• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasze autentyczne nagie sytuacje ?Na imprezach i inne?

trybel1

Biegły Uwodziciel
A koleżanki tez były na golasa?
Nie no , one pilnowały mnie niby żebym się nie utopił po pijaku. Obmacywały mnie udając , że pomagają mi się namydlić lub umyć plecy.. Później mnie wytarły i położyły do łóżka. Oczywiście nie pozwoliłem się ubrać i leżałem ze stojącą pałką
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Wczoraj byłem u dziewczyny z roksy w Katowicach na Wełnowcu. Otworzyła mi śliczna kobieta , więc na początku wylizałem jej cipkę.
Po chwili zaczęła mi robić lodzika , na przemian z rąsią
Nie sądziłem , że facet może mieć taki orgazm. Myślałem , że oszaleję z podniecenia
Mistrzyni świata :)
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Na wycieczce szkolnej udawałem mega pijanego i kąpałem się na golasa pod prysznicem , pilnowany przez kilka koleżanek z klasy.Kiedy mnie podtrzymywały ociera)em się o nie wyprężonym kutaskiem i dawa)em się obmacywać. Cudowne wspomnienie , do dziś mi staje :)
Skojarzyło mi się z sytuacją sprzed ładnych kilku lat mojej żony, wtedy jeszcze luźnej dziewczyny. Pojechała z trzema kolegami (oczywiście każdy napalony na nią :p) na jakiś festiwal rockowy. Pierwszego dnia tak się najebala, że poprosiła o zaprowadzenie pod prysznic. Oczywiście padło na męskie prysznice, koledzy pomogli się rozebrać i przytrzymać, by się nie przewróciła. Jak spytałem potem czy mocno zmacali, to usłyszałem, że "w granicach przyzwoitości". Czyli pewnie mocno :D
Tak czy inaczej jak mi o tym napisała, to tak mnie podniecilo, że była przed nimi nago, że zaproponowałem półżartem, żeby codziennie chodziła z nimi pod męskie prysznice, co oczywiście zmiękczona alko chętnie czyniła (już podobno była w stanie być samodzielna potem :p).
Potem zresztą zaczęła chodzić do sauny (także z nimi), więc na trzeźwo też się zaprezentowała :)
 
Mężczyzna

Daniello93śl

Nowicjusz
Dość sporo takich sytuacji doświadczyłem o 2óch mogę napisać.
1. Założyłem się z kolegami będąc w klubie (wynajętą loże mieliśmy), że wejdę na parkiet a następnie pójdę do baru po alkohol nago.
2. Podróżując pociągiem z Górnego Śląska nad morzem 3/4 drogi spędziłem nago w przedziale 6 osobowym z trójką mi obcych osób
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry