• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Czy wasze żony coś robią, odwalają? Pokazują się?

Kobieta

Fragolina di Bosco

Podrywacz
Mężatki lubią chyba się pokazywać innym nago i podniecać obcych facetów wysyłając im fotki . A później nie wiadomo czy tylko na wysyłaniu fotek się kończy , czy dopiero zabawa się zaczyna.
Cholera, kto się ze mną ożeni?Nareszcie będę mogła pokazywać się nago, podniecać obcych facetów i wysyłać im swoje zdjęcia!To dopiero będzie zabawa! Cóż to za wspaniała instytucja to małżeństwo!Tyle możliwości!
Myślałam, że jestem jakaś nienormalna skoro nie rozbieram się przed obcymi mężczyznami a ja po po prostu męża nie mam!To Ci pech!🤷🏻‍♀️
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Cholera, kto się ze mną ożeni?Nareszcie będę mogła pokazywać się nago, podniecać obcych facetów i wysyłać im swoje zdjęcia!To dopiero będzie zabawa! Cóż to za wspaniała instytucja to małżeństwo!Tyle możliwości!
Myślałam, że jestem jakaś nienormalna skoro nie rozbieram się przed obcymi mężczyznami a ja po po prostu męża nie mam!To Ci pech!🤷🏻‍♀️
Przedpotopowa jesteś :D
 
Mężczyzna

radas96

Nowicjusz
Cholera, kto się ze mną ożeni?Nareszcie będę mogła pokazywać się nago, podniecać obcych facetów i wysyłać im swoje zdjęcia!To dopiero będzie zabawa! Cóż to za wspaniała instytucja to małżeństwo!Tyle możliwości!
Myślałam, że jestem jakaś nienormalna skoro nie rozbieram się przed obcymi mężczyznami a ja po po prostu męża nie mam!To Ci pech!🤷🏻‍♀️
a gdzie można składać podania na zostanie kandydatem na męża ??
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
Kurczę....nie pomyślałam o tym.To może ja dlatego nie mam męża?
Ale w sumie naprawdę świetnie się trzymam jak na swoje lata,prawie tak jak Edzia, która jest na tym świecie 4000 lat licząc czasem linearnym.🤔
Z drugiej strony (wzbijam się na wyżyny obiektywizmu :D) ja męża także nie mam i co za tym idzie moje samopoczucie też jest generalnie bardzo dobre, to może jednak idzie to w parze z dobrostanem, Fragolino :D
 
Mężczyzna

Seev8989

Nowicjusz
Cholera, kto się ze mną ożeni?Nareszcie będę mogła pokazywać się nago, podniecać obcych facetów i wysyłać im swoje zdjęcia!To dopiero będzie zabawa! Cóż to za wspaniała instytucja to małżeństwo!Tyle możliwości!
Myślałam, że jestem jakaś nienormalna skoro nie rozbieram się przed obcymi mężczyznami a ja po po prostu męża nie mam!To Ci pech!🤷🏻‍♀️
Kurde,jak taki problem to możesz wysyłać bez męża 😁😁 chociaz temu po drugiej stronie zrobisz przyjemność 😋
 
Mężczyzna

poseydon

Nowicjusz
Wiecie, w pewnym wieku kobieta potrzebuje potwierdzenia swojej seksualności, szczególnie po kilkunastu latach wspólnego życia... ona zna na wylot "sztuczki" i komplementy swojego męża.... ciekawa jest co powiedzą inni :)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry