• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Techniki masturbacji mężczyzn

Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Ja też ostatnio masturbuję się przy użyciu takiej zabawki a konkretnie fleshlight i powiem, że jest naprawdę świetnie.
W seksie uwielbiam moment wejścia w kobietę a z zabawką mogę to powtarzać wielokrotnie i tak się ze sobą "droczyć". Polecam.
To odwrotnie niż ja, nie uprawiałem jeszcze sexu, prawiczek jestem< ale mam fleshligha mam i mnie się nie podoba ten moment wchodzenia i wychodzenia.
 
Mężczyzna

Fireman

Nowicjusz
Ja też lubię z czymś uciskającym/drażniącym prostatę. Choćby lekko napompowany woda z prysznica. Raz taki wypełniony woda waliłem w wannie na stojąco, to ledwo ustałem przy orgazmie - najmocniejszy samodzielnie uzyskany wtedy mialem.

Świeże, małe, naoliwione kasztany też były super.
Kasztany naoliwione po prostu sobie wkładasz? Nie boisz się że coś zostanie w środku i nie wypadnie? Ja jedynie kiedyś próbowałem z kostkami lodu, tak jedynie kulki ale zawsze na sznurku. Jak to się zabawiasz z tymi kasztanami, bo mnie zaciekawiłeś 😁
 
  • Like
Reactions: tpo
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Jakoś wtedy zdytnio się nie bałem. 😅 Ale słowo klucz *MAŁE* kasztany. Robilem tak z dwa razy i w ciągu godziny się ich pozbywałem. Bez problemów.
Z normalnymi i dużymi ksztanami nie próbowałem. Do tego brałam tylko obłe, te, które są z jednej strony płaskie odpadały.

Tak, że były na tyle małe, że mogłem je palcem wyjąć.

Oczywiście nie polecam, bo faktycznie gdyby zostaly i zamokly, to nie wiem, czy by było przyjemnie.
 
Mężczyzna

Lukas69

Podrywacz
Jakoś wtedy zdytnio się nie bałem. 😅 Ale słowo klucz *MAŁE* kasztany. Robilem tak z dwa razy i w ciągu godziny się ich pozbywałem. Bez problemów.
Z normalnymi i dużymi ksztanami nie próbowałem. Do tego brałam tylko obłe, te, które są z jednej strony płaskie odpadały.

Tak, że były na tyle małe, że mogłem je palcem wyjąć.

Oczywiście nie polecam, bo faktycznie gdyby zostaly i zamokly, to nie wiem, czy by było przyjemnie.
Jak tam by utknęły to polecam iść na SOR, tak tylko myślę że tam by pomogli.
 
  • Like
Reactions: tpo

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry