• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciecha męskich oczu - legginsy

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A ja nadal obstaje za swoim 🙂
Kobieta nie składa się tylko z super wyeksponowanego tyłka!
Co na to emancypantki?
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Mam!
Co jednak wcale nie znaczy, ze byle jaka białogłowa ma prawo kaduka!, do kierowania moich myśli miedzy jej eksponatowymi pośladkami. Bo co tam znajdę?
Ba, a potem do publicznego rozdzierania szat, ze facet jest taki siaki i owaki.
 
L

lucyfer69

Guest
Nosze leginsy bo raz że są wygodne dwa mój mąż je uwielbia trzy przyciągają uwagę innych samców ale moim zdaniem sukienka/spódnica w połączeniu z rajstopami/pończochami jest dużo bardziej pociągająca dla większości z nich.
Dokładnie chyba 💯% facetów uwielbiam spódniczki i pończoszki to jest mega wabik.
 
Kobieta

Jolka42

Nowicjusz
Ja też nosze leginsy i stringi ale głównie na siłownie i czuję sie komfortowo, rzadziej do pracy a jak już to bluzka ma zakrywać tyłek, mamy z dziewczynami w pracy taką tradycje że jak któraś nie zasłoni tyłka albo nie daj Boże wystaje jej sznurek od stringów to daje sie takiej kusicielce klapsa porządnego w dupe albo szczypie pazurami za tyłek! I to pomaga :D
 
L

lucyfer69

Guest
Ja też nosze leginsy i stringi ale głównie na siłownie i czuję sie komfortowo, rzadziej do pracy a jak już to bluzka ma zakrywać tyłek, mamy z dziewczynami w pracy taką tradycje że jak któraś nie zasłoni tyłka albo nie daj Boże wystaje jej sznurek od stringów to daje sie takiej kusicielce klapsa porządnego w dupe albo szczypie pazurami za tyłek! I to pomaga :D
Hehe dobra metoda 👍
Jak Ci faceci mogą się skupić na siłowni 🤭
 
L

lucyfer69

Guest
Oczywiście w gronie zaufanych normalnych bab :p Przecież jak by jakaś nowa przyszła i coś takiego by jej sie przytrafiło to by pomyślała że lesbijki albo wariatki hahahah.
Domyśliłem się , wszystko zastaje wśród znajomych
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
... jak któraś nie zasłoni tyłka albo nie daj Boże wystaje jej sznurek od stringów to daje sie takiej kusicielce klapsa porządnego w dupe albo szczypie pazurami za tyłek! I to pomaga :D
Aż tyle przyjemności i to w godzinach pracy?
Chciałbym tam pracować!
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
No właśnie, tak można zareagować...
Ja nie chce widzieć w kobiecie tylko obiektu seksu prezentującego mi tyłek i to codziennie i w kilku tysiącach.
Pomijać to, ze są tak przeraźliwie nudne, ze nawet Organ już nie reaguje, bo i ile można tego oglądać?

Swego czasu z przyjaciółką latami toczyłem zażarte boje o "pośladki" - z jej strony. Z mojej o wypięta dupę.
A były to wyjątkowo ostre, bezkompromisowe rozmowy gęsto przeplecione "ozdobnikami" zamiast argumentów 🙂 I to z obu stron.
To przepyszne dziewczynisko za każdym razem pompowało mi cale alpy adrenaliny 🙂 I oczywiście vice versa.
Kilkuletnia korespondencja zakończyła się jej wpisem w którym przytoczyła reakcje sąsiadki na jej widok:
- A gdzieś ty się tak odwaliła?
Owe odwalenie odnosiło się do sukienki jaka miała na sobie, zamiast pospolitych codziennych dżinsów.

.
 
Kobieta

Aniko542

Cichy Podglądacz
Legginsy są bardzo wygodne i praktyczne, ale często wżynają się tam gdzie nie trzeba i męczy takie poprawianie 😅
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Ja czasem noszę legginsy, są wygodne ale podkreślają kształty 😊. W gimnazjum częściej nosiłam, teraz w szafie zalegają mi od legginsów w paski, poprzez legginsy zimowe, legginsy bardzo obcisłe aż do legginsów z dziurami po bokach.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry