• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Wasz najgorszy sex w życiu-opowiadamy.

Mężczyzna

damdam

Podrywacz
To nie jest podryw :) u mnie dość mocno jest przekroczona granica żartu. Wszystko kręci się dookoła seksu... mało rozmawiamy na tematy służbowe. :)
Jeśli wiadomo jest, że dana osoba lubi tak żartować, to rozmowa zawsze się inaczej toczy jak w przypadku suchej rozmowy szef-przełożony
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Trudny przypadek. Ale już się tym zajmuję. Bądźcie spokojni 😎
No fakt, to otarcie się o moją dupkę, mogłam już odebrać jako zainteresowanie... ale wiesz... dużo rozmówców, widok na akropol- bo pamiętasz tam wszędzie jest widok na akropol... i jakoś tak przeszło to bez echa :ROFLMAO: ja musze chodzić z opiekunem chyba, który mi będzie świat tłumaczył :D
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Nie dostrzegasz? Przecież subtelność takich rozmów jest mega. Jak możesz tego nie dostrzegać?
Nie o to chodzi, subtelności dostrzegam... i umiem na nie odpowiedzieć, jedna nie biorę tego na serio raczej. Choć szef też mi wytłumaczył, że jak ludzie ze sobą pracują i lubią się to flirt jest nieunikniony. Dodał, też że faceci się bardzo dobrze czują w moim towarzystwie 😻 co widać, po tym ilu ich się gromadzi wokół mnie na różnych spotkaniach.
 
Mężczyzna

miqelle89

Nowicjusz
Nie o to chodzi, subtelności dostrzegam... i umiem na nie odpowiedzieć, jedna nie biorę tego na serio raczej. Choć szef też mi wytłumaczył, że jak ludzie ze sobą pracują i lubią się to flirt jest nieunikniony. Dodał, też że faceci się bardzo dobrze czują w moim towarzystwie 😻 co widać, po tym ilu ich się gromadzi wokół mnie na różnych spotkaniach.
Wyjazdy integracyjne muszą być u Was ciekawe....
 
Kobieta

Yassmin

Seks Praktykant
Wyjazdy integracyjne muszą być u Was ciekawe....
:) powiem tak... jak się szlachta bawi, koszty się nie liczą. Kac Vegas przy Nas to nic... W zeszłym roku mało nie spaliłam lokalu, bo niechcący podpaliłam dekoracje :D mamy bardzo dużo wyjazdów, konferencje, różne spotkania. I generalnie, pracuję w raczej męskim świecie :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry