• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz najgorszy sex w życiu-opowiadamy.

Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
Haha mnie zawsze bawią takie teksty :)
Wyrucham cie aż polecisz w kosmos :D
To zawsze kojarzy mi się z wielkim, końskim kutasem który po kilku pchnięciach kończy i ryje jak koń.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
W takinsposob nigdy nie reklamuje siebie, myślę, że lepiej powiedzieć wprost, że może szału nie ma, ale zrobię jak najlepiej, niż powiedzieć jaki to ja nie jestem jebaka, a nic nie zrobić 🤔
Nie zawsze tak jest, ale czasami tak bywa zwlaszcza przy takich facetach, którzy spędzają kilka godzin dziennie na siłowni (nie obrażając tutaj miłośników siłowni i fit życia) ale mam tu na myśli zbyt pewnych siebie.
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Nie no, szybkie dojście to nie problem. Za chwilę można przecież powtórzyć. Tak samo jak w trójkącie koledze ze stresu nie stanął to zajęłyśmy się sobą i za chwilę dołączył.
Jednak robienie otoczki w stylu opowiadania jak mocno ktoś kogoś wypieprzy, aż zobaczysz gwiazdy pozwala kobiecie sądzić, że chodzi o penisa.
I ja akurat nie przepadam za tymi wielkimi, dużo z tym kombinowania. Lubię takie normalniejsze ;)
Kiedyś rozmawiając z szefem na temat mojego ulubionego rozmiaru, starałam się mu wyjaśnić, ze najbardziej lubię takie które mieszczą się w "wytycznych unii europejskiej" :D
 
Mężczyzna

miqelle89

Nowicjusz
Mój najgorszy seks jaki mi od razu przyszedł na myśl to nawet seksem nie da się nazwać. Poznałam tego faceta na innym forum i był praktycznie ideałem, zaczepiał mnie, był inteligentny, zabawny, sarkastyczny. Przepychaliśmy się słownie dłuższy czas, coś tam fantazjowaliśmy wspólnie i było ciekawie, wiedziałam, że jest nawet fajnie zbudowany i przystojny. No ideał.
Był z innego miasta, ale coś miał do załatwienia w Warszawie więc postanowiliśmy się spotkać. No i szczęście w nieszczęściu, że mieliśmy tak mało czasu.
Jak się okazało na miejscu, miał mikrego penisa. Ale nie małego jak większość tu twierdzi o swoich tylko mikrego. Poczułam się jak taka sarna, na którą już świecą reflektory samochodu przed zderzeniem. Nigdy nie widziałam takiego penisa.
Już nawet nie chodzi o sam seks bo w sumie poza oralem to go nie było. Ale o to w jakim ja byłam szoku i o trybiki pracujące w mojej głowie aby wymyślić jak się postępuje w takich okolicznościach aby go jeszcze przy tym przypadkiem nie urazić.

A miałam też seks gdzie przywaliłam tak głową w kafelki, że mi się niedobrze zrobiło, miałam taki gdzie poleciałam na grzejnik z piłki do pilatesu i taki gdzie takie wielkie mrówki pokąsały mnie w miejsca, o których nie chcę nawet mówić. Jednak to tamten wspominam najgorzej bo poza tym szokiem i stresem, to tak bardzo się przejmowałam jego samopoczuciem, że w sumie nawet o swojej przyjemności zapomniałam. Ale byłam wtedy jeszcze w sumie gówniarą. Teraz już jestem starsza, wiele w życiu widziałam, byłoby inaczej.
Ja pierdolę, jaka piękna historia :D.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
Nie zawsze tak jest, ale czasami tak bywa zwlaszcza przy takich facetach, którzy spędzają kilka godzin dziennie na siłowni (nie obrażając tutaj miłośników siłowni i fit życia) ale mam tu na myśli zbyt pewnych siebie.
Nie mam z takimi do czynienia, ale za to ogólnie swego czasu znałem ludzi, którzy w każdym temacie koloryzowali
 
Mężczyzna

miqelle89

Nowicjusz
:) yyy... no tak wyszło przy okazji życzeń wielkanocnych... życzył mi dużej białej kiełbaski więc mu wytłumaczyłam, że ja nie lubię dużych... no i wytknęłam kardynalny błąd, że zapomniał o jajkach... nic o nich nie wspomniał w życzeniach
Nie no, tak nikt nie gada :D. Straszny cringe ;]
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry