• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej sytuacji chciałbyś zobaczyć żonę ?

Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
No dobra, ja pytam czysto teoretycznie, bo nie jestem z kuj-pom: Ty chcesz tego, ale czy ona chce?
Bo jeśli ona chce to bez problemu znajdziecie (jak nie tu to choćby zbiornik).
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Kiedyś bardzo chciałem zobaczyć żonę (jeszcze wtedy dziewczynę) nago wśród innych facetów - fantazja zrealizowana, wystarczyło beztekstylne saunarium.
Bardzo mi się to spodobało i jesteśmy częstymi gośćmi w takich miejscach. Ona bardzo lubi stawiać się w centrum uwagi i podoba jej się, gdy inni na nią patrzą. Czasem przychodzimy razem i udajemy, że się nie znamy - to jest jeszcze lepsze, bo mogę obserwować jak czasem ktoś zagaduje, podrywa ją nagą, a ona kokietuje. Kolejnym krokiem było, gdy "upatrywalismy" sobie kogoś, kogo żona prosiła o peeling pleców. Uwielbiałem na to patrzeć. Czasem dochodził do tego peeling pośladków. Raz też podczas takiego peelingu, gość stał bardzo blisko i gdy mu stanął, to wylądował między pośladkami. Dla mnie to było niesamowite przeżycie widzieć coś takiego ale dla niej to było za dużo i wyszła. Oczywiście moja wyobraźnia idzie dużo dalej, choć ciężko powiedzieć czy tak naprawdę bym tego chciał. Ona raczej nie i dla niej taki peeling to był max, gdzie czuła się komfortowo i pewnie tylko ze względu na moje podniecenie.
 
Mężczyzna

Fantazjujacy

Nowicjusz
A myślałam że ze mną coś nie tak
Ja także fantazjuje jak zostaje przyłapana na zdradzie a ja patrzę potem się dolonczam najlepiej jak by to było w większym gronie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry