• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim miejscu najczęściej lubicie kończyć?

giwy69

Cichy Podglądacz
Ja lubie sie spuscic mojej żonie do ust. Nauczyłem ja ciągnac z połykiem tak ze nawet go nie wyjmuje z buzi i łyka wszystko.
 

Blackberrrry

Cichy Podglądacz
Najbardziej to lubie kiedy nie musze przerywac sobie tej ulotnej chwili uniesienia i powolnymi ruchami moge dojść tam gdzie aktualnie trzymam fiuta. Czyli jeśli jestem w cipce to lubie właśnie tam wyładować swoje uniesienie a później jeszcze chwile ją po****** nim fiut opadnie. I analogicznie z innymi miejscami.
 

eros102

Nowicjusz
Uwielbiam kończyć w ustach i patrzeć jak z lekko rozwartymi ustami wycieka jej sperma z ust. Drugim ulubionym jest ***** i tyłeczek, przed dojściem wyciągnąc i zlać dwie dziurki
 

Makyx1178

Cichy Podglądacz
Nie będą orginalny na twarz ale jak ma założone okulary to mnie jeszcze bardziej kręci jak ze szkiełek spływa sperma jak jeszcze języczek walczy by móc coś zlizać to już stadiony świata :)
 

Orchis

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam kiedy mąż kończy we mnie, kiedy czuję jak wlewa się we mnie mam mega orgazm. Poza tym uwielbiam kiedy kończy w moich ustach albo właśnie na twarzy.
 

Darko

Nowicjusz
Lubię na piersi. Lubię na dupcie. Lubię na stopy. Ze wszystkich tych miejsc lubię to zlizać. Natomiast nie kręci mnie kończenie w ustach, czy na twarzy.
 
Kobieta

Rene93

Erotoman
O lekkie zdziwienie , że jako facet nie lubisz kończyć w buzi zazwyczaj słyszy się że właśnie lubią to... A na twarz to i ja nie lubię...
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
zaś od innej usłyszałem, że lubi właśnie jak kończy jej się na cyckach i lubi czuć ciepło spermy na nich
 
Mężczyzna

Roguś35

Seks Praktykant
Faktycznie orginalne miejscowki😊zawsze to cos nowego, podoba mi si cipka cala opciekajaca ciepłą sperma mmm, na szyjke tez fajnie co o tym myslisz? 😊
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry