• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Mój ostatni lodzik był wczoraj wieczorem, wypiliśmy z żonka kilka drinków i jak się przyssała do mojego kutasa to myślałem że wydoi mnie do końca, ale powstrzymałem to i potem ja ostro zerżnąłem, a ona opowiadała mi jak się ostatnio ruchała z innymi, bardzo podniecało
 
Mężczyzna

tomekwaawa

Cichy Podglądacz
Wczoraj jako element sexu. Zacząłem lizać partnerkę i była bardzo blisko sale nie dochodziła, więc poprosiła o kutasa do ust i palcówkę. Tak była podjadania, że ssała, lizała wijąc się ostatecznie dochodząc równocześnie z moim spustem. Całość pięknie połknięta
 
Mężczyzna

Astarek

Cichy Podglądacz
Wczoraj jakoś po południu napisała do mnie znajoma z pracy, z którą kiedyś dosyć mocno flirtowaliśmy. No i od słowa do słowa wyszło takie jakby zaproszenie z jej strony, bo akurat mąż spotkał się z kolegami;) no i tak się złożyło, że wieczorem już miałem obciągniętego do sucha, bo dla pewności czy było mi dobrze zrobiła mi to dwa razy 😀
 
Mężczyzna

slopebody

Cichy Podglądacz
W niedzielę na delegacji w Świnoujściu, lodzik od 62 letniej Niemki Klary, dosiadła się na plaży do mnie jak piłem piwo, fajna babka bezpośrednia powiedziała wprost że przyjachal na sex turystykę, zanim doszliśmy do hotelu to obciagala na wydmach, jak się zaczęliśmy lizać na plaży to cała czas powtarzała ale mam ochotę na młodego chłopaka, w sumie to taki młody nie jestem bo mam 34 , ale było zajebiscie
 
Kobieta

dagsa55

Cichy Podglądacz
Dzisiaj z moim byłym, z którym mam nadal bardzo dobre, wręcz przyjacielskie relacje. Spotkaliśmy się pogadać jak dobrzy znajomi co słychać u kogo, on jest świeżo po rozstaniu więc trochę się żalił. Po drinku poszłam z nim do niego, bo miał mi pożyczyć książkę i już w drodze tam wiedziałam, że coś się wydarzy, a jako że mam okres to pocieszyłam go lodzikiem ;) On na łóżku ja na podłodze z cyckami na wierzchu, finał w ustach, pokazałam mu zanim połknęłam ;)
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Owszem, postepowanie karne dowodowo jest cienkie. Przygotowanie do pstwa nie jest karalne, ale tutaj funkcjonuja zasady forum. Obiecałem byc grzeczny i nie nazywam Cie sis.......fu... Mam nadziej, że zadziała inny mechanizm i forum okaże sie zdrowe.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Było miliard reklam, miliard informacji, aby nie wierzyć w nic w interencie, ale jeden chłop co tu jest i będzie tak wciąż pisał to zgłoszę bo posuwanie się do zooofili to zbrodnia.
Nie powiem kto, ale jest tu jeden taki...
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Było miliard reklam, miliard informacji, aby nie wierzyć w nic w interencie, ale jeden chłop co tu jest i będzie tak wciąż pisał to zgłoszę bo posuwanie się do zooofili to zbrodnia.
Nie powiem kto, ale jest tu jeden taki...
Sosna musisz wyłapac konkretny post i wskazać podstawę w "zgloś" i wysłać, ale powtarzam konkret ma być lub zdac sie na raport Desii ale ja nie weim jak ona to robi.
'
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Raportuj, nie ma na co czekać. Ja się w tańcu nie pierdolę.
Sosna musisz wyłapac konkretny post i wskazać podstawę w "zgloś" i wysłać, ale powtarzam konkret ma być lub zdac sie na raport Desii ale ja nie weim jak ona to robi.
'
Nieee ja to mówię o prywatynch wiadomościach. Nic publicznie. Czasami weryfikuję tak osobniķów, na szczęście już znudził się tym forum.
 

Hajks3

Seks Praktykant
Poprzednia sobota toaleta w klubie. Na parkiecie tańczyła młodziutka, zgrabna blondynka. Od razu mi się bardzo spodobała po kilku kontaktach wzrokowych stwierdziłem że podejdę żeby zatańczyć. Zgodziła się, tańczyliśmy(trochę pomacalem), potem zaprosiłem ją na szota, znowu taniec i Szot, po tym drugim zobaczyłem że ma na mnie chec (ocierała się dupka o mojego kutasa, brała moje ręce i kładła na swoją cipke. Mój kutas już był tak wielki i sztywny że na pewno bylo widac przez spodnie . -Zapytałem czy bzyknąć ja w toalecie, -Ona odpowiedziala że ma okres ale z chęcią mi zrobi lodzika. Weszliśmy do kabiny, ona od razy zdjęła mi spodnie, gacie i wzięła go do buzi. Poprosiła żebym mówił jak będę dochodził, bo nie lubi spermy. Minęły może dwie minuty i poczułem że dochodzę, ale było mi tak dobrze ze postanowiłem nie mówić. Ona jak tylko poczula sperme, wyjęła go z buzi i reszta spermy poleciała na jej czarna sukienkę. Jak wyszliśmy z kabiny to od razu starała się umyć ja woda z kranu (Dużo ludzi widziało tą sperme na sukience i komentowali).
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Nieee ja to mówię o prywatynch wiadomościach. Nic publicznie. Czasami weryfikuję tak osobniķów, na szczęście już znudził się tym forum.
Sosenko, proszę Cię - jest świat forum, jest real ,są prywatne wiadomości. To trzy odrebne światy. One czasami mają wspólny mianownik. Jeżeli wlewamy je do jednego wiadra mogą spowodować trochę bałaganu. Zelazna zasada , której powinno sie przestrzegać: na forum nie ujawniamy treści prywatnej korespondencji. Po za tym jak się obudzisz to zobaczysz☀️a może Twój rodzimy🌲Powodzenia:)
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Sosenko, proszę Cię - jest świat forum, jest real ,są prywatne wiadomości. To trzy odrebne światy. One czasami mają wspólny mianownik. Jeżeli wlewamy je do jednego wiadra mogą spowodować trochę bałaganu. Zelazna zasada , której powinno sie przestrzegać: na forum nie ujawniamy treści prywatnej korespondencji. Po za tym jak się obudzisz to zobaczysz☀️a może Twój rodzimy🌲Powodzenia:)
Right, wiadomo, że nie ujawniam kto, kiedy, po prostu mówię fakt, że ludzie tutaj potrafią naprawdę odlecieć.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry