• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz ostatni lodzik? Kiedy i jak wyglądał?

Mężczyzna

forg

Seks Praktykant
I pomyśleć że są takie które wgl tego partnerowi nie robią albo tylko rzadko bo wyjdzie tak sytuacyjnie podczas seksu
I pomyśleć, że są faceci, który o tym marzą, nie mają tego i są z tą kobietą. Dlaczego? Bo takie mają o sobie niskie mniemanie że trzymają się tej, która "loda" nie robi? Czy może zaraz przeczytam, że to "miłość" a seks nie jest taki ważny?
 
Kobieta

Krystyna.X

Seks Praktykant
I pomyśleć, że są faceci, który o tym marzą, nie mają tego i są z tą kobietą. Dlaczego? Bo takie mają o sobie niskie mniemanie że trzymają się tej, która "loda" nie robi? Czy może zaraz przeczytam, że to "miłość" a seks nie jest taki ważny?
Rozstanie tylko z powodu braku loda... Hmm
 
Mężczyzna

Yerba

Cichy Podglądacz
Seks oralny to u nas chleb powszedni, często jako swoisty "szybki numerek". Każdy seks waginalny, albo analny zawsze poprzedzamy pieszczotami oralnymi. Mówię to o lodziku, jak i o minetce. Uwielbiamy i świetnie się bawimy przy 69, często jesteśmy w stanie kontrolować się na tyle aby szczytować jednocześnie.

Ostatni raz dziś z rana przed wyjściem do pracy, wygodnie usiadłem w fotelu i rozłożyłem szeroko nogi. Jedną ręką chwyciła odpowiednio za jaja co działa jak pierścień erekcyjny, drugą ręką cały czas masowała mi krocze pieszcząc prostatę. Gdy byłem już blisko chwyciłem ją za włosy i zacząłem ruchać w usta. Zawsze w takich chwilach żona zaczyna jęczeć z pożądania. Bardzo podoba mi się jak podnieca ją bycie "braną" i uległość.

Wieczorem jak dzieci zostaną położone spać to planuję zrewanżować się za porannego lodzika. Zacznę od pieszczot piersi, żona przepada zwłaszcza za długim ssaniem sutków. Potem minetka w ulubionej pozycji kiedy siedzi mi twarzy. Uwielbiam jak dochodzi, chwyta mnie wtedy do włosy i zaczyna jeździć cipką po pracującym jak wiatrak języku aż do orgazmu. Potem pewnie poprosi abym "wziął" ją od tyłu tak jak lubi.

Nie jestem w stanie zrozumieć jak można być w związku małżeńskim i nie realizować się w seksie.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

delegacja31

Cichy Podglądacz
Około 2 tygodnie temu spotkałem się z pewną cichodajką, która co jakiś czas robi mi loda za kasę. Wymiana kilku zdań o pogodzie, później ona zdejmuje bluzkę i stanik a ja spodnie i majtki i przechodzimy do ssania z zabawą biustem w międzyczasie. Na koniec finał w ustach, wyplucie spermy, ubrania wracają na swoje miejsce, banknot zmienia właściciela i "do zobaczenia". Lubię takie spotkania :) Szkoda tylko, że jeszcze nie udało mi się jej namówić na połyk albo finał na twarz.
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry