• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Upiekszanie

Kobieta

Natka_202

Cichy Podglądacz
Moje pytanie. Czy naprawdę faceci lubicie kiedy kobieta upiększa się estetycznie? Zabiegi, chirurgia?
Przeszkadzają wam rozstępy? Obwisłe ciało po odchudzaniu? Wąskie usta? I małe piersi?
 

On1001

Erotoman
Nie do końca. Lubię jak kobieta raz za jakiś czas się "odstrzeli", np fajna sukienka, ale niekoniecznie musi od razu sięgać po chirurga czy inne takie rzeczy. Jeżeli nie ma jakiś ekstremalnych defektów to nie widzę powodów do chirurgii.
 
Mężczyzna

EntuzjastaSexu

Cichy Podglądacz
Ja jestem przeciw temu, dla mnie kobieta która wygląda jak plastikowa butelka to wiadomo że jest z wyższej półki i taki ktoś jak ja mały, łysy, z brzuszkiem nie jest na pewno dla niej. Dlatego jestem zdania że taka kobieta którą opisałaś była by dla mnie idealna i nie gardził bym nią nawet minuty
 
Kobieta

Natka_202

Cichy Podglądacz
Nie do końca. Lubię jak kobieta raz za jakiś czas się "odstrzeli", np fajna sukienka, ale niekoniecznie musi od razu sięgać po chirurga czy inne takie rzeczy. Jeżeli nie ma jakiś ekstremalnych defektów to nie widzę powodów do chirurgii.
Co masz na myśli ekstremalnych defektów.
 
Kobieta

Natka_202

Cichy Podglądacz
Ja jestem przeciw temu, dla mnie kobieta która wygląda jak plastikowa butelka to wiadomo że jest z wyższej półki i taki ktoś jak ja mały, łysy, z brzuszkiem nie jest na pewno dla niej. Dlatego jestem zdania że taka kobieta którą opisałaś była by dla mnie idealna i nie gardził bym nią nawet minuty
Skąd taka niska samo ocena.
A ogólnie się pytań czy lubicie. Jako wy faceci?
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Moje pytanie. Czy naprawdę faceci lubicie kiedy kobieta upiększa się estetycznie? Zabiegi, chirurgia?
Przeszkadzają wam rozstępy? Obwisłe ciało po odchudzaniu? Wąskie usta? I małe piersi?
Uwielbiam naturalne piękno, nawet kosztem małych niedoskonałości. Naturalne piersi nigdy nie są równe a to, że są mniej jędrne nie przeszkadza mi. Wolę naturalny kolor włosów a botoksowe usta i policzki wyglądają komicznie. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż naturalna uroda.
 
Mężczyzna

EntuzjastaSexu

Cichy Podglądacz
Uwielbiam naturalne piękno, nawet kosztem małych niedoskonałości. Naturalne piersi nigdy nie są równe a to, że są mniej jędrne nie przeszkadza mi. Wolę naturalny kolor włosów a botoksowe usta i policzki wyglądają komicznie. Uważam, że nie ma nic piękniejszego niż naturalna uroda.
Podpisuję się rękami i nogami. Naturalność jest najlepsza, i nie mam nic przeciw ubieraniu się ładnie i pomalowaniu jak to kobiety lubią. Ale bez sztuczności w różnorakiej postaci.
 
Mężczyzna

Swiezak

Biegły Uwodziciel
Ja lubię naturalność i jestem jednym z nielicznych którzy lubią mniejsze piersi B, Maks C. Nie lubię dużych sztucznych piersi tak samo jak przesadzonych ust.
 

On1001

Erotoman
Co masz na myśli ekstremalnych defektów.
Np. Brak przednich zębów, co ewidentnie widać, albo poparzenia, lub np. znaczące deformacje ciała w wyniku wypadku albo genetyki. Np. dla piersi ma to uzasadniony sens głównie w wypadku zbyt dużych piersi patrząc na to jak bardzo potrafi to obciążyć organizm. O, właśnie, obwisła skóra pod odchudzaniu. To też uzasadnione w wypadku np. zrzucenia ogromnej ilości kilogramów, np. 30-50 kg.

Generalnie nie mam nic do jakiegoś kremu ujędrniającego czy tego typu rzeczy ale chirurgia plastyczna to dla mnie za dużo. Gdyby moja kobieta chciała iść na takie zabiegi to bym jej odradził i w zależności od problemu i powodu takich planów zaproponowałbym wsparcie w postaci zdrowszej diety, większej ilości ruchu czy innych naturalnych czynników. Nawet starzeć można się z godnością i wdziękiem, a chirurgia plastyczna, nadużywana, moim zdaniem to psuje.

Głupi przykład. Jakiś czas temu widziałem babeczkę, która zasuwała po górach. Miała pewnie już z 70 lat. Była na prawdę piękną kobietą.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Ale to wszystko jest kwestią równowagi.
W makijażu też ważny jest umiar. Co z tego, że panna nałoży sobie tonę makijażu i wygląda z kilku metrów spoko, ale z metra już widać jak szpachla odchodzi?
Delikatny, dobry makijaż zawsze jest OK. Tapeta nigdy nie jest OK.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Ale to wszystko jest kwestią równowagi.
W makijażu też ważny jest umiar. Co z tego, że panna nałoży sobie tonę makijażu i wygląda z kilku metrów spoko, ale z metra już widać jak szpachla odchodzi?
Delikatny, dobry makijaż zawsze jest OK. Tapeta nigdy nie jest OK.
Nie ma jak facet, żadnego retuszu - "jak koń wygląda każdy widzi" 🤣
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
Dokładnie. Ja często mówię, że kobiety spędzają kilka godzin przed lustrem tylko i wyłącznie z własnej winy. Ktoś im wmówił, że bez kilograma tapety, zrobionego tego i owego, bez kremu z chujwieczym lub najnowszymwymysłemspecówodmarketinguonazwieniedozapamiętania nie moga wyjść z domu i mają jak je wytresowano.
 
C

col. Greg

Guest
Podziwiam kobiety, uwielbiam patrzec na ich naturlną urode i lekkie poprawki ale nikt mi nie wmówi,że usta karpia typu glonojad, nie sygnalizują jakiejs preferencji sseksualnej, no bo inaczej nie rozumiem celu tego oszpecenia
 
Mężczyzna

Jaxa

Seks Praktykant
Jako obiekt seksualny, tylko do zerżnięcia - tak, chętnie
jako kochanka, partnerka, żona - zdecydowanie nie.
Uważam, że chirurgia plastyczna powinna być stosowana po naprawdę restrykcyjnym wywiadzie psychologicznym i wyłącznie z jego zlecenia.
 
Mężczyzna

Piotruś Pan

Podrywacz
Jako obiekt seksualny, tylko do zerżnięcia - tak, chętnie
jako kochanka, partnerka, żona - zdecydowanie nie.
Uważam, że chirurgia plastyczna powinna być stosowana po naprawdę restrykcyjnym wywiadzie psychologicznym i wyłącznie z jego zlecenia.
Ale po co rozróżniać? Wiadomym jest, że spragniony facet zerżnie każdą kobietę 😂
 
Mężczyzna

Wacław

Nowicjusz
Moje pytanie. Czy naprawdę faceci lubicie kiedy kobieta upiększa się estetycznie? Zabiegi, chirurgia?
Przeszkadzają wam rozstępy? Obwisłe ciało po odchudzaniu? Wąskie usta? I małe piersi?
Nie przepadam za fejkami ale... Uwielbiam kobiety pewne siebie i czasem zrobione piersi znacznie zwiększają pewność siebie jej właścicielce, więc takie zmiany lubię.
Co do ciała, lubię kobiety zadbane, czy z małymi piersiami czy dużymi, czy z nadwagą czy chude, czy dojrzałe, czy młode nie ma to większego znaczenia. Jak to kiedyś klasyk powiedział, najważniejsze, żeby cipkę miała w głowie (nie, nie chodzi o usta).
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry