• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej sytuacji chciałbyś zobaczyć żonę ?

Mężczyzna

Wielki3232

Podrywacz
Chciałbym siedzieć wieczorem przy hotelowym barze i kątem oka widzieć jak moja żona idzie do jakiegoś pokoju hotelowego na którymś piętrze z nieznanym facetem.
Odprowadzam ją wzrokiem , dopijam drinka i jadę do domu.
A ona wraca rano.
Z chęcią to ja bym też moja żonkę w taki sposób pożegnał wzrokiem przy jakiej ma barze hotelowym a ona idzie ale nie z jednym ale z kilkoma kolesiami do pokoju a ja wracam sobie z twardym kutasem do swojego a ona wraca zerznieta ale dopiero po południu
 
Mężczyzna

Wiktorwx12345

Cichy Podglądacz
Impreza z moim kolega z siłowni oboje dużo trenujemy i rowniez niezle wygladamy lecz kunpel prawie 2 m wzrostu, swietnie zbudowany opalony i bardzo przystojny dziewczyny za nim sikaja mimo ze ma 47 lat. Impreza ostro zakrapiana kolega juz przyszedl dosyc mocno pijany moja zona zgrabna sliczna kobieta lat 30 byla w pracy powiedzialem jej ze przyszedl do mnie Daniel i ze pijemy wiedzialem ze i jej on sie podoba. Widzialem ze kolezka ledwo juz na oczy patrzy wiec uwalilem go tak ze zasnol na kanapie na pol siedzac wiedzialem ze zaraz przyjdzie moja zona wiec zapalilem lampke nocna i telewizor zona przyszla i troche sie smiala z sytuacji ja udawalem ze tez jestem nawalony ale jeszcze zyje i zapraszam ja na drinka ona calkiem ochoczo przyszla na tego drinka wypilismy po 3 drinki i udalem ze zasnolem chcialem zobaczyc co sie stanie mowiac do mnie szturchala mnie i chyba sprawdzala czy spie myslalem ze odrazu cos sie bedzie dziac ale niestety poszla sobie do lazieki wziela prysznic i poszla do sypialni lecz za chwile zobaczylem kontem oka ze wyszla z sypialni w sukienece takiej dresowej do spania i usiadla miedzy nami szarpnela mnie kilka razy ale ja chrapalem wiec dopila drinka i zakryla mi glowe czapeczka tak delikatnie ktora powoli niby ukladaniem sie zsowalem tak bym cos widzial i sie udalo jednym okiem moglem patrzec jak moja zona delikatnie szarpie Daniela lecz on spi jak zabity i sie zaczelo widzialem jak trzesie sie jej reka ktora polozyla na jego kutasie sprawdzajac co tam posiada co jakis czas masujac i sprawdzajac czy spie po jakims czasie poszla dalej rozwiazujac sznurek ze spodenek i powoli zsowajac je w dol tak by zobaczyc jego fiutka kiedy juz udalo sie jej to zrobic fiut Daniela wyszedl na wierzch wiedzialem ze ma duzego z opowiesci ale to co zobaczylem bylo niesamowite ja stojacego nawet nie mam jak on w zwisie byl nawet jakby pol stojacy wielki poprostu widzialem jak ona sie zdziwila sprawdzajac czy spie zlapala go za fiuta i zaczela sie nim bawic widzialem ze jest podniecona walila mu konia powoli i zaczela masowav sobie cipke po jakims czasie widze ze sie uklada tak by byc twarza jak najblirzej po czym delikatnie pocalowala go w kutasa i wsadzila sobie do buzi byla tak podniecona ze juz nawet nie starala sie sprawdzac za bardzo czy spie obciagala mu tak moze z 5 min delikatnie masujac sobie cipke ja bylem ogromnie podniecony nie wiem jak to mozliwe ale jego fiut zaczal rosnac i stawac robil sie jescze wiekszy mial napewno 20cm w pewnym momecie widze jak moaja zona sciaga majtki i powoli wchodzi na lozko biorac daniela miedzy nogi i kucajac nad jego fiutem wklada go sobie w cipe i powoli zaczyna sie ruchac widac jak bardzo rozwiera jej cipe a ona jeczy cichutko i sie trzesie podejrzewam ze miala pare orgazmow az wkoncu chyba sobie dogodzila i ubrala Daniela i poszla do sypailni odczekalem chwile i pocichu zlapalem sie za fiuta chwile pomasowalem i spuscilem sie obficie w spodnie nigdy o tym nie rozmawialismy i sobie zyjemy dalej
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry