• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej pozycji najbardziej lubicie się masturbować?

Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Siedzaco/ polsiedzaco, lezac z zagietymi kolanami i mocno rozszerzonymi nogami
Lezac na brzuchu, z wyprostowanymi nogami, ciasno zlozonymi. To tez jedna z moich ulubionych pozycji do ostrego dymania. Wyobrazam sobie ze ktos lezy na mnie i mnie swoim meskim cialem dociska lub ktos siedzi na moich posladkach i mnie ujezdza, drapiac mnie po plecach i strzelajac klapsy.
Leze tez na lozku na klatce piersiowej i ramionach, wypinam cipkę i tylek w gore, opieram sie na kolanach i zajmuje sie moja Panią. Albo jak wlaczy mnie sie lakomstwo to obiema dziurkami na raz.
 

Bjslover

Erotoman
Taka pozycje cwicze ostatnio. Odlot.
tumblr_meir7vvX5q1r37lapo1_500.gif
 
Mężczyzna

adrian96

Cichy Podglądacz
Uwielbiam się masturbować gdy leżę cały nagi na łóżku, na plecach, mocno rozchylone nogi, ściągam napletek, biorę jakiś lubrykant i masuję żołądź, jak się rozgrzeję to walę bez napletka. Gdy jedną ręką walę, to drugą pieszczę się po klacie, wewnętrznej stronie ud, albo masuje jądra
 
Kobieta

Skorpionka

Podrywacz
Marcin3783

Wiem ze nie wolno cytowac zdjec i gifow by nie robic smietnika w postach na forum, wiec chce powiedziec nt. gifa:
Boski apetyczny widok dla hetero kobiety. Sama przyjemnosc widziec zrelaksowanego, zaspokojonego mezczyzne. Jak się piesci i sobie dogadza. Widziec jak jego kutas pedzi do spelnienia a jajka kuszaco falują. Cudo😍🔥😈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry