• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej sytuacji chciałbyś zobaczyć żonę ?

Mężczyzna

wawrs

Cichy Podglądacz
Chciałbym zobaczyć zoną jak zabawia się z innym facetem. Najpierw delikatnie, on ją masuj, później liże, ona mu obciąga, później uprawiają sex, robią to coraz ostrzej a na końcu rżnie ją jak dziwkę i zlewa się w usta... Jeżeli ktoś chce popisać to zapraszam: wawrssss@wp.pl
 

Feio

Cichy Podglądacz
Ja ją posuwam w cipkę a ona leży na plecach i liże jądra mężczyźnie, który kładzie je na jej twarzy. Mógłby to być czarnoskóry bo to jeszcze bardziej zakazane.
 
Mężczyzna

Hyperion

Cichy Podglądacz
Moja partnerka jest mega seksowna, dodatkowo świadoma tego jak działa na facetów. Uwielbiam jak robi seksowne fotki i wrzuca ma portal a ja czytam teksty tych napalonych facetów. Bardzo chciałem żeby ktoś kiedyś na moich oczach ja zerżnal ( tak, takiego określenia używamy oboje czego. Wiem że takie słownictwo nie wszystkim tu pasuje ale chodzi o określenie dobitne czego chcę) Powiedziała że w sumie nie czuje potrzeby żeby jakiemuś obcemu się oddawać. Bo skoro ma już mnie to kolejny jej nie potrzebny :) ale zrobi to dla mnie bo nie widzi nic złego w realizacji fantazji mojej. Ale jakieś tam warunki ma. Nie zamierza mu obciągać np. Pozwoli na typowy seks w celu zaspokojenia, ale mizianki nie wchodzą w grę. Udało nam się kiedyś zaprosić jednego kumpla co bardzo chciał to zrobić. No i ok. Ale już w trakcie spotkania widać bylo że niestety nie pasujemy wszyscy razem do siebie. On delikatny, nie był w stanie powiedzieć do niej brzydko, a i nasze słowa bardzo go peszyly. Chociaż zasady miał przedstawione wcześniej. Kondycja jego też niestety okazała się przeszkodą bo nie był w stanie dotrzymac jej kroku i dać jej orgazm. I bardzo chciał ją przytulać czego ona nie dopuszczała. Próbowaliśmy jeszcze za jakiś czas dwóch kolejnych. Też nie wyszło tak jak chcieliśmy i stwierdziliśmy ze to bez sensu robić coś co jednak nie jest tak fascynujące. Ale za to widok jej pożądania w stronę kobiety z zaprzyjaźnionej parki bi i to jak wessała się w nią było dużo lepsze niż ten seks z jakimś potencjalnym ogierem.
 
Mężczyzna

Wesoły1234

Cichy Podglądacz
Ja fantazjuje i robię wszystko aby moja żona zgodziła się sex z trzecią osoba. Najbardziej kręci mnie myśl o tym jak robi mi loda i nagle wchodzi drugi Pan. Patrzy się na nas zaczyna łapać się za kutasa i nagle dołancza. Coś pięknego. Zona kocha sex analny i wydaje mi się ze jeżeli się odważy i będzie na tak to zwariuje. Nie powiem ze myśl o tym jak inna kobieta obciaga mi a mija na to patrzy mnie nie pociaga. Ale jednak widok mojej ruchanej przez innego był by wyjątkowy. Dodam ze razem mamy fila na punkcie sexu, robimy to wszędzie gdzie się da. Moja uwielbia być zniewolona. Ale jednak na trojkat się nie chce dać namówić. Jeszcze a spóścił bym się na nią przy innym.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Zapewne cześć z Was tylko fantazjuje bez chęci przekucia tego w życie. Ale cześć chciałaby zrealizować swoją fantazję. To podawajcie chociaż rejon, wówczas pewnie ktoś się odezwie chętny do pomocy w realizacji...
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry