• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uwielbiam mieć coś w tyłeczku - wy też?

Mężczyzna

LUBIĘANAL

Cichy Podglądacz
Ja lubię nosić korki analne i masować pupę dildo analne z wibracja i noszę też stringi,chciał bym kiedyś poczuć prawdziwego penisa i poczuć to co czują kobiety jak im wkładam w anal .
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Niestety nie posiadam zabaweczek,a jak już to bym wolał zabawić się w ten sposób z panią albo z parką k/m a najlepiej jak bym był ubrany w damskie ciuszki i na nich miał zawiązany biały fartuszek
 
Mężczyzna

mmah

Podrywacz
Ja mam korek z czerwonym diamencikiem i lubię go mieć w sobie i oglądać mój tyłek w lustrze. Mam też dildo na którym lubię sobie poskakać... i oczywiście ssać na maxa...
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Ja zaliczam się do tej części, która zdecydowanie lubi takie zabawy! Co by nie mówić, to jest mega przyjemne. Stymulacja obytu potrafi na prawdę wystrzelic poziom emocji i przyjemności na orbitę 😁
Kiedyś jak niektórzy przedmówcy nie dawałem się tam dotykać i nawet nie przychodziło mi do głowy żeby tam cokolwiek wsadzać... ale pewna osoba przekonala mnke żebyśmy spróbowali i... strzał w dziesiątkę!
Mamy sporą kolekcję różnych zabawek i uwielbiam korzystać z ich potencjału😂😁😋❤️
 
Mężczyzna

LUBIĘANAL

Cichy Podglądacz
Ja zaliczam się do tej części, która zdecydowanie lubi takie zabawy! Co by nie mówić, to jest mega przyjemne. Stymulacja obytu potrafi na prawdę wystrzelic poziom emocji i przyjemności na orbitę 😁
Kiedyś jak niektórzy przedmówcy nie dawałem się tam dotykać i nawet nie przychodziło mi do głowy żeby tam cokolwiek wsadzać... ale pewna osoba przekonala mnke żebyśmy spróbowali i... strzał w dziesiątkę!
Mamy sporą kolekcję różnych zabawek i uwielbiam korzystać z ich potencjału😂😁😋❤️
A jakie to zabawki posiadasz i gdzie ich używasz )a co sądzisz o stringach a może nosisz stringi?
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Ja już miałem prawdziwego w mojej dziurce i pragnę ponownie mieć ,niestety nie ma chętnych na ponowną taką zabawę zwłaszcz jak by ktoś był razem ze swoją panią ,ja ubrany w damskie ciuszki
 
Mężczyzna

Mariano-1985

Podrywacz
Ja już miałem prawdziwego w mojej dziurce i pragnę ponownie mieć ,niestety nie ma chętnych na ponowną taką zabawę zwłaszcz jak by ktoś był razem ze swoją panią ,ja ubrany w damskie ciuszk
Ja nigdy czegoś takiego nie przeżyłem. Ciekawi mnie jak to jest... Wszystko ciekawi, bo to jest coś nieznanego dla mnie
 
Mężczyzna

jerzy55

Seks Praktykant
Jest super ,jak ra spróbujesz to będziesz chciał ponownie,jeszcze zależy od rozmiaru penisa,za pierwszym razem przy wkkładaniu troszkę bolało ale później było już wspaniale
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry