• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

Focfox

Cichy Podglądacz
W aucie podczas jazdy, co prawda tylko dwa razy mi się zdarzyło, no i w pracy. Jakiś czas temu byłem bardzo nakręcony i podniecony od samego rana. W pracy wyskoczył mi mały wyjazd i już wiedziałem, że to wykorzystam :) Miło to wspominam i na pewno powtórzę, jedyny minus, że trzeba się później troszkę wyczyścić no i trzeba się skupić na drodze :)
 
C

col. Greg

Guest
lata siedemdziesiąte, posterunek wartowniczy - Krakowskie Przedmieście, ak 47 w położeniu na pas broń, pas ładownice, na sczęscie capka nie chełm, lipiec za szeroka brama z prętami spacerują dziewczeta w mini lub w rozkloszch, wiaterek podwiewa, 2 godziny tarcia fiuta ręką w kieszeni spodni, męka niewyobrażlna, rozkosz nieziemska, spodnia mokre
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

Siwy1945

Seks Praktykant
Było dość dużo takich miejsc, tak na świeżo to kilka dni temu na basenie . Po ściągnięciu kąpielówek wróciłem pod natryski , miał być szybki prysznic a skończyło się na masturbacji
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry