• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam mieć coś w tyłeczku - wy też?

Mężczyzna

cd.Eve

Erotoman
Lubię taką biżuterię 💎
Screenshot_2023-06-10-18-15-23-763_com.miui.gallery.jpg
IMG_20230610_181644.jpg
IMG_20230610_181610.jpg
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Też lubię takie zabawy. Co jeszcze lubisz tam mieć? 😉😋
Nie licząc tego korka analnego miałem już antyperspirant w kulce z Nivea, kszałt w sam raz, tak samo jak opakowanie po pastylkach plusssz. Zabawiałem się też bananem i ogórkiem takim większym. Próbowałem też zaaplikować kilka większych marchewek 😜 ale to nie to samo co prawdziwy męski sprzęt, ale na to się jeszcze nie zdecydowałem.
 
Mężczyzna

doTerazNieWierze

Cichy Podglądacz
Właśnie leżę z moim masażerem w łóżku, ale nie mogę się zrelaksować bo chciał nie chciał go słyszę, a po domu ciągle się ktoś kręci i choć wiem, że są minimalne szanse by ktoś to usłyszał to jednak nie da się oddać przyjemności...
 
Mężczyzna

cichy83

Cichy Podglądacz
Moja żona ostatnio stwierdziła że chce włożyć mi rękę w tyłek.. kupiła lateksowe rękawiczki i to zrobiła. Miała satysfakcję że podczas posuwania mi tylko doszlem.. orgaz mega!
Zgadzam się,miewam takie orgazmy że dochodzę do siebie przez parę minut
Mi parę razy zdarzyło się zabawić z żoną wyposażoną w strap-ona i było ciekawie. Pewnie jeszcze będę miał okazje go poczuć. Swoją drogą choć faceci mnie nie pociągają ciekawi mnie jak by było poczuć prawdziwego ;-)
Tez mnie to ciekawi ale narazie poprzestane na strapie, żona idealnie mnie pompuje
 
Mężczyzna

Podgladacz1233

Nowicjusz
Ja właśnie teraz stwierdziłem, że się pobawie i przypomniało mi się, że mamy z dziewczyną kupiony dla niej wibratorek taki mały i jeszcze dwa takie korki analne dla niej. Pomyślałem sobie, że dawno nic takiego nie robiłem i nie pamiętam jak to jest więc może najwyższy czas sobie przypomnieć 😅 Kiedyś jak tu wcześniej pisali parę razy sobie coś w tyłek wsadziłem, ale bez jakiś rewelacji w sumie.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry