• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakim miejscu najczęściej lubicie kończyć?

Szalony81

Cichy Podglądacz
Kochamy się od lat bez zabezpieczeń - oczywiście finał najlepiej na piersiach. Choć bywało różnie, raz nawet na firanie za łóżkiem hehe
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Na twarz albo tyłek czasami w środku ;) czasami spuszczam się do majteczek, pani odchyla majteczki i strzelam na ***** potem jest mokra :D
 
Mężczyzna

Solstafir

Seks Praktykant
Do buzi. Jak mam dużo spermy to na twarz/całe ciało bo fajnie wygląda taka cała w spermie. Poza tym lubiłem w pozycji klasycznej kiedy ona obejmuje mnie nogami, całujemy się, ja mam palce w jej pupie, i wtedy orgazm w najlepszym miejscu świata czyli cipce.
 
Ostatnia edycja:

Moni94

Cichy Podglądacz
Ja uwielbiam jak mój kończy na moim tyłku, lubię jak superma spływa po obu dziurkach. Lubię też jak tryska w moich ustach, na plecy i brzuch. Jeśli chodzi o twarz to jeszcze nie próbowaliśmy ale wszystko jest przed nami :)
Ja bardzo bym chciała żeby skończył we mnie w obu dziurkach ale boi się nawet w gumie, choć biorę tabletki antykoncepcyjne i nie wiem jak go namówić :/
 

goadik

Seks Praktykant
Z reguły kończę w partnerce, najbardziej lubię jak mnie o to prosi. Cały czas namawiam jak żeby na twarzy skończyć, ale nie chce się jeszcze zgodzić
 

Pablo36

Cichy Podglądacz
Z typowych miejsc: na piersiach zdecydowanie. Z nietypowych miejsc: do buta. Serio nie żartuję. Odchylamy piętę, pakuję tam swój sprzęt i tryskam. Najczęściej: po bożemu w środku.
 

DreamFucker

Cichy Podglądacz
Oczywiście na twarz, chwila na złapanie oddechu i następna runda. Partnerka oczywiście nie wyciera twarzy ;) Takie jednoosobowe bukkake.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry