• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uczmy się rozmawiać

Kobieta

Nefer

Podrywacz
Retru. OK. biere Cie w ciemno tylko najpierw podpiszesz własną krwią cyrograf, że nigdy nie będziesz wobec mnie:

arogancki, bezczelny, bezmyślny, bezwzględny, chamski, chciwy, cyniczny, despotyczny, fałszywy, głuchy, gnuśny, grubiański, impulsywny, kłótliwy, lekkomyślny, leniwy, małostkowy, mściwy, nieczuły, obłudny, okrutny, opryskliwy, pogardliwy, podejrzliwy, porywczy, rozrzutny, skąpy, wulgarny, wyrachowany, zachłanny, zarozumiały i zrzędliwy.

Za to będziesz wobec mnie:

Bezinteresowny, dokładny, dobroduszny, gościnny, grzeczny, komunikatywny, lojalny, obowiązkowy, pomysłowy, pracowity, punktualny, sumienny, szczery, troskliwy, uczciwy, uprzejmy, wielkoduszny, wyrozumiały, zdyscyplinowany i życzliwy.

Ponadto: będziesz: sprzątał po sobie skarpetki, wołał melodramaty niż mecze, nie mówił, że jesteś ideałem, kochał się ze mną nie na lenia x ( liczba do negocjacji) razy w tygodniu, będziesz kochał moją mamę, codziennie się golił, oddawał pilot do telewizora gdy tylko poproszę, odkurzał raz w tygodniu, codziennie rozładowywał zmywarkę, w niedziele samodzielnie robił i podawał śniadanie do łóżka, nie oglądał się za babami, codziennie..nie.. co najmniej raz na tydzeiń mówił mi, że mnie kochasz, codziennie przytulał, nie gadał jak sobie kolejne buty kupuję…. co by jeszcze dodać? :unsure:
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
O wszyscy Bogowie!!
Właśnie rzuciłaś mnie na kolon !
I ze skaretkami mocno przesadziłaś, bo co mam powiedzieć o Twoje biEliznie rozsypanej na podłodze do sypialni? Dobre 30m?
Ja bede zachwycony Toba.

ATy?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Bo i jest 🙂🙂
I to mimo zachwytu Toba 🙂
I to tego stopnia, ze zabrałem Twoje słowa do innego miejsca w sieci, aby z czasem wpisać je w klimat Dominy.
Masz wyjątkowe poczucie humoru, chapeau!
A przy tym jeszcze potrafisz rozmawiać, a nie jak jest na sf, przemawiać. A wiec raz jeszcze, chapeau!

Spodziewam sie, ze zaprotestujesz i to gwałtownie zaprotestujesz. Normalne. Ale tak długo jak długo rozmawiamy, to wszystko jest ok.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W Twojej wyliczance widzę kilka białych plam w kształcie brakującej marchewki 🙂 I niech już tak zostanie, bo i tak całość skrzeczy, czyt. przeczy Konwencji Helsińskiej. Paskudniej byc nie może.

Co rozumiesz pod pojęciem rozmowy, podaj przykłady.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Co rozumiesz pod pojęciem rozmowy, podaj przykłady.
O widzę @retnu , że nieobce są Ci podstawy prowadzenia dialogu, zadajesz pytania otwarte ( zdania najczęściej zawierające zwroty ,,co" lub ,,jak") , tym samym zmuszasz do odpowiedzi.

Hmmm..przykład dialogów? Proszę: :)

 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
:unsure:
O widzę @retnu , że nieobce są Ci podstawy prowadzenia dialogu, zadajesz pytania otwarte ( zdania najczęściej zawierające zwroty ,,co" lub ,,jak") , tym samym zmuszasz do odpowiedzi.

Hmmm..przykład dialogów? Proszę: :)
Sorry Nefer, ponownie skrypt SF pokazał mi środkowy palec i głupio wyszło.
Dzieki za Świra 🙂
I za poczucie humoru 🙂
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry