• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze żony lub samotne dojrzałe kobiety

Mężczyzna

Mlody25L

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam 25 lat i strasznie podniecają mnie kobiety dojrzałe 35+. Jestem chętny wejść w każdy układ czy to samotna kobieta czy twoja żona i chcesz widzieć jak rucha ją młody lub zrobić ja w trójkącie. Czekam na jakieś odpowiedzi
 
Mężczyzna

Tomek7272

Cichy Podglądacz
Cześć. Mam 25 lat i strasznie podniecają mnie kobiety dojrzałe 35+. Jestem chętny wejść w każdy układ czy to samotna kobieta czy twoja żona i chcesz widzieć jak rucha ją młody lub zrobić ja w trójkącie. Czekam na jakieś odpowiedzi
Mam dojrzałą puszystą podobno ładną żonkę, podniecają ją młodsi, ale dla niej to 30-45 lat, ona lat 51.
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
Cześć. Mam 25 lat i strasznie podniecają mnie kobiety dojrzałe 35+. Jestem chętny wejść w każdy układ czy to samotna kobieta czy twoja żona i chcesz widzieć jak rucha ją młody lub zrobić ja w trójkącie. Czekam na jakieś odpowiedzi
Cześć miło mi cię poznać 😏😏mam 34 lata i tak samo jak ty lubię starsze kobiety ☺️☺️
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry