W domu pierwsze co zrobiłam to poszłam pod prysznic, wróciłam do nich w stringach byliśmy w kuchni zrobiłam coś do picia i jedzenia, później usiadłam Maćkowi na kolanach miło mi było że pomimo tego iż mąż siedział na wprost nas nie musiałam kłaść jego dłoni na biuście a Maciek już sam dotykał mojch piersi. Mąż powiedział mi że jeśli jestem w stringach może dotykać moich pośladkow, mój gość zapytał o klapsy mąż szybko odpowiedział mu ze oczywiście 🙂 lubię klapsy więc wstałam z jego kolan lekko się wypielam i już poczułam jego rękę na swojej dupie 😂🤣 prawdę mówiąc mogły być mocniejsze 🙂 zaproponowałam mu aby się w końcu rozebrał i usiadłam znowu na jego kolanach gdzie czule się mną zajmował mąż wchodził i wychodził z kuchni. W końcu zaczęło wschodzić słońce i robiłam się zmęczona więc zwracam się do Maćka aby zapytał męża czy pozwoli na "hiszpana"
Fajnie to wyglądało gdy pytał 😂🤣
Maz po "zastanowieniu" wyraził zgodę 🙂
Miał duży obfity wytrysk 👍
Wiem że Panowie to lubią więc nie wycierałam tej spermy z cycków i zabrałam się do sprzątania że stołu 🙂
 
Mężczyzna

Jejeks

Nowicjusz
Uprawiałem sex z dziewczyną z którą przyszedł mój kuzyn jako osobą towarzyszącą, trochę alkoholu i wylądowaliśmy poza salą weselną .Kuzyn nas nakrył 3lata się do mnie nie odzywał .Teraz się z tego śmiejemy 😉
 

Obserwuje

Cichy Podglądacz
Uprawiałem świetny seks z partnerką za domkiem weselnym, a po wszystkim nie zauważyłem plamy na spodniach. Do dzisiaj nie wiem czy ktoś to widział:)
 
Mężczyzna

Matt94Sl

Cichy Podglądacz
Pierwsze wesele, dopiero poznawaliśmy się z żoną, a wtedy dziewczyna. Zapamiętam jednak wesele do końca życia.
Ja jako świadek u najlepszego przyjaciela. Więcej mnie nie było z żoną niż było, a to poszliśmy na górę na szybki seks na łóżku, ona ściągnęła bordowa suknie, stringi na bok i do upadłego, a to pod prysznicem lodzik. Wieczorem jak już się ściemniło i ludzie byli bardziej podpici to poszliśmy do domku i przy samej restauracji w tym małym domku okrakiem ona na mnie, oj stresik był. Potem jeszcze na sali, ale w pokoju z lodówką na wódkę do którego klucze miałem tylko ja. Ona oparta, a ja od tyłu. W pokoju gdzie zostaliśmy na kryci przez Pana młodego, zaraz zamknął by nie przeszkadzać. Jednak najbardziej miło zapamiętam kiedy otrzymałem podarek bym szybciej był w domu gdyż małżonką szybciej pojechała, a ja jako świadek dopilnowywałem. Było to w łazience, ona przede mną uklęknęła, zadowoliła mnie, podciągnęła sukienkę i pokazała, że pod nią nic nie ma. Otrzymałem jej czarne stringi po czym poszliśmy tańczyć. Ja wtedy z sexowna Polko/Niemką, a ona z wysokim Niemcem. Miałem na co popatrzeć i co sobie wyobrażać. Po czym pojechała, a ja z Niemcem i Niemka do końca a to popijaliśmy, a to rozmawialiśmy. Mimo to w domu czekała w stroju body moja żona... Oj może dla nie których brzmi jak fikcja, ale mam ta satysfakcję, że działo się to naprawdę. Po dziś dzień miło wspominam to wesele i przepraszam przyjaciela, że mało mnie było, a on tylko z uśmiechem mówi, że nie ma problemu :)
 
Mężczyzna

Taktyczny obserwator

Cichy Podglądacz
Znajomość z Maćkiem przetrwała próbę czasu, bywal u nas w domu, okazał się miłym i sympatycznym człowiekiem, zwrócił się do mnie i mojego męża z dziwnym (nawet jak na nas) pytaniem. Mianowicie chciał abym poszła z nim na wesele jako osoba towarzysząca, gdy minęło już nam to zdziwienie zgodziliśmy się. Argumentował to tym ze nie ma partnerki a że mną dobrze się bawił ostatnio. Był to ślub i przyjęcie weselne jego dobrego kolegi z którym zna się od dawna. Więc wśród gości weselnych nie było tam osób które go znają a tym bardziej mnie , a to dawało pewną swobodę. Wesele było w innym województwie więc mój mąż był kierowcą, samo to było dla nas podniecające - mąż wiezie swoją kochającą żonę która idzie na wesele z obcym facetem 😂
Dobrałam odpowiednią kreacje która podkreślała moje piersi i tylek 🙂
Byłam przygotowana chyba na wszystko, mnóstwo planów......
Niestety wszystko legło w gruzach ponieważ było nudno, specyficzne miejsce i towarzystwo. Po północy opuściliśmy sale. Mąż w roli szofera, zaproponowałam Maćkowi że zabierzemy go do nas, odmawiał jednak w końcu przystał na propozycje, usiedliśmy z tyłu Maciek był trochę zawstydzony pomimo że znamy się już kilka miesięcy, auto pokonywało kolejne kilometry rozmowa nawiązywała głównie do tego wesela, później była cisza którą przerwał mąż zwracając się do Maćka aby się nie wstydził, jednak nic to nie pomogło więc przejęłam inicjatywe a raczej wzięłam je we własne "ręce" wtedy nabrał odwagi i miałam już tylko na sobie majtki i buty 🙂
Podczas gdy mnie rozbierał moja suknia ulega "zniszczeniu" więc mój mąż gdy to usłyszał powiedział że trzeba się jej pozbyć , podjechał na pierwszą stacje paliw a tam Maciek wyszedł i wyrzucił ją do kosza, do domu pozostało wtedy jakieś 50 kilometrów, ciekawe ci by było podczas kontroli drogowej🤔🤔
Będąc juz u nas na placu z auta do domu wchodziłam w szpilkach i majtkach trzymając torebke w ręku 😂 a obok mnie dwóch facetów 🙂 dla mnie mega sytuacja.
Była noc więc mam nadzieję że nikt mnie nie widział 🤔🤔
W domu pierwsze co zrobiłam to poszłam pod prysznic, wróciłam do nich w stringach byliśmy w kuchni zrobiłam coś do picia i jedzenia, później usiadłam Maćkowi na kolanach miło mi było że pomimo tego iż mąż siedział na wprost nas nie musiałam kłaść jego dłoni na biuście a Maciek już sam dotykał mojch piersi. Mąż powiedział mi że jeśli jestem w stringach może dotykać moich pośladkow, mój gość zapytał o klapsy mąż szybko odpowiedział mu ze oczywiście 🙂 lubię klapsy więc wstałam z jego kolan lekko się wypielam i już poczułam jego rękę na swojej dupie 😂🤣 prawdę mówiąc mogły być mocniejsze 🙂 zaproponowałam mu aby się w końcu rozebrał i usiadłam znowu na jego kolanach gdzie czule się mną zajmował mąż wchodził i wychodził z kuchni. W końcu zaczęło wschodzić słońce i robiłam się zmęczona więc zwracam się do Maćka aby zapytał męża czy pozwoli na "hiszpana"
Fajnie to wyglądało gdy pytał 😂🤣
Maz po "zastanowieniu" wyraził zgodę 🙂
Miał duży obfity wytrysk 👍
Wiem że Panowie to lubią więc nie wycierałam tej spermy z cycków i zabrałam się do sprzątania że stołu 🙂
Taka żona to prawdziwy skarb
Uwielbiam takie klimaty
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Wiele lat temu byłem gosciem na weselu mojego kuzyna. Wesele było w starym, powiedzmy dobrym stylu. wulgaryzując wóda, tance i żarcie. Kiedy zaczęło świtac ocknąłem sie ze zdziwieniem - na moich kolanach drzemała wsparta o ramie panna młoda, reszta tez była padnieta, ale solo:LOL:
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Wpadki z fotkami dziewczyny Fantazje erotyczne 19
A Wpadki z piersiami Seks 0
E Wpadki podczas seksu (nie chodzi o ciążę) ;) Seks 54

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry