• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieszczoty piersi - techniki, upodobania

Justyna

Podrywacz
Pomimo tego, że kobiece piersi są uważane za jedną z silnych stref erogennych, to nie zawsze się to sprawdza. Ja kiedyś tego nie lubiłam, dotykanie piersi mnie po prostu drażniło. Nie wiem właściwie, co się stało i co spowodowało, że mi się odmieniło i teraz jest to dla mnie bardzo przyjemne. Co do techniki - pewnie każda kobieta ma swoje ulubione. Od siebie mogę powiedzieć, że nie odpowiada mi dotyk zbyt silny, tzn. ściskanie, mocne dotykanie. To sprawia więcej bólu niż radości. Bardziej wolę dotyk delikatny i lekki.
 

mistyk

Cichy Podglądacz
A ssanie piersi przez mężczyzne jest dla ciebie miłym doznaniem,bo kojarzy Ci się np. z matczynym karmieniem piersią,czy jest dla Ciebie,koniecznością,którą znosisz dla dobra partnera w trakcie zabaw łóżkwoych?
 

Justyna

Podrywacz
Jest to miłym doznaniem, nie wiem, skąd takie psychoanalityczna diagnoza, że kojarzy się to z matczynym karmieniem piersią ; ) Nie jest to koniecznością, którą muszę w łóżku jakoś znosić, ponieważ z regły zazwyczaj nie robię tego, co miałoby być dla mnie nieprzyjemną koniecznością.
 

mistyk

Cichy Podglądacz
A jeśli można wiedzieć,to jaki masz rozmiar miseczki,?Jak wiadomo rozmiar piersi również ma znaczenie w takich sytuacjach,jak np.pieszczoty piersi ustami,lub miłość hiszpańska.
 

kochająca

Cichy Podglądacz
Drogi Mistyku, rozmiar piersi nie ma znaczeniu przy pieszczotach. Pierś sama w sobie nie jest miejscem erogennym tylko sutki. Co za tym idzie nie jest powiedziane że jeżeli kobieta ma mniejsze piersi to będzie to dla niej mniej przyjemne. W życiu może okazać się całkiem odwrotnie ;)

Pozdrawiam :)

PS. Sama mam mały biust, a zabawa z nim daje mi wiele przyjemności :)
 

sympatyczyerotyczny:)

Cichy Podglądacz
zeby osiagnac orgazm sutkowy wystarczy piesic piersi na kilka sposobow na zmiane;)nawet nie trzeba towarzysza zabawy,mozna samemu:)sprawdzone udowodnione wiec komentarze typu ze pisze bzdury sa gowno warte;)na poczatek nalezy rozpalic kobiete,pocalunkami piesczotami masazami itp,jak kto woli,gdy suteczki juz zgrabnie stoja nalezy je piescic na kilka sposobow:1. zassac z wyczuciem i sciskac samymi wargami(trzeba wyzcuc sile nacisk)2.jakby wciskaj jezyczkiem suteczka do srodka i krecic nim koleczka(trzeba wyczuc sile i nacisk i predkosc)3.piescic suteczka jezyczkiem jakby sie poprostu calowalo.4chwycic w dlon delikatnie lub ostrzej nim potrzasac i lizac jezyczkiem,5,krecic koleczka jezyczkiem po brodawce z odpwiednia sila naciskiem i predkoscia;)troche treningu i orgazm gwaratnowany:)polecam!!
 

nimfomanka

Cichy Podglądacz
O prosze, musze podsunac te instrukcje mojemu partnerowi:) Co do preferencji - nie znosze podgryzania sutków i jakiegoś mocniejszego tarmoszenia- rany, to po prostu boli! Delikatnie. Po prostu delikatnie.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Drogi Mistyku, rozmiar piersi nie ma znaczeniu przy pieszczotach. Pierś sama w sobie nie jest miejscem erogennym tylko sutki. Co za tym idzie nie jest powiedziane że jeżeli kobieta ma mniejsze piersi to będzie to dla niej mniej przyjemne. W życiu może okazać się całkiem odwrotnie ;)

Pozdrawiam :)

PS. Sama mam mały biust, a zabawa z nim daje mi wiele przyjemności :)
Ja też tak mam i uwielbiam jak liże się całą listewkę mleczną aż do paszki i na koniec sutki ;)
 
Mężczyzna

Mrmartin

Cichy Podglądacz
Ooo ja już wyobrażałem sobie techniki jakie stosuje, a to pytanie do pań.. no to w takim razie można się podedukowac, ja osobiście zaczynam zawsze delikatnymi ruchami, wszystko na wyczucie i zawsze z zewnątrz, do sutków to przy grze wstępnej, a podczas seksu, nie zależy od pozycji i tempa? Ja lubię na bieżąco wszystko zmieniać i reagować, przy ostrzejszym seksie mocniejsze chwyty. Np na jeźdźca uwielbiam unieść wyprostowane dłonie i delikatnie próbować łapać sutki. Plus, jak pani na górze, i na takim poziomie lubię jak sama złapie za penisa i główką okrąża sutki, oczywiście to bardziej wizualnie podnieca, no ale wszystkie bodźce są w grze 🤭
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry