• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

W jakiej pozycji najbardziej lubicie się masturbować?

Mężczyzna

Rodrigo

Cichy Podglądacz
Fajne jest jeszcze w taki sposób , że kucamy i podpieramy się rękami. Penisa wsuwamy między kostki stop lub ponad nie. Ściskamy penisa nogami i poruszamy biodrami jak podczas normalnego sexu :)
 
  • Like
Reactions: tpo
S

sianolom

Guest
Ja chyba z przyzwyczajenia - na siedząco i lewą ręką mimo, że jestem praworęczny. A czemu z przyzwyczajenia ? A bo w nastoletnim wieku zawsze robiłem to przy biurku przy komputerze, czemu lewa ręką? Bo prawą miałem w gipsie pewnego razu, a jakoś trzeba było sobie radzić i tak już zostało 🙊😅 co dziwne w takiej właśnie pozycji dochodzę zawsze najszybciej, ale jak mam czas wole się położyć na plecach i tak zabawiać, to już zależy od dnia 🤭
 
  • Like
Reactions: tpo
P

Patryk&Agata

Guest
Na leząco stopy złączone i podkurczone uwielbiam ewentualne nogi oparte o ścianę i spuszczam się do buzi
 
Mężczyzna

frodo57

Cichy Podglądacz
Różnie: w pozycji półsiedzącej/półleżącej z wytryskiem na brzuch, leżąc na brzuchu i pocierając penisa o łózko z wytryskiem na podłożony ręcznik, leżąc na boku z wytryskiem na podłożony ręcznik
 
J

Juhas

Guest
Różnie: w pozycji półsiedzącej/półleżącej z wytryskiem na brzuch, leżąc na brzuchu i pocierając penisa o łózko z wytryskiem na podłożony ręcznik, leżąc na boku z wytryskiem na podłożony ręcznik
Też na brzuchu i ręcznik podkładam i pocieram o lozko
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry