• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Upiekszanie

Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
A co sądzisz o Dodzie? W normie? Czy już przesada?
Szczerze, wygląda lepiej teraz niż kiedyś. Farbuje włosy na naturalny kolor, a nie ten przepalony blond. Doda akurat jest bardzo kontrowersyjną osobą. I myślę, że jak jej ktoś nie lubi to znajdzie wszystko co może, żeby wytknąć jako wadę.
Tylko jak wszyscy, starzeje się i mam wrażenie, że próbuje teraz robić wiele, żeby to zatrzymać. Ale biorąc pod uwagę całokształt, według mnie, wygląda teraz dobrze.
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
Jestem podobnego zdania,ale mam,trudno wytłumczalaną słabość do blondynek,więc mogę się nie znać :)
Na początku swojej kariery wyglądała jak dziewczyna z wiejskiej dyskoteki. A teraz jeśli chodzi o jej styl... widać że ma styl i klasę. Jej efekty chirurgii estetycznej tylko podkreślają jej urodę. Jak na swoje 40 lat wygląda bardzo dobrze i pewnie niejeden młodszy by się oglądał nawet gdyby nie była osobą znaną...
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Nie miałem pojęcia,że Ona jest zrobiona,ale Marlin Monroe też podobno była...szacun :(
Oczywiście że tak :) I Margotka i Marylin. Warto posłuchać vlogów zagranicznych chirurgów plastycznych na np. youtubie, roomble, ig, którzy tłumaczą i wypunktowują która i co miała robione, jaką med techniką. Lub poczytać dokumenty i historię jak kiedyś na przestrzeni lat, wieków kobiety dbały o swoją urodę, jakie wtedy były opcje, metody, jak kiedyś kobiety się pielęgnowały, malowały, czesały, jak zmieniała się moda, styl, technologia i formulacja pielęgnacji czy kosmetyków kolorowych- cholernie ciekawy temat. Margot jest zrobiona bardzo subtelnie, delikatnie, niezauważalnie. Marylin jej zmiana jest wyraźna i łatwa do wychwycenia, Marylin była zrobiona na typową sex bombę tamtejszego kina. Tak, tak, Marylin naturalnie była brunetką, farbowała się na blondynkę. Natomiast druga legenda tamtejszego kina- Audrey Hepburn nigdy w życiu nie miała żadnych poprawek. Jej uroda była w 100% naturalna. Po prostu ta jej przepiękna, elegancka uroda to dar od Boga/losu/ matki natury/ genetyki. Warto wkręcić się w temat z czystej ciekawości, bo to naprawdę arcy ciekawe.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Jestem podobnego zdania,ale mam,trudno wytłumczalaną słabość do blondynek,więc mogę się nie znać :)
Na początku swojej kariery wyglądała jak dziewczyna z wiejskiej dyskoteki. A teraz jeśli chodzi o jej styl... widać że ma styl i klasę. Jej efekty chirurgii estetycznej tylko podkreślają jej urodę. Jak na swoje 40 lat wygląda bardzo dobrze i pewnie niejeden młodszy by się oglądał nawet gdyby nie była osobą znaną...
Zgadzam się z Dodą super się starzeje. Co do blondynek mam podobnie: bardzo lubię mężczyzn brunetów ale blondyni i rudzi... No silna słabość do nich.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Jestem podobnego zdania,ale mam,trudno wytłumczalaną słabość do blondynek,więc mogę się nie znać :)
Na początku swojej kariery wyglądała jak dziewczyna z wiejskiej dyskoteki. A teraz jeśli chodzi o jej styl... widać że ma styl i klasę. Jej efekty chirurgii estetycznej tylko podkreślają jej urodę. Jak na swoje 40 lat wygląda bardzo dobrze i pewnie niejeden młodszy by się oglądał nawet gdyby nie była osobą znaną...
Myślę, że nawet bez poprawek nie wyglądałaby na 40😉
Za to w drugą stronę poszła Górniak. Była przepiękna i naturalna, a teraz ledwo może naciągnąć tę skórę, żeby się uśmiechnąć. Szkoda.
Dla mnie Patrycja Markowska i Anita Sokołowska to ideały. Każdy ma swoje😉
 
Mężczyzna

Image

Erotoman
To pytanie w sumie do mężczyzn🤷🏻‍♀️ ale się pokuszę😂

Tak. Makijaż zakładam dla siebie. Ale w pewnym procencie zakładam go dla innych. Chcę się dobrze czuć, kiedy inni ludzie, nawet są obok, nie muszą na mnie patrzeć. Kiedy mam makijaż, czuję, że wszystko jest na swoim miejscu i mogę podbijać świat. Jeżeli nie mam nawet kropli fluidu na twarzy, na zewnątrz przy ludziach, to oznacza „wiać gdzie pieprz rośnie i unikać ze mną kontaktu wzrokowego”🤣 to oznacza, że osiągnęłam poziom, gdzie mam tak wylane na jakąkolwiek opinię, że idę tylko po bułki do spożywczaka 😆

Druga sprawa - makijaż. Makijaż nie jest taki sam u każdej. U jednej można go wieczorem szpachlą ściągać, a druga ma „no make-up look”.

Kolejna rzecz - chirurgia plastyczna. Boszee.. Tu też jest różnica między delikatną poprawą, a uzależnieniem wręcz, które tworzy maskę lub ‚Frankensteina’.

We wszystkim trzeba zachować umiar. Skrajność nie jest dobra w żadnym kierunku.

Ale spróbuję wrzucić przykłady kobiet, które są zrobione, przed i po. Czasem są to poprawy, dzięki którym wygląda się lepiej, a czasem poprostu oszpecenie siebie samej.












P.S. Ostatnia fota, Jane Fonda, ma 86 lat..
Donatella - 68😳

Każdy może wyciągnąć swoje wnioski😉
Zajmująca wypowiedź :) To kiedy pokażesz mi się w i bez makijażu? :D
 
Mężczyzna

tupcio

Biegły Uwodziciel
E.Górniak nigdy nie była w moim typie,ale w latach 90. mogła się podobać,była taka naturalna,dziewczęca...A teraz... Chociaż nie wiem czy jest takim skrajnym przypadkiem przegięcia w drugą stronę,w ogólne z "polskiego" podwórka nikt taki nie przychodzi mi do głowy.
PM i AS nie przykuwają mojej uwagi ale chyba są naturalne...
A kończąc temat Dody jest niesamowicie seksowna i tak jak teraz wygląda to 12/10 :)
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
A gdzie ta Biedronka?😜🤣
Sorry, nie przejdzie mi przez klawiaturę🤭😉


A co ma nos do cycka? :D
Toż to chyba logiczne, że żeby pokazać się z najlepszej strony to już trzeba pojechać u plastyka po całości😜😂 poza tym lubię głębokie dekolty 😛
No chyba że wystarczy fota w goglach i kombinezonie narciaskim, zapiętym po brodę oczywiście 😉
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry