• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam mieć coś w tyłeczku - wy też?

Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Apropos tematu, to m teraz tak mega wielką ochotę, pragnienie, chęć, rządzę wręcz, żeby ktoś się zajął moją pupą... Byłbym bardzo otwarty na wszelkie propozycje i pozwoliłbym na szaleństwo dp woli...
To jest niesamowite, ale mam wrażenie jakby dupka wręcz błagala o pieszczoty...
 
Mężczyzna

Focfox

Cichy Podglądacz
Ja też lubię tylko ciężko jest mi osiągnąć orgazm, dużo osób mówi że jest to taki mega strzał, zupełnie coś innego. Momentami mam coś takiego lecz nie wiem czy to był on :) W sieci jest również dużo filmów gdzie facet przez bzykanko w tyłek tryska spermą poprzez masaż prostaty, tego również nie udało mi się osiągnąć, może za mało się skupiam, nie wiem :/
 
Mężczyzna

Emeryt68

Cichy Podglądacz
Witam pytanie kierowane głównie do Panów czy też lubicie mieć coś w środku tyleczka?
bardzo lubię , ale zawsze najpierw robię lewatywę ... to też jest przyjemne , a potem wkładam rozmaite przedmioty , ważne jest żeby troszke było boleśnie , czasem przed włożeniem wpuszczam troszkę mocnej wody po goleniu ( cudownie piecze) potem smaruję żelem i wkładam uchwyt do tłuczka od ziemniaków .. fi ok 2cm .. potem drugi .. ale to już na siłę wpycham , ledwie i z bólem wchodzi .. potem biję linijką penisa , aż do wytrysku .. wspaniała zabawa .. i jeszcze do buzi wkładam wkładkę hig. , którą żona do wiaderka wyrzuciła ( cudownie pachnie cipą )
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry