• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

Miguel

Cichy Podglądacz
Mam dni kiedy od rana jestem podniecona,no i muszę to jakoś rozładować.Mam jajko sterowane aplikacją,wkładam je sobie i sprawa załatwiona,jest bardzo dyskretne,często używam w pracy,siedząc za biurkiem. Jest tylko jeden problem,podczas wibracji , wydziela się sporo śluzu.
Jednak mam zawsze parę majteczek na zmianę...
Ooo Kochana ;) poprosimy foteczkę mokrych majteczek w odpowiednim wątku ... 😁
 
Mężczyzna

mr13

Nowicjusz
Na łące, w lesie (chciałem się tylko wysikać, ale jak już go miałem w ręce...), na dyskotece (przez kieszeń rzecz jasna), na pokazie modelek, na wykładzie (bo fajna dziewczyna siedziała przede mną), w drewutni, przy oknie patrząc na sąsiadkę, przy pisuarze w pracy (miałem nadzieję, że akurat sprzątaczka wejdzie), w ogrodzie. w łóżku szpitalnym, w biurze po godzinach, w zbożu przy drodze. Pozostaje chyba jeszcze zaliczyć samochód, cmentarz, plażę i przymierzalnię. 😛
 
Mężczyzna

monsterman

Cichy Podglądacz
huuuu to juz bedzie troche lat do tylu, w szkole na lekcji informatyki (bodajze oprogramowanie biurowe) do pani prowadzacej (szprycha), u ojca w robocie, na dworze, w pracy i tu nie pamietam czy bralem na wynos czy w restauracji no w kazdym razie do jedzenia i piwa tez bylo (to najczesciej)
 
Mężczyzna

Janusz Majkowski

Cichy Podglądacz
Na ławce w parku..
Do Agi . Byłem kiedyś na otwartym basenie, opalałem sie na kocyku blisko przebieralni, w pewnym momencie do przebieralni weszła młoda para i ja postanowiłem zaspokoić swoja ciekawość i wszedłem do sasiedzkiego boxu. Tak jak przypuszczałem był w desce dziurka. Nachyliłem sie troszkę i zobaczyłem że on ściagnął mokre spodenki w celu zmiany na suche. Dziewczyna chwyciła mu kutasa i zaczęła mu go rucha. Po chwili kutas mu streczał na maxa wtedy ona kucnęła i wzięła mu go do buzi i zaczęła go obciagać. Kucała w taki sposób ,ze ja widziałem jej rozwarta wygolona cipkę. Byłem strasznie podnievony wziąłem mojego w rękę i zacząłem go walić. Ona obciagnęła mu do oporu z połykiem a ja miałem po chwili super spust. Trysnąłem chyba 4-5 razy. Po chwili wyszedłem. Jak sie okazało oni przysiedli się bardzo blisko mnie iza chwilę on mnie zagadał. po chwili rozmowy poszliśmy razem popływać. Zapoznaliśmy się i umówili na spotakanie. Dalej była bardzo super znajomość - mogę opisać Tobie lub innej chetnej lasce. Będzzie to szczegółowy i super bezpuderyjny opis. Tadek 31
 
Mężczyzna

Młody98

Cichy Podglądacz
Czy macie jakieś fajne miejsca gdzie się masturbujecie ? Moim najbardziej oryginalnym miejscem był chyba autobus, jechałam na wieś do babci, miałam krótką luźną spódniczkę ...
mi pare razy zdarzyło się w pracy jak myślałem o wilgotnej cipeczce to poszedłem do ubikacji
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry