• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze najciekawsze miejsca, w których się masturbujecie

Mężczyzna

SensiCuteboy

Cichy Podglądacz
U mojej byłej gdy bylem powołany do pilnowania domu podczas jak ich nie będzie , mialem 2 dni.. ^^ całe 2 dni , przelatałem w jej mamy bieliźnie , nagrywajac się do tego w jej pokoju, to co wtedy nagrałem mam po dziś ^^ hehe , wspaniale się czułem wtedy , ahh
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Mi kilka dni temu znowu udało się w jeziorze. Było już prawie ciemno. Popłynąłem z bojką dalej od brzegu. Zdjąłem kąpielówki, postawiłem sprzęt. Super się pływa nago, a z wzorem to już w ogólę. I na koniec jedna ręką trzymając się bojki doszedłem przy pomocy drugiej ręki. Rewelacyjny orgazm. Starałem się odpłynąć, by nie być w spermie, ale się nie udało za bardzo, gdy na brzegu się wycierałem, to miałem na nogach "żelki" , co ciekawe, takie sztywne się zrobiły, że aż fajnie chrupały. A smakowały tylko jeziorem...
 
Mężczyzna

Avatar

Erotoman
W domu jak bylo ciemno ale mialam zapalone swiatlo i bez odsloniete okna - a mieszkam na osiedlu
W pracy w toalecie
Na plazy jak bylam sama opalalam sie na wydmach
Kiedys jechałam w trasie i naszła mnie taka ochota ze musiałam zatrzymać sie na parkingu i zrobić sobie dobrze
chyba to wszystko
Super to brzmi i fajnie się to czyta 😋😋
 
S

Satyra

Guest
Kibelek w pracy, mam dużo pięknych kobiet w zakładzie i czasami poprostu muszę, inaczej mi jaja eksplodują 😈
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Dość spory było takich interesujących miejsc, takimi najciekawszymi będą w saunie podczas seansu, szatnia w pracy, w pociągu i najczęściej na balkonie w dzień i nocą w pokoju z zapalonym światłem
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry