• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Uciecha męskich oczu - legginsy

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu

Nimfa69 napisala:​

To zagadaj do nich 😄



A jak mam zareagować, kiedy na ulicy wszędzie widzę nudna masówkę razy kilka tysięcy?
Jak mam zagadać, kiedy w popularnych barach, knajpkach nie widzę ich? A tylko na ulicach?
Wiesz, jestem facetem, któremu wyjątkowo nie w smak po drodze z "dziewczynami" posiadającymi tylko tyłek.
Bo to co prezentują na ulicach jest seksizmem! A po cholerę mi to!
Zaprzeczysz temu?
 
Mężczyzna

Biedrononeczka

Podrywacz
Co za typ, lol
Niby nie każdemu się wszystko musi podobać co prawda, ale reakcja „haha” jest taka trochę w chuj słaba. Jak w przedszkolu 🙄
Swoją drogą, lepsze (rzekomo) płaskie dupsko w garści, niż kardashiańskie sranie w .jpg 😎 No, ale skąd kolega ma o tym wiedzieć… 🤦🏻‍♀️
Widzę nadal że jedna krytyka rozpętała burzę, facet ma swoje zdanie i ta dupa może mu się nie podobać ale oczywiście jak zawsze tutaj każą każdemu klaskać i kłamać że wszystko jest piekne
 
L

lingster

Guest
Widzę nadal że jedna krytyka rozpętała burzę, facet ma swoje zdanie i ta dupa może mu się nie podobać ale oczywiście jak zawsze tutaj każą każdemu klaskać i kłamać że wszystko jest piekne
Nie, można napisać komentarz, że coś się nie podoba, „haha” jest reakcją wyśmiewającą, a odnoszę wrażenie, że to forum jest dla ludzi dorosłych 😉
A najgorsze jeszcze ruszyć Waszą trójcę świętą
Skądże. Bardziej kwestia solidarności jajników. ;)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
@BoomShakalaka tutaj zareagował, ja napisałam mu wiadomość "co go śmieszy w moich legginsach" A on "że płaska dupa"

Xdd. Żałosny typo.
Ja tam dopiero na temat trafiłem i szczerze miałem pisać iż to może nie jest tyłek Kim Kardashian (chyba tak to się pisze) który jest stricte za wielki, tu uważam że jest nieduży, ale krągły i zachowujący kształt półkolisty 😁 z uwydatnionymi pośladkiem. Jestem w tym przypadku na tak
 
L

lingster

Guest
Ja tam dopiero na temat trafiłem i szczerze miałem pisać iż to może nie jest tyłek Kim Kardashian (chyba tak to się pisze) który jest stricte za wielki, tu uważam że jest nieduży, ale krągły i zachowujący kształt półkolisty 😁 z uwydatnionymi pośladkiem. Jestem w tym przypadku na tak
Kardashianki dobre sranie mają, wszystkie :D
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry