• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Facet w damskiej bieliźnie , co na to wasze partnerki, żony ?

Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Ja nie miałam nic przeciwko jak mój mąż raz na jakiś czas miał chęć wystroić się w koronki i szpilki. Co prawda po godzinie narzekał że niewygodnie i się rozbierał. Ale chociaż godzinkę się popodniecał się swoim widokiem w koronkowej bieliźnie. Na kamerce też się czasem polansował. Nie widzę kompletnie w tym nic okropnego. Przeciez chyba w związku o to chodzi by oboje mogli swoje fantazje realizować 😀 a koronki nie miały żadnej magicznej mocy i na męskości nie stracił
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Ja nie miałam nic przeciwko jak mój mąż raz na jakiś czas miał chęć wystroić się w koronki i szpilki. Co prawda po godzinie narzekał że niewygodnie i się rozbierał. Ale chociaż godzinkę się popodniecał się swoim widokiem w koronkowej bieliźnie. Na kamerce też się czasem polansował. Nie widzę kompletnie w tym nic okropnego. Przeciez chyba w związku o to chodzi by oboje mogli swoje fantazje realizować 😀 a koronki nie miały żadnej magicznej mocy i na męskości nie stracił
Więc Jesteś jak „jednorożec „w świecie kobiet 😁brawo 👍
 
Kobieta

JeanGrey

Podrywacz
Partnera kocham za To jakim jest człowiekiem a nie za to w jakich szmatach chodzi. Jest dobrym, wspanialym mężem a jak założy koronkowy ciuch czy włoży sobie dildo do tyłka, to nadal jest taki sam. Niczego mu nie ubywa. Przecież zakładając dla swojej przyjemności taki ciuch nie robi krzywdy żadnej innej osobie.

Wieki temu kobiety wywalczyły prawo do noszenia męskiej części garderoby i świat jakoś się przez to nie skończył 🤣
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Partnera kocham za To jakim jest człowiekiem a nie za to w jakich szmatach chodzi. Jest dobrym, wspanialym mężem a jak założy koronkowy ciuch czy włoży sobie dildo do tyłka, to nadal jest taki sam. Niczego mu nie ubywa. Przecież zakładając dla swojej przyjemności taki ciuch nie robi krzywdy żadnej innej osobie.

Wieki temu kobiety wywalczyły prawo do noszenia męskiej części garderoby i świat jakoś się przez to nie skończył 🤣
Hmmmmm, Jak byś chciała zakochać się w jeszcze jednym facecie to ja tu czekam 😁😁
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Bardzo chętnie poznał bym jakaś panią lub parkę K/M przy których mógł bym się ubrać w damskie ciuszki i na nich biały fartuszek ,bardzo chętnie od czasu do czasu był bym pomocą kuchenno domową dla pani ,lub służącą,ale z okolic Katowic ,Jaworzna
 
Mężczyzna

Cross…

Nowicjusz
Kochanie od dziś będę chodził w twoich majtkach 🤷‍♂️no może jeszcze staniczek by się przydał 😊 Hmmmmm oczywiście bierz sobie co chcesz 🥰Proste😆😆😆
 
Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Nie, powiedzieć o tym to na pewno nie jest proste. Naprawdę niewiele jest kobiet, które tolerują takie upodobania, a tych które to kręci jeszcze mniej. I jeżeli komuś się trafi taka partnerka, to ma duże szczęście.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry