• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciecha męskich oczu - legginsy

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Celowe! 🙂
Ale i tez z zawiedzioną premedytacją, bo ile se warte pośladki dla w miarę normalnego faceta?
Tyle smo co na normalnej plaży? Gdzie nikomu nie stanie ku...?
 
Kobieta

mrumru

Erotoman
Celowe! 🙂
Ale i tez z zawiedzioną premedytacją, bo ile se warte pośladki dla w miarę normalnego faceta?
Tyle smo co na normalnej plaży? Gdzie nikomu nie stanie ku...?
A czy każda kobieta zakłada legginsy z myślą, że MA być obiektem erotycznym?
Że, na jej widok, ma każdemu stawać? I niezależnie czy to ulica, czy siłownia.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Szacun Nimfa69 🙂!
Ja nie moglem tego napisać.

Odniesienie tematu leginsów na damskich tyłkach - nie przeszkadzają mi na ulicy powtórzone x tysięcy razy, bo i są potwornie nudne.
Każda z nich prezentuje to co ma najlepsze, czyli tyłek, ale kuźwa, a co z jej intelektem?
.
 
L

lingster

Guest
@BoomShakalaka tutaj zareagował, ja napisałam mu wiadomość "co go śmieszy w moich legginsach" A on "że płaska dupa"

Xdd. Żałosny typo.
Co za typ, lol
Niby nie każdemu się wszystko musi podobać co prawda, ale reakcja „haha” jest taka trochę w chuj słaba. Jak w przedszkolu 🙄
Swoją drogą, lepsze (rzekomo) płaskie dupsko w garści, niż kardashiańskie sranie w .jpg 😎 No, ale skąd kolega ma o tym wiedzieć… 🤦🏻‍♀️
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Dobra długo będziecie wszyscy pied**** czy w końcu ktoś wstawi jakieś fajne dupki w legginsach? 😋 Matko z córko temat na wstawianie zdjęć a się rozpisujoo co kto kto czego nie 🙃
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry