• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Tycie żony jak sobie z tym poradzić?

Kobieta

mrumru

Erotoman
Tak jak ja jak zonka miala diete wolalem sie przestawic i na dobre mi to wyszlo lepiej sie czulem i nawet w lozku bylo wiecej energi, jestem za tym zeby sie wspierac wtedy zyje sie lepiej
U mnie to nie dieta a styl życia. Nie ma problemu z wyjazdem. Wszędzie, w sklepach można dostać warzywa. Wszędzie, na"all" podają warzywa jako zapchajdziura (nie oszukujmy się). Kwestia pieczywa.
A później zaczyna się liczenie łg, ig... 🤣🤣🤣
I jeszcze raz, na tym forum, powtarzam - tłuszcz jest zdrowy.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
U mnie to nie dieta a styl życia. Nie ma problemu z wyjazdem. Wszędzie, w sklepach można dostać warzywa. Wszędzie, na"all" podają warzywa jako zapchajdziura (nie oszukujmy się). Kwestia pieczywa.
A później zaczyna się liczenie łg, ig... 🤣🤣🤣
I jeszcze raz, na tym forum, powtarzam - tłuszcz jest zdrowy.
Dokladnie a jeszcze jak ma sie dostęp do swojskich jaj lub miesa to juz wogle mozna zjesc i nie tyc, nie oszczedza sie na jedzeniu bo pozniej trzeba wydac na lekarza. A poza jedzeniem wspolna aktywnosc fizyczna i jest bajka czlowiekowi sie chce zyc i kochac
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Inaczej. Kochajmy mężczyzn - tak szybko przeginają. 😁
mru, nie czarujmy się, to w cholernie duzej mierze zależy od szefa domowej kuchni 🙂
Mam porównanie sprzed czasów pierwszej żony a drugiej. Z pierwsza nie mieliśmy czasu na pierdoły co zjeść, były restauracje, był zaprzyjazniony knajpiarz z Włoch. I było ok.
W czasach drugiej żony również nie liczy się kalorii, jednak teraz rygor żywnościowy jest oparty w duzej mierze na muzułmańskiej kuchni z południa Hiszpanii i północy Włoch. I oczywiście na ziemiopłodach okolicznych rolników. To jest to o czym mówi joskobrodacz.
Dziennie jest 5 posiłków. I nie tyjemy.
Tutaj wyraźnie chce podkreślić, ze jest to zasługą tylko i wyłącznie Ministra Wyżywienia.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
I jeszcze raz, na tym forum, powtarzam - tłuszcz jest zdrowy.
Jeden z wiekszych przekretow w branzy spozywczej: 0% tłuszczu i mozna wpieprzac wiadrami. To nic ze produkt składa sie głownie z cukru, soli i e-dodatkow od ktorych komorki ledwo zipia.. Ale kogo to obchodzi? :rolleyes:
Jedyne, co tu znalazł to kwik, że jebać grubasy i w ogóle to niech zone sobie zmieni 🤣
A, to super, bardzo przydatne porady... :cautious:
Wiadomo, ze na poczatku zwiazku najczesciej puszymy sie jak pawie, zeby wypasc jak najlepiej w oczach partnera/partnerki, ale z czasem ogon sie składa i zaczynamy sie mniej pilnowac itp. Jednak po to sie tworzy z kims zwiazek, zeby sie tez wpierac w tych trudniejszych chwilach np. zaczac wspolnie uprawiac sport (lub chociaz codzienne spacery),przyjrzec sie nawykom zywieniowym, zapisac do dietetyka itp. Mozliwosci jest sporo, wystarczy rozpoczac skuteczny dialog.
 
Mężczyzna

joskobrodacz

Seks Praktykant
Jeden z wiekszych przekretow w branzy spozywczej: 0% tłuszczu i mozna wpieprzac wiadrami. To nic ze produkt składa sie głownie z cukru, soli i e-dodatkow od ktorych komorki ledwo zipia.. Ale kogo to obchodzi? :rolleyes:

A, to super, bardzo przydatne porady... :cautious:
Wiadomo, ze na poczatku zwiazku najczesciej puszymy sie jak pawie, zeby wypasc jak najlepiej w oczach partnera/partnerki, ale z czasem ogon sie składa i zaczynamy sie mniej pilnowac itp. Jednak po to sie tworzy z kims zwiazek, zeby sie tez wpierac w tych trudniejszych chwilach np. zaczac wspolnie uprawiac sport (lub chociaz codzienne spacery),przyjrzec sie nawykom zywieniowym, zapisac do dietetyka itp. Mozliwosci jest sporo, wystarczy rozpoczac skuteczny dialog.
Dokladnie wspolny sport i dieta jeszcze bardziej łaczy, a oprocz korzysci wizualnych jest tez zdrowie i ochota na sex ludzie aktywniejsi wiecej moga ja sie tego trzymam i nie narzekam
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A ja proponuje wykreślić ze słownika słowo "dieta", a wprowadzić zwykle, pospolite: mam rozum i potrafię liczyć kalorie.
Mam rozum... Bo nie czarujmy się, wszystko, czyli kilogramy plus zależą od IQ.
W tym miejscu kolejny raz chce wyraźnie podkreślić, ze nie mam na myśli "puszystych"!
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
A ja proponuje wykreślić ze słownika słowo "dieta", a wprowadzić zwykle, pospolite: mam rozum i potrafię liczyć kalorie.
Mam rozum... Bo nie czarujmy się, wszystko, czyli kilogramy plus zależą od IQ.
W tym miejscu kolejny raz chce wyraźnie podkreślić, ze nie mam na myśli "puszystych"!
Tja tylko nawet na ujemnym bilansie kalorycznym można tyć mając chujowe makro. Dodatkowo kiepski metabolizm, nieregularne posiłki i choroby które niektórzy mają.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W duzej części masz racje, ale...
"chujowe makro
Tja tylko nawet na ujemnym bilansie kalorycznym można tyć mając chujowe makro. Dodatkowo kiepski metabolizm, nieregularne posiłki i choroby które niektórzy mają.
Nie czaruj się stary, bo w ten sposób zabraknie Ci skali na domowej wadze.

Albo chcesz spaść z kg do akceptowalnej przez Ciebie wagi, albo wzorem kobiet szukasz usprawiedliwień.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
W duzej części masz racje, ale...
"chujowe makro" można zniwelował domowymi sposobami.
Lub w klinice za ciężkie pieniądze. I w tym miejscu pojawia się moje IQ - brutalne, ale albo masz pieniądze na fachowców, albo użyjesz rozumu.

Dodatkowo kiepski metabolizm,
Stary, to również można wyregulować, tylko należy tego chcieć.
Należy chcieć. Czyli znowu IQ.
Inaczej, dlaczego jestem gruby? -Bez złudzeń: ano, bo jestem glupi!

nieregularne posiłki
Masz racje, nieregularne posiłki niszczą rytm pracy całego organizmu.
A zatem to co należy zmienić, to właśnie stale czasy posiłków. To taake proste. prawda?
i choroby które niektórzy mają.
Z tego co prywatnie wiem z klinki przyjaciół dla grubasów, problemem nie są choroby, te tylko są tylko wynikiem nieopanowanego obżarstwa ich pacjentów. Plusisko dla klinik.
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W duzej części masz racje, ale...
"chujowe makro

Nie czaruj się stary, bo w ten sposób zabraknie Ci skali na domowej wadze.

Albo chcesz spaść z kg do akceptowalnej przez Ciebie wagi, albo wzorem kobiet szukasz usprawiedliwień.
Przy mojej masie mięśniowej waga 85kg jest całkiem spoko, jeszcze z 5kg mógłbym zgubić jednak przy zbyt długiej redukcji zaczyna doskwierać katabolizm.
Ty jak podejrzewam dietetyk, atleta i kulturysta w jednym.
Spłaszczyleś wszystkie zasady diety i zdrowego odżywania do liczenia kcal
 
Mężczyzna

NaWesoło

Podrywacz
W duzej części masz racje, ale...
"chujowe makro" można zniwelował domowymi sposobami.
Nie wiem co ty chcesz regulować domowymi sposobami bo makro ty nic innego jak zachowanie proporcji makroskładników czyli białek tłuszczy i węglowodanów. Przekładając to na ludzki język to już jest dieta.
Należy chcieć. Czyli znowu IQ.
Inaczej, dlaczego jestem gruby? -Bez złudzeń: ano, bo jestem glupi!
Chyba pomyliła ci się inteligencja że zwykła najzwyklejsza wiedzą dostępna dla wszystkich na każdym kroku.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry