• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Upiekszanie

Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Dobra, zacznę od siebie. Moja partnerka ma urodę "spod wodospadu". nie wyjdzie zdomu jeżeli się nie "podkresli. Jak dla mnie jej "upiekszanie" nie jest mi do niczego potrzebne i tak mi sie podoba. Czyli upiększa sie dla siebie? dla innych? Co wy na to, szczegolnie panie:unsure:
Tak, upiększa się i dba sama dla siebie. Czerpie z tego przyjemność.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Mam to samo, nawet w pandemii malowałam się na siebie. Może i pomykałam w domu na sportowo, ale makijaż ogarnięty. Jak mi zależy aby było ładnie to dupa blada, potrafię wyglądać jak smutny miś panda, ale jak robię coś na szybko to aż sama się podziwiam co ja wywinęłam :D
Tak samo. Makijaż, perfumy, paznokcie, fryzura to baaardzo poprawia samopoczucie i humor. Wogóle dbanie o siebie, zdrowie, pięlęgnacja, makeup i slow life. To praktykuję. Piona :)
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
No sorry piszę z swojej perspektywy. Ja o siebie samą dbam dla samej siebie i swojej satysfakcji. Dla mnie dbanie o siebie to nie tylko odpicowanie się makeup, fryzura, paznokcie, dodatki biżu, perfumy, stylówka ale przede wszystkim zdrowie, profilaktyka, pięlęgnacja. Osobicie mam taki pogląd albo 0 albo 100. Są dni gdzie wychodzę w samej pielęgnacji bez grama makeupu i czuje się atrakcyjna i pewna siebie i wychodzę w takim wydaniu bo chcę i tak samo czuje się jak jestem odstawiona na fulla.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
No sorry piszę z swojej perspektywy. Ja o siebie samą dbam dla samej siebie i swojej satysfakcji. Dla mnie dbanie o siebie to nie tylko odpicowanie się makeup, fryzura, paznokcie, dodatki biżu, perfumy, stylówka ale przede wszystkim zdrowie, profilaktyka, pięlęgnacja. Osobicie mam taki pogląd albo 0 albo 100. Są dni gdzie wychodzę w samej pielęgnacji bez grama makeupu i czuje się atrakcyjna i pewna siebie i wychodzę w takim wydaniu bo chcę i tak samo czuje się jak jestem odstawiona na fulla.
I tego się trzymajmy, bo dobre jest jak powiedział jeden wazny;):p
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
Nie mam nic przeciwko chirurgii plastycznej bądź medycyny estetycznej. Najważniejsze by operacje/ zabiegi wykonywał genialny lekarz z złotymi rączkaki co zna sięna sprawie (a nie piertoli i partoli) oraz przeszkolony zaufany personel Z EMPATIĄ, GUSTEM I ZDROWYM ROZSĄDKIEM. Najważniejsze by to robić umiejętnie i z UMIAREM. Zachować swoją anatomię, naturę i rysy twarzy. A nie jak od szablonu, z produkcji na taśmie... Każda spierniczona tak samo. Botoks, kwas, korekty nosa, podbródka, foxy eye, wycinki bichata i xuj wie co jeszcze... Dobra zmiana, to taka która jest zrobiona ale nie jest zauważalna. Gdzie osoba przed i po zachowuje sama siebie. Przykłady karykatur medycyny partaczowej familia Kardashianek, czy taka jedna od yt: kosm. nat. kiedyś naturalna prześliczna dziewczyna z ogromną wiedzą, teraz ucięła sobie nos, brodę, walnęła botoks w czoło i żwacze, wygląda jak UFO zmieszane z lolitą, a kiedyś była taka cudna, smutne. Przykłady elegancko zrobionych kobitek: Margot Robbie, czy nasze topowe wizażystki i charakteryzatorki: Karolina Matraszek czy Karolina Zientek (tak się robi usta- patrzyć i uczyć się, a nie d pawiana, karpiki, kaczki czy wary o jak inne kobiety które padły ofiarą estet mody). ZŁOTY ŚRODEK JEST NAJLEPSZY. TEGO ZAWSZE NALEŻY SIĘ W ŻYCIU TRZYMAĆ. A przed poważnymi operacjami (tyłek, piersi, tłuszcz, wycinki bichata, korekta opadających powiek itd) to do psychiatry by zdiagnozował czy dana pacjentka/ pacjent nie ma np. dysmorfofobii i wtedy ew. dać chirurgowi zielone światło. Takie jest na ten temat moje zdanie.
 
Kobieta

WhitePinkRed

Biegły Uwodziciel
Nie miałem pojęcia,że Ona jest zrobiona,ale Marlin Monroe też podobno była...szacun :(
Dlatego, że poprawianie urody kojarzy się raczej z morzem botoksu, karykaturalnymi wręcz rysami, prawie sztuczną twarzą. A można zrobić bardzo wiele zabiegów lub nawet operacji (najczęściej nos i policzki), a nadal wyglądać w miarę naturalnie. Gwiazdom ekranu nie ma co się dziwić, jak mają non stop aparaty i kamery przy samej twarzy, gotowe wyłuskać najmniejszą wadę lub niedociągnięcie.
Ale skoro temat zachaczył o Margot to wrzucę wam focię😋

https://www.imagebam.com/view/MESYC7O

Blake Lively

https://www.imagebam.com/view/MESYCHR

No i nasza.. był moment kiedy według mnie była idealna, parę lat temu, kiedy prowadziła Perfekcyjną Panią (wiecie o co mi chodzi)😜 teraz już przesadza, ale to wszystko też jest opcjonalne

https://www.imagebam.com/view/MESYCKD

A czy samoopalacz i sztuczne rzęsy mieszczą się w temacie?
Tak mam na myśli kogoś konkretnego :cool:
Ktoś tu jest zainteresowany tematem😄😉

Chciałam nawiązać do sztucznych rzęs. Nienawidzę ich. Po pierwsze, jak ktoś nie chce stracić ręki , to won od mojego oka. Po drugie, czesanie czesanie i jeszcze raz czesanie rzęs szczoteczką do tuszu wystarczająco robi robotę, aby powiększyć i wydłużyć te rzęsy. Ogólnie nienawidzę takiego długiego „majstrowania” przy oku, ale trochę trzeba. Po trzecie - każda sztuczna rzęsa odpada, bo jest sztuczna. Jeżeli przykleja się całą długość to odpanie. Te, które przykleja się pojedynczo, też odpadają i to mało tego - pojedynczo😉 poza tym, pomimo, że wyglądają w miarę naturalnie jeżeli są dobrze zrobione to jednak nadal widać, że taki busz to nie geny.

P.S. Jak któraś dziewczyna chce to polecam xxl booster z lancome. Używa się przed tuszem, działa idealnie, używam non stop. Nawet nie trzeba długo czesać😉

Zakończając ten wywód😜 umiar, umiar i jeszcze raz umiar!
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
Dlatego, że poprawianie urody kojarzy się raczej z morzem botoksu, karykaturalnymi wręcz rysami, prawie sztuczną twarzą. A można zrobić bardzo wiele zabiegów lub nawet operacji (najczęściej nos i policzki), a nadal wyglądać w miarę naturalnie. Gwiazdom ekranu nie ma co się dziwić, jak mają non stop aparaty i kamery przy samej twarzy, gotowe wyłuskać najmniejszą wadę lub niedociągnięcie.
Ale skoro temat zachaczył o Margot to wrzucę wam focię😋

https://www.imagebam.com/view/MESYC7O

Blake Lively

https://www.imagebam.com/view/MESYCHR

No i nasza.. był moment kiedy według mnie była idealna, parę lat temu, kiedy prowadziła Perfekcyjną Panią (wiecie o co mi chodzi)😜 teraz już przesadza, ale to wszystko też jest opcjonalne

https://www.imagebam.com/view/MESYCKD


Ktoś tu jest zainteresowany tematem😄😉

Chciałam nawiązać do sztucznych rzęs. Nienawidzę ich. Po pierwsze, jak ktoś nie chce stracić ręki , to won od mojego oka. Po drugie, czesanie czesanie i jeszcze raz czesanie rzęs szczoteczką do tuszu wystarczająco robi robotę, aby powiększyć i wydłużyć te rzęsy. Ogólnie nienawidzę takiego długiego „majstrowania” przy oku, ale trochę trzeba. Po trzecie - każda sztuczna rzęsa odpada, bo jest sztuczna. Jeżeli przykleja się całą długość to odpanie. Te, które przykleja się pojedynczo, też odpadają i to mało tego - pojedynczo😉 poza tym, pomimo, że wyglądają w miarę naturalnie jeżeli są dobrze zrobione to jednak nadal widać, że taki busz to nie geny.

P.S. Jak któraś dziewczyna chce to polecam xxl booster z lancome. Używa się przed tuszem, działa idealnie, używam non stop. Nawet nie trzeba długo czesać😉

Zakańczając ten wywód😜 umiar, umiar i jeszcze raz umiar!
O kurcze, faktycznie wyczerpujący temat, uff....:sneaky:
 
Kobieta

Saanvi

Podrywacz
Chciałam nawiązać do sztucznych rzęs. Nienawidzę ich. Po pierwsze, jak ktoś nie chce stracić ręki , to won od mojego oka. Po drugie, czesanie czesanie i jeszcze raz czesanie rzęs szczoteczką do tuszu wystarczająco robi robotę, aby powiększyć i wydłużyć te rzęsy. Ogólnie nienawidzę takiego długiego „majstrowania” przy oku, ale trochę trzeba. Po trzecie - każda sztuczna rzęsa odpada, bo jest sztuczna. Jeżeli przykleja się całą długość to odpanie. Te, które przykleja się pojedynczo, też odpadają i to mało tego - pojedynczo😉 poza tym, pomimo, że wyglądają w miarę naturalnie jeżeli są dobrze zrobione to jednak nadal widać, że taki busz to nie geny.
Miałam przez jakiś czas sztuczne rzęsy, bo ja wszystkiego lubię spróbować :p Ale zrezygnowałam i w życiu do tego już nie wrócę. Nawet nie podobają mi się na innych. Po zdjęciu była jakaś masakra, ale wszystko się odbudowało i tak ma już zostać ;)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry